» »

Simobil draži kratka sporočila na tuje številke

1
2
»

BigWhale ::

Meni je tarife.si izracunal, da je najcenejsi Simobil. Hehe.

Se vedno mi ni jasno koliksen procent uporabnikov bo prizadet, ko vsi tako jamrajo. Gre za izkljucno posiljanje SMSjev na tuje stevilke.

zee ::

Starsi tistih, ki zivimo v tujini, bodo nedvomno prizadeti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

opeter ::

Jaz imam itak paket ZAME, kjer ni nobenih brezplačnih SMS-ov, ampak se obračunajo z 0,30 € na SMS.
Zato pa uporabljam najdi.si SMS za tistih v povprečju 4-5 SMS-ov, ki jih pošljem mesečno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

zee je izjavil:

Starsi tistih, ki zivimo v tujini, bodo nedvomno prizadeti.


Ja, saj je razumljivo, da dolocen procent ljudi bo prizadet. Ampak tlele folk izvaja rage-quit zarad tega, pa mam obcuket, kot da vsi tle po vsaj 1000 SMSjev v tujino posljejo na mesec. :)

St235 ::

In še vedno ima vsak posameznik možnost izbire. Če bo zaradi tega postal Simobil dražji od konkurence ima vsak možnost, da menja operaterja.

Filipko ::

Simobil ima zgrešeno politiko. Nisme presenečen, da so se zopet odločili za neke podražitve. Jaz sem vedno vprašam čemu? Z vsako tako potezo zgubijo več uporabnikov, da se jim tale poteza ne izplača. Očitno je to operater pri nas ki mu ne gre zaupati in ki dejansko ne dela v pri uporabnikov, ampak sebe in za zaslužek. Namesto, da bi najprej zrihtali omrežje in vse ostali stvari ki ne delujejo kot bi morale, se oni ukvarjajo s tem kako še bolj ožuliti svoje uporabnike. Kaj sploh še dodati k tej potezi. Še dobr da mamo druge operaterje pri nas :)

estons ::

No, a je kdo že preračunal, kateri drugi ponudnik se bolj splača?

Tisti, ki komunicirate samo z ljudmi, ki živijo v SLO, ali pa samo preko mailov/smartphone appov, vam je seveda vseeno. Taki, ki pošljemo po cca 100 SMSov v tujino vsak mesec, pač že vemo, zakaj se sekiramo.

ahac ::

ki dejansko ne dela v pri uporabnikov, ampak sebe in za zaslužek.

Kater operater pa ne dela za zaslužek? Mobitel, nekdanji monopolist, ki je gradil omrežje z državnim denarjem? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

St235 ::

Filipko je izjavil:

Simobil ima zgrešeno politiko. Nisme presenečen, da so se zopet odločili za neke podražitve. Jaz sem vedno vprašam čemu? Z vsako tako potezo zgubijo več uporabnikov, da se jim tale poteza ne izplača. Očitno je to operater pri nas ki mu ne gre zaupati in ki dejansko ne dela v pri uporabnikov, ampak sebe in za zaslužek. Namesto, da bi najprej zrihtali omrežje in vse ostali stvari ki ne delujejo kot bi morale, se oni ukvarjajo s tem kako še bolj ožuliti svoje uporabnike. Kaj sploh še dodati k tej potezi. Še dobr da mamo druge operaterje pri nas :)


to veš da, sam sebi nasprotuješ?

Po eni strani razlagaš kako je nihova politika zgrešena, ker izgubljajo uporabnike, po drugi strani pa jim očitaš, da se jim gre samo za zaslužek.

Glede na to, da simobil ni dobrodelno združenje je edino logično da to počneje predvsem za sebe in svoje delničarje. Torej je popolnoma logično, da v danem kontekstu sprejemajo odločitve, ki jim bodo prinesle več dobička. Če bi masovno zgubljali uprabnike pa to nekako ni realno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smsapi.si - pošiljanje SMS-ov je otročje lahko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6916381 (5031) Invictus
»

Mobilne meje so padle (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15250884 (41640) MrStein
»

Simobil draži kratka sporočila na tuje številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5814519 (11475) St235
»

Nov paket pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
151748 (1222) MacGyver141
»

od kje tako velik racun za mobitel?!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173963 (3187) LuGi

Več podobnih tem