» »

Tiskanje na neskončen papir

Tiskanje na neskončen papir

M_M ::

Pozdravljeni

Potrebujem tiskalnik, nujno laserski, ki bi omogočal izpis nekje do en meter dolgega dokumenta. Torej širina 210mm krat 1000mm. Eventuelno bi šlo tudi do 700mm. Večina tiskalnikov omogoča tisk do max 350 mm (to je le nekaj malega več od dolžine A4 lista).

Preiskal sem vse živo na spletu in do sedaj našel le barvni laser oki C301dn, ki ima v karakteristikah navedeno "Custom Size (up to 1320mm length including banners)".

Potrebujem le črnobeli tisk oki C301dn je barvni,...

Še najboljša opcija pa bi bila, če se da na kakšen način "nategnit" tiskalniške gonilnike, ali pa morda obstaja kak poseben software, ki bi omogočal tiskanje daljšega dokumenta. Doma namreč že imam Samsung ML1660.
Ni vazno v katero smer gres, vedno bo proti vetru in v klanec !

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

lonz ::

Mi imamo OKI dn9410 ES. Če rabiš kakšne testne količine se javi.
...arrrrrr, shiver me timbers...

videc ::

Poglej za tiskalniki, ki lahko papir vlečejo naravnost.
Torej, da ima na zadnji strani odprtino za papir in potem vleče papir naravnost.
Oki ima takšne modele. Če si iz Ljubljane, imajo v Mikroingu par modelov razstavljenih, pa se lahko oglasiš do njih in jih vprašaš, mogoče celo preizkusiš, če zadeva dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()

M_M ::

Na podjetje Mikroing sem pisal že včeraj, saj sem zasledil, da so zastopnik za te tiskalnike OKI, ki so očitno edini, ki podpirajo tisk do 1200mm.
Največja J*** je to, ker so pri hiši že trije obstoječi tiskalniki, ki bi jih lahko uporabil v ta namen, a očitno software tega ne dopusti. Bi bila pa to lahko zastonjska rešitev, nov tiskalnik pa pomeni zopet dodatne stroške.

Vseeno hvala za pomoč, če pa se komu slučajno utrne ideja, kako klasični tiskalnik pripraviti do tiskanja daljših papirjev, pa le na dan z besedo.
Ni vazno v katero smer gres, vedno bo proti vetru in v klanec !

s51410 ::

CAB termalni tiskalnik A8+

http://www.cab.de/en/marking/label-prin...

Širina tiska format A4, 235mm, dolžina neomejeno.

Sem zastopnik podjetja.

V ponudbi imamo tudi barvne brizgalne tiskalnike širine formata A3 za tisk iz role.

Info: rap.sp@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
233840 (1512) mat xxl
»

Tiskalnik za debelejši papir

Oddelek: Pomoč in nasveti
134973 (3314) benzo13370
»

barvni laser tiskalnik, izbira med dvema

Oddelek: Kaj kupiti
182844 (2222) mersol
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273220 (2864) psyke
»

Barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51983 (1870) Marchello

Več podobnih tem