» »

severna korea ''grozi'' z napadom na washington dc

severna korea ''grozi'' z napadom na washington dc

«
1
2 3

fireriver ::

http://www.huffingtonpost.com/2013/03/0...

cev članek sem prebral in še kar nevem zakaj bi napadl
a kdo kej več ve?;D

Hayabusa ::

Pravljice za lahko noč.
Pravi teroristi udarijo brez najave.

fantasycamp ::

To so se zmenili, da lahko amerika porablja še več ke$a za vojsko, preveč so povezani z tovarnami da bi se kaj lahko zgodilo...

Aston_11 ::

Pogajalska izhodišča S Koreje.

mtosev ::

haha keri norci so tole. this won't end well for them:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Magic1 ::

In kaj bodo naredil Američani? Ponovil vojno iz pedesetih, ali se šli vietnam? S Koreja pač izsiljuje, ker nima kaj za izgubit.
Magic

bluefish ::

Če so Američani pametni, bodo tiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mtosev ::

lahko izgubijo. jih USA&S Korea&Japan napadejo pa bodo šli bye-bye
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

Hayabusa ::

Ameri nimajo več keša a financiranje še ene "osvobodilne" vojne :)).

Ko grozijo Ameri z pre-emptive napadi je pa vse redu ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

mtosev ::

saj majo denar S korea in japan. N korea američanom ne more nič, realno pa lahko naredijo nekaj neumnega in vržejo raketo na S korea al japan
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jest10 ::

mtosev je izjavil:

lahko izgubijo. jih USA&S Korea&Japan napadejo pa bodo šli bye-bye

Večino sveta S korejci lepo držijo za jajca. J koreja je velik izvoznik in napad nanjo bo imel velik vpliv na svetovno gospodarstvo. Samsung, Hyundai, Kia, LG,...

Hayabusa ::

Zato pravim da je pvse skupaj pravljica za lahko noč, žurnalist omenja napad na ZDA.

In 14.3 naj bi izšel SG4.

Bo Apple poslal kakšen milijonček v Severno Korejo, da konkurent ne bo izdal novitete :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

dzinks63 ::

SK je v zelo slabem položaju, 50let so se pripravljali na vojno, ves keš so tja zmetali, sedaj so na psu. Izzivajo da bi porabili resurse, da bi vse skupaj opravičili pred svojimi ljudmi, ker drugače bo vse za v staro železo, so izolirani kot otok sredi oceana, države okoli nih jih prehitevajo z nadzvočno hitrostjo, tako jamo so si skopali, da je grozno, pravi geto na lastno pest. Tudi v SK se ljudje prebujajo, nekako so morali ilegalno izvedeti kaj se dogaja okoli njih, želijo si več, težko bo tole vse skupaj za njih, ne morejo kar milionov pod preprogo pomesti, iščejo slamco, na katero bi se izvlekli. Sami ne bodo nikogar napadli, bi pa zelo radi, da bi kdo napadel njih.

galu ::

Uuu, Homefront v RL.:D
Tako to gre.

Utk ::

To je kot tist vic, da bi morala Slovenija napovedat vojno Avstriji, zabrisat eno granato čez mejo, ko nas bi vsekali nazaj pa kapitulirat, od tu naprej so nas pa dolžni fotrat. Žalostno, da je očitno za Severno Korejo Irak in Afganistan tisto, kar si želijo. Sej drugam komunizem niti ne more pripeljat.

Magic1 ::

SK ima toliko orožja, da zglihajo velik del južne sosede čist tko na old school način. Ogromno long range altirjerije proti kateri ne moraš kaj dosti naredit preden naredi ogromno škode, če bi severnjaki začel. Noben se nebi hotel bojevat v SK, ni tam puščava...
Magic

Aston_11 ::

Saj so SK probali leta 2011, vendar se NK niso pustili sprovocirat.

fireriver ::

ja pa v čem je fora..ker so pač tam še komunisti al zakaj

Utk ::

Magic1 je izjavil:

SK ima toliko orožja, da zglihajo velik del južne sosede čist tko na old school način. Ogromno long range altirjerije proti kateri ne moraš kaj dosti naredit preden naredi ogromno škode, če bi severnjaki začel. Noben se nebi hotel bojevat v SK, ni tam puščava...

Škode lahko naredijo ogromno ja, ampak dvomim da jim je to v interesu. Javno se nekaj repenčijo, v ozadju se pa najbrž pogajajo za pšenico, ker jim ljudje umirajo. Južna Koreja jih skupaj z Američani v parih dneh lahko zravna z zemljo, sigurno pa oni ne morejo v Severni Koreji naredit tolk škode, kot če v Južni uničijo samo eno samsungovo tovarno.

