» »

degito.de izkusnje?

degito.de izkusnje?

Zeecho ::

Hello,

sem ravno narocil kar nekaj komponent, ker imajo cene kr ugodnjese od vsem znanenega hoh.de. Po opravljenem narocilu sem sele sel brat mal izkusnje drugih, ki jih je kr tezko najt. Kar se pa najde je pa bolj kot ne sama katastrofa. Ne javljajo se na telefon, emaile.. ker sem hotel narocilo naknadno malce spremenit, sem poslal mail, po 2eh dnevih tudi klical.. brez uspeha... sicer so vsi rekli, da zadeve pridejo, vendar naj bi bil support katastrofalen, prav tako problemi z garancijo.

Ima kdo z njimi kake izkusnje?

lp z

medenko ::

zaenkrat so mi neznani...na hoh.de ti vsaj odgovorijo v nekem, doslednem času....včasih bolje dati 5-10€ več pa imeti mir.

Zeecho ::

Žal je šlo za cca 70 eur +.. Z hohom sem imel tudi tezave, vendar sem jih zmeraj dobil na telefon, ce je bilo potrebno. Še zmeraj upam da se bo nasel nekdo, ki bo povedal, da je brez problema prejel zadeve v slovenijo. Poslano bo preko hermes (prvic slisim).

1234hojan ::

Pozdravljeni,

Tudi jaz sem se podobno nasral kot ti. Naročil sem grafično kartico 7.4.2013, pa do danes ni ne duha ne sluha o kakšni pošiljki... Poslal sem e-mail in dva fax sporočila in nič....
Zdaj me pa že resno skrbi, ali sploh bo kaj prišlo ali ne. O kakšni garanciji pa sploh ne razmišljam...

LP, David

medenko ::

tako je to včasih, ko kupuješ/te na neznanih spletnih....danes sem 2x poslal email na caseking, in v roku 1 ure dobil odgovor, zadevo naročil ipd....

Zeecho ::

Sam bom poslal preklic narocila, jim dal 72 ur za potrditev preklica ter 5 dni za vrnitev denarja nazaj na Paypal. Gre namreč za dobrih 800 eur. V kolikor bodo ostali neodzivni, bom preko paypala sprozil dispute.

Ostalim priporocam isto.

Zeecho ::

Update: Ravno z momentom, ko sem poslal "grozilni" mail in mojo zahtevo po preklicu narocila, sem prejel tracking številko hermesa, ki zaenkrat se ne deluje. Zaenkrat bol dal na preklic narocila na hold, pa da vidmo kaj pride.

LP

1234hojan ::

Tudi jaz sem ravnokar dobil link - tracking number.... bla,bla,bla...
Dokler ne vidim poštarja na dvorišču ne verjamem nič.... Če greš na uradno stran Hermes-a in vpišeš številko dobiš dolg nos....

Zeecho ::

1234hojan je izjavil:

Tudi jaz sem ravnokar dobil link - tracking number.... bla,bla,bla...
Dokler ne vidim poštarja na dvorišču ne verjamem nič.... Če greš na uradno stran Hermes-a in vpišeš številko dobiš dolg nos....

Vsekakor boljse kot nic. Bomo vidl kaj pravi status posiljke jutri.

kod ::

Pri njih kupil fotoaparat in če se prav spomnim sem paket dobil prej kot v enem tednu. Nimam pa nobenih izkušenj z njihovim supportom, ker ga na srečo nisem potreboval.

Zeecho ::

Evo tracking je zacel delat, sem malce manj slabe volje :P Zdej pa samo upam, da bo vse delalo.

Zeecho ::

Evo zadeve sem prejel, solidno pakirane. Dostava je rabla 5 dni, na koncu mislim da je slo prek DPDja, ki ga sicer ne maram. Komponente delujejo, vse je bilo factory sealed. Sicer pa overall ne priporocam trgovine. Ne odpisujejo na emaile, telefona ne dvigujejo tkoda sem zelo vesel da vse dela.

LP M


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710139 (577) kixs
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545776 (16617) uporabnik50
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276010 (110796) darkolord
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
251744 (1502) DeFacto21
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda

Več podobnih tem