» »

jQuery ne skrije z .hide()

jQuery ne skrije z .hide()

Jerry000 ::

NEznam si pojasnit pojav...če dam .hide() ne dela, če dodam v css help class .hide in nastavim display none, pa potem z jquery kličem .addClass() ta class...se tudi ne skrijejo elementi. Mi lahko kdo prosim razloži kako je to možno?
Pa še en čuden pojav...neglede na to da sem display none nastavil razredu .hide, ko ga kličem z .addClass() vidim v firebug da elementi res dobijo class...ampak skrijejo pa ne. Zdej sem pa zmeden...a ni tko da bi MOGLO to skrit? Zakaj pol men ne skrije?

http://jsfiddle.net/6gXGs/1/

še slika:


Kot vidite ima vsak dd class, ampak sploh ne upošteva. CSS je pa tko na jsfiddle

Tukaj je še dropbox kjer imam te datoteke...da boste videli ta pojav.
http://dl.dropbox.com/u/27999537/events...

  • spremenil: Jerry000 ()

Letalec ::

Poba za tole si mi pa eno pivo dolžan. Torej v CSS si zajebal eno podpičje.Od tistega naprej ti CSS ne deluje. Če smo natančni:

body{
	width: 500px;
	margin: 0 auto;
	text-align: center;
}

dl{

}

dd{
	margin: 0;
	padding: 1em 0;
}

dt{
	cursor: pointer;
	font-weight: bold;
	font-size: 1.5em;
	line-height: 2em;
	background: #e3e3e3;
	border-bottom: 1px solid #c5c5c5;
	border-top: 1px solid white;
}

dt:first-child{border-top: none;}
dt:nth-last-child(2){border-bottom: none}; <-!!! tole podpiče prestavi na drugo stran oklepaja, pa bo delovalo.

.hide{display: none;}


PS - še sedaj, ko sem poizkusil prilepiti ta CSS na Slotech, me je opozoril slotechov urejevalnik na nezaključen element. Nice.

Jerry000 ::

Joj tega pa nebi tok hitro opazil, hvala ti, dobr si da si vidu to napakco:D. Sedaj dela ja, hvala, rešil si mi živce:). Ampak zakaj pa v jsfiddle ne dela? Pa sem spremenil to. Je pa res da zgleda da je slo-tech urejevalnik "pametnejši" od firebug...tam ni nobene napake blo zaznane...to je pa to k ma browser tako toleranco -.-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1298341663 (800) sunniegoldie
»

Prikaz strani na različni resoluciji-Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
151904 (1632) kr?en
»

jquery in div-i (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8711084 (9822) lisjak
»

Wampserver in Firefox

Oddelek: Izdelava spletišč
61812 (1692) jonystar
»

Tabela brez zunanjih robov

Oddelek: Izdelava spletišč
91394 (1205) veteran

Več podobnih tem