» »

MotoGP 2013

MotoGP 2013

«
1
2

Map ::

Začenja se nova sezona MotoGP in v tej sezoni bo borba za 1. mesto velika. Rezultati prostega treninga kažejo, da zna tudi Marc Marquez presenetiti in biti zelo konkurenčen, saj je trening končal pred prvakom Lorenzom.

1. Marc Marquez (Špa/Honda) 1:56.084
2. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha) +0.001
3. Cal Crutchlow (VB/Tech 3 Yamaha) +0.242
4. Valentino Rossi (Ita/Yamaha) +0.332
5. Andrea Dovizioso (Ita/Ducati) +0.333
6. Dani Pedrosa (Špa/Honda) +0.418
7. Alvaro Bautista (Špa/Gresini Honda) +0.488
8. Nicky Hayden (ZDA/Ducati) +0.586
9. Bradley Smith (VB/Tech 3 Yamaha) +0.817
10. Stefan Bradl (Nem/LCR Honda) +0.900
11. Andrea Iannone (Ita/Pramac Ducati) +1.085
12. Ben Spies (ZDA/Pramac Ducati) +1.224
13. Aleix Espargaro (Špa/Power Electronics Aspar) +1.336

Spodaj so izidi včerajšnjih kvalifikacij.

1. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha) 1:54,714
2. Cal Crutchlow (VB/Tech 3 Yamaha) 1:54,916
3. Dani Pedrosa (Špa/Honda) 1:55,151
4. Andrea Dovizioso (Ita/Ducati) 1:55,160
5. Stefan Bradl (Nem/LCR Honda) 1:55,477
6. Marc Marquez (Špa/Honda) 1:55,645
7. Valentino Rossi (Ita/Yamaha) 1:55,711
8. Alvaro Bautista (Špa/Gresini Honda) 1:55,870
9. Bradley Smith (VB/Tech 3 Yamaha) 1:56,315
10. Andrea Iannone (Ita/Pramac Ducati) 1:56,523

Kaj pa vi mislite, kdo bo zmagovalec današnje dirke? Po Rossijevih dveh neuspešnih sezonah ponovno sedi na Yamahi, kakšni bodo njegovi rezultati to sezono?

Današnjo dirko lahko spremljate ob 19:00 na Kanalu A.

z3ro ::

To bi bla mogoče bolj tema za podforum Na cesti, bodo že moderatorji prestavli.
Časi treninga so bili precej višji kot časi kvalifikacij, je pa Marquez zagotovo dovolj hiter tudi za stopničke danes. Prav tako Cal, če ne bo delal napak (kot jih je znal delat lani) bi tudi lahko končal na stopničkah. Rossi je nekoliko razočaral včeraj, sam mislim da ima še nekaj rezerve (je bil pa vedno boljši na dirki kot na kvalifikacijah). Dovi je odpeljal super krog (Rossi je bil lani na kvalifikacijah na enakem motorju 1,7s počasnejši).
Moja napoved bi bila:
1.Lorenzo
2.Pedrosa
3.Rossi

Sba ::

Jaz bi stavil na Danija ali pa Lorenza. Rossi in Marquez sicer imata potencial za stopničke, a se bojim, da imata tudi hudo konkurenco. Mislim, da bota oba potrebovala nekaj dirk, da ujameta pravi ritem, saj sta oba na novih motorjih. Marquez je prestopil iz Moto 2 (prvo leto je imel na začetku kar nekaj težav, lani pa je dvakrat zmagal iz zadnjega mesta), Rossi pa iz "nekonkurenčnega" Ducatija. Bojim se, da je Doktor na Ducatiju nekoliko zarjavel. Zanima kako se bo Ducati obnesel Doviju. Vprašanje, če bosta Dovi in Crutchlow lahko držala ritem skozi celo dirko.

Za primerjavo bi tudi rad videl rezultate Bradl - Marquez. Ne vem pa kaj se dogaja s Spiesom in Haydnom. Lansko sezono nista pokazala nič konkretnega.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Dr_M ::

Danasnji zmagovalec bo Lorenzo,ce ga sluucajno kdo ne pokosi.
Potem pa Crutchlow, Pedrosa in Marquez (ne nujno v tem vrstnem redu.
Rossi nekje 5 ali 6. Cas je za penzijo.

Map ::

Jaz pa mislim, da bo Rossi danes na stopničkah, prva dva pa Lorenzo in Pedrosa. Za njimi bi lahko bil pa Marquez. Glede Rossijevega "nekonkurenčnega" Ducatija pa, da je bil motor mogoče čisto konkurenčen, ampak se ne vozi dobro, če ga preveč nagneš v ovinku, Rossi ima pa tak stil vožnje, da rad v ovinku motor nagne.

dzinks63 ::

Začenja se, MotoGP, Moto2 and Moto3, je še kakšen boljši link od tega:
http://cricfree.tv/live/live_f1_motogp_...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Fizikalko ::

Hudo, komaj čakam dons zvečer... Ajde, Rossi pa mladi Mark!

oo7 ::

Upam,da Rossi letos osvoji 10 naslov svetovnega prvaka.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 46

Map ::

Vidim, da nas je Rossijevih navijačev kar veliko :)

oo7 ::

Map je izjavil:

Vidim, da nas je Rossijevih navijačev kar veliko :)


Normalno:)
Za Rossija od začetka do konca.Nisem tudi pomislil nikoli,da bi navijal za koga drugega.Pa navijam za njega že od leta 1997 odkar je postal prvak v razredu 125cc.