Okapi ::

To je stara "albanska" taktika.
Vic:
Pred leti so v albanskem politbiroju razpravljali, kako se rešite iz zaostalosti in revščine. In je en predlagal: "Napovejmo vojno Ameriki. Američani nas bodo zasedli, zgradili ceste in železnice, šole in bolnice, čez nekaj let bodo pa šli in bomo kot Nemčija in Japonska." Ostali zadovoljno kimajo, en pa zaskrbljeno vpraša: "Kaj pa če zmagamo?"
;)

O.

mtosev ::

jest10 je izjavil:

mtosev je izjavil:

lahko izgubijo. jih USA&S Korea&Japan napadejo pa bodo šli bye-bye

Večino sveta S korejci lepo držijo za jajca. J koreja je velik izvoznik in napad nanjo bo imel velik vpliv na svetovno gospodarstvo. Samsung, Hyundai, Kia, LG,...
ne držjo oni nikogar za jajca, ker drugače ne bi 99% ljudi v N korea životarilo in umiralo od lakote
igrajo se z ognjem in prej al slej se bodo opekli
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev, ne budali. Severna Koreja ima navečjo vojsko na svetu.

bluefish ::

Držijo, pa še kako, ker bi drugače že doživeli kako izkrcanje.
Morda ne direktno, vendar Kitajska tudi ne bi mirno gledala Američanov ali Japoncev na svojem pragu.

Ja, plus preštevilna vojska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev, ne budali. Severna Koreja ima navečjo vojsko na svetu.

ne seri. china ima največjo. wiki
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> ne seri. china ima največjo. wiki

Ne, nima.

Avenger ::

Še precej vode lahko preteče, preden se bo v glavah Severnih Korejcev kaj spremenilo, ne smete pozabiti, da so vzgojeni in naučeni, da je njihov veliki vodja skoraj bog. Tega se pri veliki večini ne da kar izbrisat, kljub umiranju zaradi lakote.

Za SK pa stoji tudi Kitajska, kot protiutež zahodu. Stall-mate. Grožnje Ameriki so očiten klic na pomoč zaradi pomanjkanja hrane, vsekakor njihov vodja, ki je študiral v Angliji, ni tak teleban, da bi mislil, da dejansko ima šanse?? Napad na ZDA, tak, dejanski, vojaški, ne pomeni udarca samo za Amerikance, ampak hud ekonomski udarec za cel svet, vključno s Kitajsko, ki si tega prav gotovo ne želi in do česar ravno tako gotovo ne bo prišlo.

Blef. Druga tema.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> ne seri. china ima največjo. wiki

Ne, nima.
ima ja active military je china na vrhu, če ne vidiš si kup boljša očala
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

Saj nima veze, kdo je prvi (semantika). Imajo ogromno vojsko, to je bistvo.

Aja, upoštevaj rezerviste. Dobiš pravo sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jype ::

mtosev> ima ja active militry je china na vrhu, če ne vidiš si kup boljša očala

Sinko, ne znaš šteti. Severna koreja ima največjo vojsko na svetu, period.

Ima tudi največjo floto podmornic, največ artilerije in največ balističnih raket na svetu, vključno z obscenimi zalogami kemičnega in biološkega orožja, ki se mu počasi pridružujejo tudi minimalne jedrske kapacitete.

Dovolj, da uničijo znaten del gosto poseljene Južne Koreje, vključno s Seulom, česar si nihče ne želi (in oni to zelo dobro vedo, zato si tudi privoščijo podajati tako obscene izjave).

Glede na to, da prebivalstvo tam razen vojaškega urjenja itak nima kaj dosti početi (še posebej v luči tega, da je vojaško služenje skoraj edina možnost za zagotovitev ustrezne prehrane za veliko večino severnih Korejcev), na noben način ne more biti nenavadno, da je vojska tolikšna in tako zelo izurjena. Južni Koreji je v uteho le ogromno minsko polje in zavezništvo z ZDA in Japonsko.

Magic1 ::

Sej to je to, so na psu in izsiljujejo. Lokacijo imajo dobro, vojske in orožja čez glavo. Cel svet je pripravljen dat nekaj, sam da ne naredijo štale. Oni se sam repenčijo, da dobijo čim več.
Magic

fantasycamp ::

Nimajo ISBN, nimajo križark(Bgm109) nimajo B1 dolgosežnih bombarderjev. Praktično lahko samo grozijo...

mtosev ::

itak da nimajo nič. še tiste tanke katere imajo so iz USSR časov, bombnikov itak nimajo razen tistih 30+ let starih MIGov
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

Dečko, lahko državo zbombardiraš v prah, pa te bodo zaklali, ko boš stopil na tla.

Američani so dobili lekcijo v Vietnamu, jo sedaj ponovno dobivajo v Afganistanu. Jebe jih to, da njihovo vojaštvo temelji na tehniki, ki se lahko kosa s konvencionalno vojsko. Gverila bojevanje pa jim kaj hitro pomeša štrene.
Ravno zaradi tega so v zadnji letih povečali število specialnih enot - hitri posegi in uničenje ključne infrastrukture ali odstrel person.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Magic1 ::

Eni pač nimajo doma ničesar od Samsunga, LGja, Hyundaya,... Jea right.

