» »

Vaje za vratne, ramenske in hrbtne mišice

Vaje za vratne, ramenske in hrbtne mišice

galu ::

Delam sklece za mišice na rokah, trebušnjake za trebušne in tečem za "nožne" mišice. Ker seveda tudi veliko časa preživim za računalnikom (+ šola + učenje), pa me neredko boli tudi vrat, ali pa ramena. Tu pa tam tudi hrbet.

Katere vaje kaj priporočate za omenjene 3 "skupine" mišic? Za ramena sem na YT gledal neko "gumico", katero se razteguje, za vrat pa nič konkretnega.

Vsi predlogi dobrodošli, še posebej pa tisti, ki so sami imeli podobne probleme in jih tudi rešili z vajami.:)
Tako to gre.

Xserces ::

Zdaj ti to delaš za razgibavanje ali tudi kaj na moči? Sklece niso primarno za roke tako da bolje če kupiš ročke, ki jih lahko uporabiš pri vajah za biceps,triceps,rame... skratka povsod. Za noge pa počepe na eni nogi in pa dvig na prste na eni nogi.

nič pa ni narobe s sklecam. Imaš veliko vrst. Roke široko (prsa), roke skupaj (triceps), noge višje , telo višje , itd :) Aja pa težav z vratom s tem neboš rešil. Imel enak problem, ki sem ga rešil s tem da sem na vsake toliko časa vstal in se malo razmigal.

Vaje za vse mišiceo
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

galu ::

Tečem predvsem zaradi razgibavanja (5km), da se ravno ne zlijem s stolom (:D), sklece pa predvsem kot vajo za moč in jih delam že kr dolgo in redno. // O kakšnih 'ročkah' ti to govoriš?

Drugače pa ne hodim v fitnes (pri nas je kr konkretno drag in ne verjamem da ne bi mogel, za to kar jaz hočem, enakega uspeha doseči doma), zato tudi (večine) opreme, ki je na videih ni dostopne zame.
Tako to gre.

Xserces ::

 Ročke / uteži:)

Ročke / uteži:)



skoraj vse kar na teh videih vidiš se da delat z ročkam in klopco :D:D ta link sem ti dal samo zato da vidiš kakšne vaje so in si izbereš tiste vn ki jih lahko delaš doma.

investiraš še par evrov v drog ki se našraufa ali vpne v štok in si zmagu ;)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

galu ::

Mja, bo treba iti v kakšno trgovino prečekirat.:)
Tako to gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527630 (6345) cordoba
»

Vaje za moč

Oddelek: Šport
3913052 (10776) FTad
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812676 (10985) Golden eye
»

Kako narest sklece bolj zaj**** (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548681 (6544) xCore
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014562 (12969) Bananovec

Več podobnih tem