Map ::

Tudi jaz navijam zanj že odkar vem, da obstajam. Upam, da bojo letos utihnili tisti, ki mislijo, da je zaradi dveh let pri Ducatiju že za v pokoj.

oo7 ::

Ah kak pokoj.
Evo Rossi že dela najhitrejše kroge samo škoda tiste napake na začetku.

Skyman ::

AJMO VALEE!!!

oo7 ::

Rossi=Moto Gp

Dr_M ::

Evo, dirke konec. Rossi presenetil zelo, Lorenzo brez konkurence, Marquez fenomenalno :>

Map ::

Napaka na začetku ga je stala zmage, ampak vseeno, GOOOO VALE. To je to, če bo cela sezona taka bo super.

Dr_M ::

Tista napaka ga ni stala zmage, kvecjemu malo lazje 2. mesto.

oo7 ::

Map je izjavil:

Napaka na začetku ga je stala zmage, ampak vseeno, GOOOO VALE. To je to, če bo cela sezona taka bo super.



Tako je.Tisto na začetku ga je stalo zmage.

Čim se je vrnil Rossi na yamaho takoj najbolj zanimiva dirka v zadnih 2 letih:))
To zna pa samo Rossi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kriko07 ::

Rossi je favorit :)

Sba ::

Nisem si mislil, da se bo Rossi tako hitro vrnil. Kljub pričakovanjem pa me je vseeno presenetil tudi Marquez.

Zgleda, da se nam obeta pestra sezona, kot se za MotoGP tudi spodobi.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

oo7 ::

Odlična dirka bravo VALE.:)

Edino tale A kanal non stop reklame.Od 21 krogov je bilo za 5 krogov reklam.Pa tudi napovedovalca mi nista ušeč.

Fizikalko ::

Ena najlepših dirk ever.

e-marko ::

Res noro. V zadnjih krogih mi je kar pulz narasel, hehe.
Privoščim Rossiju, malo mi je žal Danija.

Lp
...somebody, somewhere...

z3ro ::

Adijo kaka dirka..Rossi je nazaj:P ena lepših dirk zadnjih let.
Go Vale:)

fantasycamp ::

Lepa reklama za Akrapovič, res delajo pohvalno, slovenski ponos.

kren9876 ::

zdravo!

A mogoče koga zanima pisanje moto člankov za spletni portal?

če ja, naj se mi oglasi pod ZS.

lp,kren

fantasycamp ::

kren9876 je izjavil:

zdravo!

A mogoče koga zanima pisanje moto člankov za spletni portal?

če ja, naj se mi oglasi pod ZS.

lp,kren



seveda zastonj ane LOL sej vsak lahko naredi svoj portal če se hoče s tem ukvarjat, samo budala bo šla pisat zastonj, čista SLO fora...

Super Sonic ::

Če bo portal dober imaš potem možnosti za referenco. Ne prideš takoj na PopTv ali RTV za mikrofon.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Sba ::

Dobili smo novega najmlajšega zmagovalca dirke MotoGP. Kapo dol Marcu Marquezu. Bal sem se, da bo klonil pod pritiskom pričakovanj in z napetostjo spremljal zadnje kroge dirke. Super začetek sezone.

Ko je Pedrosa storil napako, nas je prikrajšal za boj, a je s tem hkrati poskrbel, da sta oba prišla do cilja. Ne vem kaj se je dogajalo z Lorenzom, ki je v nekaj krogih zaostal za vodilnima, na to pa nizal enake čase kot vodilna. Žal po koncu dirke ni nič omenil glede tega. Morda, se je že na kvalifikacijah sprijaznil s tretjim mestom. Glede na prejšnjo dirko sem pogrešal Rossija, vseeno sem ga pričakoval vsaj kako mesto višje. Na koncu je sicer nekaj gledal sprednjo gumo, možno da je imel res kake "tehnične" težave.

Sezona je še mlada. Čakam naslednjo dirko. :))
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

z3ro ::

Lorenzo je imel na začetku težave z oprijemom, tako kot že na treningih. Rossi pa itak ni imel ritma za višja mesta. Pač je steza bolj pisana Hondi, na nasledji dirki temu najbrž ne bo tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

oo7 ::

Upam,da naslednje leto ne bo več te dirke v Austinu,ker je preveč dolgočasna:|
Pa A kanal to je pa največja katastrofa;((Od 21 krogov je bilo 7 krogov reklam niso normalni.

kren9876 ::

fantasycamp je izjavil:

kren9876 je izjavil:

zdravo!

A mogoče koga zanima pisanje moto člankov za spletni portal?