Še enkrat, SK ni ravna puščava!
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

fantasycamp ::

bluefish je izjavil:

Dečko, lahko državo zbombardiraš v prah, pa te bodo zaklali, ko boš stopil na tla.

Američani so dobili lekcijo v Vietnamu, jo sedaj ponovno dobivajo v Afganistanu. Jebe jih to, da njihovo vojaštvo temelji na tehniki, ki se lahko kosa s konvencionalno vojsko. Gverila bojevanje pa jim kaj hitro pomeša štrene.


ja samo zdaj S Koreja grozi, da bodo napadli! Američanom ni treba da sploh pridejo tja samo bombardirajo jim tovarne in mesta pa gredno nazaj na burger!

mtosev ::

Magic1 je izjavil:

Sej to je to, so na psu in izsiljujejo. Lokacijo imajo dobro, vojske in orožja čez glavo. Cel svet je pripravljen dat nekaj, sam da ne naredijo štale. Oni se sam repenčijo, da dobijo čim več.
dvomim, da bodo kaj dobli, če ne prenehajo z testi raket in podobno. zdaj so dobili še dodatne sankcije ZN. še premirje bi oni kao preklicali. da vidim, če imajo jajca, da to storijo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

Jasno je, da tega ne bodo storili. Pač, vsake toliko časa pa se morajo oglasiti in dati vedeti, da še migajo.

mtosev ::

fantasycamp je izjavil:

bluefish je izjavil:

Dečko, lahko državo zbombardiraš v prah, pa te bodo zaklali, ko boš stopil na tla.

Američani so dobili lekcijo v Vietnamu, jo sedaj ponovno dobivajo v Afganistanu. Jebe jih to, da njihovo vojaštvo temelji na tehniki, ki se lahko kosa s konvencionalno vojsko. Gverila bojevanje pa jim kaj hitro pomeša štrene.


ja samo zdaj S Koreja grozi, da bodo napadli! Američanom ni treba da sploh pridejo tja samo bombardirajo jim tovarne in mesta pa gredno nazaj na burger!
verjetno bi tudi zbombadirali Unovo palačo. saj američani itak ne rabi pridi na njihovo ozemlje. jih iz zraka in vode zbombardirajo dovolj
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

Ja, Kitajska pa v zameno zradira Japonsko. Dream on.

Magic1 ::

Ne vem zakaj so Huseina lovili po vsakem mestu z zelo izpostavljeno vojsko, če bi ga lahko uničili iz kavča?
Magic

mtosev ::

saj so huseina hitro uničili. mislim, da je cele 3-4tedne zdržal preden so američani prišli v Bagdad. vojna proti iraški vojski je bila hitro gotova. pol pa so prišli razni teroristi in muđahedini in so napadali američane in druge muslimane v iraku (suniti in šhiti se nimajo preveč radi)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

Tvoj point te primerjave z Irakom?

Magic1 ::

Moj point je bil, da ti naprednost vojske ne pomaga k lahki odstavitvi nekoga. Pa je Irak dost idealna pokrajina za napredno vojsko.
Magic

Unknown_001 ::

A korejci spet izsiljujejo s praznimi kantami na raketni motor?

mtosev ::

korejci mislijo, da če bodo grozili, da bodo nekaj dobili nazaj v zameno. aja btw na CNNu so rekli, da samo Un utrjuje svoj položaj v partiji. tipo ni še niti 30let star. katera država na svetu ima trenutno voditelja kateri je star manj kot 30let???
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

Mater ste mulci zabiti. Severna koreja lahko naredi novo svetovno recesijo v 15 minutah.

Mirovne pogodbe so _že_ uradno preklicali.

Unknown_001 ::

Kako naj bi pa oni recesijo sprožili?

Magic1 ::

Že s tem da ti v hipu sesujejo največje tovarne elektronike na svetu.
Ali mogoče mislite, da so Korejci samo v televizijah in telefonih?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

mtosev ::

ja seveda. njihove rakete se bi prej razpadle preden bi dosegle svoj cilj. če bi imeli srečo bi mogoče kaj pomembnega zadeli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

Unknown_001 ::

Ti zdj malo mešaš južno pa severno korejo?

Ker severna koreja nima nič, razen naveze s kitajsko in sporov z južno orejo pa ameri.

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Problemi človeštva
1977351664 (176522) Pac-Man
»

Severna in Južna Koreja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8811968 (10188) windigo
»

FBI: Imamo dokaze za vpletenost Severne Koreje v vdor v Sony

Oddelek: Novice / Varnost
3010602 (8084) srus
»

Severna Koreja spet ukinila dostop do interneta za tujce (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5820460 (17696) vidz81
»

Poslovil se je Kim Jong Il (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10619883 (16487) Double_J

Več podobnih tem