» »

Kvadratki med igro?

Kvadratki med igro?

jabolko ::

Pozdravljeni, imam grafično kartico AMD Radeon HD 7850 2GB in med igranjem Crysisa mi včasih spodaj prikaže majhne bele kvadratke? Sedaj bom perizkusil če se to dogaja tudi med drugimi igrami. Zanima me, kaj bi to bilo, grafična je dokaj nova, gonilniki so posodobljeni.. 8-O
  • spremenilo: jabolko ()

Kurzweil ::

Naredi prit screen, ker niti kristalna krogla ali kakšno pravljično bitje ne more pomagat če ne vidi vsaj približno, kako to izgleda.
In nevem zakaj pišeš na forum, preden ne probaš še kakšne druge igre, se ti dejansko neda 2x kliknit in pognat še kakšno drugo igro - če to ni lenoba potem nevem kaj je.

jabolko ::

V igri Far Cry 3 vse normalno dela po 10 minutah

jabolko ::

Slika:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jabolko ()

Kurzweil ::

Zbij shader clock.

jabolko ::

A to naredim z MSI Afterburner lahko? Zakaj moram to storiti? (sem bolj laik za te stvari) :8)
Takole imam nastavljeno že od začetka, nič nisem navijal:

Kurzweil ::

Dejansko ti bo najlažje, da v igri pod nastavitvami grafike/detajlov zbiješ sence, malce se poigraj z nastavitvami v igri.
Zelo pomembno je tudi, da poveš kolikšno imaš temperaturo grafične pri polni obrementvi...

jabolko ::

do 65 stopinj gre. Zanimivo da imam far cry 3 in crysis 1 oboje na Ultra oz Very high pa far cry lepo deluje.. Torej grafična kartica ni problem, da bi blo kej zjeban ali kej podobnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jabolko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085807 (11013) oo7
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782713 (55859) Heisenberg
»

HD 7870 - Far Cry3 šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
6635 (532) micoboy
»

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

Oddelek: Kaj kupiti
203515 (2906) Doc123

Več podobnih tem