če ja, naj se mi oglasi pod ZS.

lp,kren



seveda zastonj ane LOL sej vsak lahko naredi svoj portal če se hoče s tem ukvarjat, samo budala bo šla pisat zastonj, čista SLO fora...


Ja nažalost delamo zaenkrat še kot prostovoljci, ampam mislim, da nam bo uspelo. Tko da vljudno vabljeni. ZS...

oo7 ::

Uf Lorenzo je pa jezen danes na Markeza:))
Drugač pa Rossi je dobro odpeljal8-)

tomazic89 ::

Postena dirka! Privoscim Pedrosi prvo mesto. Kar bi se polepsalo razplet bi bilo pa to da bi se se Rossi zapeljal mimo Lorenza =)

Kaj gre kdo v Brno letos?

Zgodovina sprememb…

z3ro ::

Rossi slabše kot sem pričakoval, Marc pa zasluženo drugi, saj je bil (sploh v zadnjem krogu) občutno hitrejši od Lorenza.

Dr_M ::

Pedrosa je odpeljal res lepo dirko, Marquez je res dober dirkac, ampak vozi prevec na silo. Je bil se 2 sezoni podoben dirkac v motogp, zdej ga pa ni vec med nami. Lorenzo pa cisto upraviceno jezen, ampak je tudi sam malo kriv, ker je prevec opletal po stezi.
Rossi je tam nekje, kjer bo celo leto. Vsekakor mnogo boljsi, kot lani :)
Crutchlow spet dober in mislim, da se bo boril za tocke predvsem z Rossijem v letosnji sezoni.

Hayabusa ::

Lorenzo pa cisto upraviceno jezen,

Na koga ali kaj in zakaj upravičeno ?
Marquez je imel (si jo izboril, je potrebno imeti jajca) notranjo linijo zavoja, Lorenzo je iz zunanje linije treščil vanj in ne obratno 8-).In potem bi se Lorenzo nekaj pizdil ?? Naduta mona sindrom.
Želim si več voznikov tipa Marquez, da vsaj malo popestri dolgočasno dirko.




od 6s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Dr_M ::

Na koga ali kaj in zakaj upravičeno ?


Ce bi poslusal komemntatorje, bi vedel zakaj upraviceno.

Želim si več voznikov tipa Marquez, da vsaj malo popestri dolgočasno dirko.


Sej je bil, pa ga ni vec. Reckless driving.

oo7 ::

Ma tale Bauptista nej gre nekam;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Jap, bautista je znan po temu. Lani je lorenza tkole pokosil, letos rossija.
Kar lep razpored najboljsih. Zelo zadovoljen s tole dirko :>

Map ::

Končno Mugello, kjer je bil Rossi pred domačimi navijači vedno dober in ko sem že mislil, da bo danes vsaj na stopničkah, pa tale Bautista vse zaj*be.

e-marko ::

Sam pa malo začenjam dvomiti, da se je Rossi še sposoben boriti za vrh. Tam od 4. mesta dalje že mogoče, več pa dvomim. Upam, da pa se motim, jasno.
Je pa še vedno magnet št. 1 za navijače, čeprav Marc učinkovito "krade" predvsem navijačice.

Lp
...somebody, somewhere...

Blinder ::

Meni se rossi ne zdi v stanju, da bi lahko recimo dosegel več točk kot lorenzo. Pol so tu še marquez in pedrosa. BOlje kot četrti v chapionshipu ne bo bil pomoje, žal.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

oo7 ::

Danes je dirka:D
Ampak kateri norci so to pri Moto gp tisti pri formuli se lahko vsi skrijejo.
Lorenzo je v četrtek padel in si zlomil ključnico na dveh mestih.Včeraj je bil operiran dobil kovinsko ploščico danes bo vozil na dirki. Največji problem bo če bo danes spet padel upam , da ne. Marquez v četrtek ravno tako padel si zlomil prst na nogi in roki in že včeraj postavil na kvalifikacijah 2 čas.
Kapo dol vsem tem voznikom8-)8-)8-)

dzinks63 ::

In zmagovalec je... Valentino Rossi.
http://lsh.streamhunter.eu/static/popup...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

oo7 ::

VALENTINO ROSSI 46 LEGENDAAAAAAAA

e-marko ::

No, končno! Malo se morajo ostali polomiti in Rossi je na vrhu. :D
Upam, da mu bo sedaj bolj steklo vse skupaj.

Lp
...somebody, somewhere...

Dr_M ::

Lorenzo car, da se upa vozit v takem stanju. Ni besed za to. :>
Lepo zmago dosegel rossi, navijaci se kar poveselite, ker je tole ena redkih priloznosti :>

oo7 ::

Dobra dirka.
Bravo Rossi:)

Map ::

Zanimiva dirka. Na začetku sem več pričakoval od Rossija, ki je tudi štartal odlično. Veliko je obetal tudi boj med Marcom in Valetom že na začetku. Čestitke Rossiju, Bradlu za odlično drugo mesto in pa tudi Marcu za res dobro vožnjo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16526473 (74) Ganon
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506525 (3714) Map
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013204 (10463) Qrents
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547103 (5505) Dr_M

Več podobnih tem