» »

pozabljeno geslo za poštarc@ certifikat ?

pozabljeno geslo za poštarc@ certifikat ?

#000000 ::

Pred časom sem izvozil certifikat poštarca in ga shranil, seveda sem dal geslo, zdaj pa sem naredil reinstall sistema in ko ga uvažam v firefox ne vem gesla (pozabil)

Je kaka finta da bi se to geslo prebralo iz samega certifikata ?

Uros!no ::

Če bi bila, bi bilo to varno?

Mogoče ti uspe s http://sourceforge.net/projects/crackpk...

Če ne, boš žal moral po novi certifikat :)

#000000 ::

Ja glih nebi bilo, ampak probal bom vseeno, je pa problem ker nima linuxa, bi mogoče s tem šlo http://www.damnsmalllinux.org/ ? al pa kak drug za katereg se da dobit image za virtual mašino ?

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

shadeX ::

zakaj pa ne pokličeš tja in poveš da si izgubil geslo?? a je to tako težko?

#000000 ::

kam naj pokličem ? Ko sem izvažal (naredil backup) certifikat ki ga sedaj hočem uvoziti, sem mu dal geslo, ki pa se ga sedaj nikakor ne morem spomniti. tako da nimam kam poklicat.

Pyromanic ::

Na poštarca strani piše
Dostop do zasebnega ključa se po več neuspešnih poskusih ne zaklene, tako da lahko preizkusite več možnih gesel, če menite, da še obstaja možnost, da bi se gesla spomnili. Če se gesla kljub temu nikakor ne morete spomniti, boste morali digitalno potrdilo preklicati in ponoviti postopek za pridobitev novega digitalnega potrdila.

Ne vem al je poštarca še vedno plačljiv, tako da če uporabljaš certifikat za kakšno abanko je bolš, da si naslednjega dobiš od sigenca, ki je vsaj zastonj.

cegu ::

To je geslo ki ga je določil sam pri exportu, geslo "conatiner-ja". Nima veze s sami certifikatom.

Najbolš če greš v hribe in se boš spomnil:) Deluje za mene.

#000000 ::

Ja sej to pravim, ne morem se ga spomnit sem probaval svašta že, ne gre, sej ko ga bom še enkrat plačal se ga bom spomnil :)

...:TOMI:... ::

Za katero stvar imaš ta certifikat?

Pojdi na upravno enoto po brezplačni sigenCA, deluje na bankah sparkasse, abanka...

Mi je pa zanimivo, da Poštna banka Slovenije (PBS) ne podpira poštarce ampak imajo generator gesel.
Tomi

#000000 ::

Ja sej glih to je finta, nekako ne najdem cajta it na UE, bi mogu po novo osebno, stara poteče v roku 3 tednov, pa me zanima ali se da kake dokumente dobit online al bo vseeno treba osebn tja.

Invictus ::

Osebno moraš iti tja, ker morajo preverit da si prava oseba.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

cegu ::

#000000 je izjavil:

Ja sej glih to je finta, nekako ne najdem cajta it na UE, bi mogu po novo osebno, stara poteče v roku 3 tednov, pa me zanima ali se da kake dokumente dobit online al bo vseeno treba osebn tja.


Ironično ravno s Sigenco ti ne bo več treba velikokrat hoditi na UE. Večino se da narediti kar preko spleta. Če ne drugega dobiš obrazce.

#000000 ::

Tudi poštarca je bila OK, ko sem urejal veteranski status :) ni blo treba nikamor, samo obrazce sem izpoilnil ter poslal preko njihove aplikacije, in v 3 tednih sem dobil po pošti da se status prizna, zdej pa me zanima če bi morda uspel še osebne dokumente porihtat na ta način. Ironija je da za snet obrazce dol je pomemben certifikat glih tolk k višina bibavice na Vanuatu :) mater so kekci teli državni IT mojstri

#000000 ::

OK. to je to, dans nimam drgega dela in sem se odloču da probam tole odklenit, imam pripravljen PC samo za ta namen frišn disk kamor bom namestil nek linux, samo ne vem kater bi bil OK za tole, mogoče DSL ? ali kakšen Ubuntu ? LP

#000000 ::

HAHAHAHAAH Fak sej ne morm verjet, spomnu sem se ga O mater, sicer je mal trajal ampak točno ko se prej oddal post sem se ga spomnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalno potrdilo vstop v netstik-težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
102417 (2067) MrStein
»

Varnost spletnih bank - enkratna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
346773 (4925) seba-beba
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615547 (13401) ...:TOMI:...
»

netstik in sparkasse

Oddelek: Loža
267949 (4099) 5er-->
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717714 (14199) Picero

Več podobnih tem