» »

Samsung ne mara več za tablice z Windows RT

1
2
»

m47hingi ::

Verjetno gre za napako s tvoje strani pa ker dvakrat omenjaš.
Win 7: It was released to manufacturing on July 22, 2009[6] and became generally availabile retail worldwide on October 22, 2009

Nekaj že ima 8 plusov napram 7 v vseh pogledih pa nikakor.

ScumbagSteve ::

commissar je izjavil:

končni user z desktop mašino ni več rastoči market :D
"Some argue that the PC is deader than the phone booth."


Koliko ljudi pa ma tistega transformera ki mu lahko odstraniš tipkovnico, da je potem tisti GUI uporaben? Jaz ne vem če poznam več kot enega. Torej napačni tajming.

Al boš zdaj spet trdil, da majo vsi že te wannabe transformerje in je tak GUI zakon?
Scumbag Štefko

matejdro ::

Za desktop je osmica OK, bi bila pa še boljša če bi lahko metro izklopil. Start meni mi je sicer včeš, aplikacije lahko tudi izklopiš, ampak te še vedno meče za razne stvari v Metro (Bluetooth, Wifi ipd.). In imam občutek, da bo v prihodnjih različicah windowsov vedno več stvari premaknjenih v metro (Microsoft verjetno hoče celoten windows počasi prestaviti na metro).

RT pa je tako ali tako obup. Edina stvar, ki jo vidim kot prednost je office, pa še ta je praktično neuporaben brez tipkovnice. Prav tako je imel RT potencial z desktop aplikacijami (kupiš RT tablico in jo uporabljaš kot metro. Potem pa priklopiš miško in tipkovnico in uporabljaš tablico kot polnokrven desktop), a je microsoft to blokiral.

mtosev ::

jaz vidim dosti večji smisel za 8 x86 tablice kot v RT tablicah.
najcenejša 8 x86 tablica pa se dobi že za 500e in ima zdraven še odstranljivo tipkovnico. best buy
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

commissar ::

ScumbagSteve je izjavil:

commissar je izjavil:

končni user z desktop mašino ni več rastoči market :D
"Some argue that the PC is deader than the phone booth."


Koliko ljudi pa ma tistega transformera ki mu lahko odstraniš tipkovnico, da je potem tisti GUI uporaben? Jaz ne vem če poznam več kot enega. Torej napačni tajming.

Kaj pa ti priporočaš, da naj microsoft čaka na oem partnerje da naredijo nov hardware, pol pa bo on izvolil narediti os?!?! :D ne bo šlo

ScumbagSteve je izjavil:


Al boš zdaj spet trdil, da majo vsi že te wannabe transformerje in je tak GUI zakon?

Ne vsi, jaz ne poznam nobenga, ampak jaz ga bom kupil ko bodo notri haswell procesorji.

W8 ima definitivno GUI kikse, ampak ni pa res da je tak OS napaka. MS je enostavno MORAL dati ven takega dvojnika da bi ujel še zadnji vlak glede tabletov.
Da bi šli od začetka razvijati namenski OS za tablete bi jih stalo par let.
In to je pač najboljše kar so lahko v tem času naredili.

matejdro ::

commissar je izjavil:

MS je enostavno MORAL dati ven takega dvojnika da bi ujel še zadnji vlak glede tabletov.
Da bi šli od začetka razvijati namenski OS za tablete bi jih stalo par let.
In to je pač najboljše kar so lahko v tem času naredili.


Popolnoma razumljivo. To je namen Windows RT. Ampak ZAKAJ morajo to tlačiti na desktop?

Razumem za hibride in x86 tablice, ampak 99% uporabnikov windowsov, je še vedno na klasični miški in tipkovnici. Morali bi narediti opt-in (v nastavitvah vklopiš tablet UI oz. je že privzeto vklopljen, ko kupiš tablico). Oni pa niso niti naredili možnost izklopa.

commissar ::

zato:

driver_x je izjavil:


Microsoft stavi na to, da bo GUI, ki se evidentno zelo slabo prijema na mobilnih napravah, uporabnikom porinil skozi desktop OS, kjer ima monopol in se dobro zaveda, da ga boste slej ko prej vsi uporabljali, četudi sedaj nekateri malo čivkate.


Zato da 'navadijo' uporabnike na to. Imajo ogromno bazo uporabnikov (desktop) in radi bi jo prenesli na windows tablice in telefone.
Definitivno politična odločitev, ampak microsoftu se svet v katerem je monopolist (desktop) manjša, medtem pa se svet tablic (domena appla in google) širi brez meja.
Torej je to za njih stvar preživetja.

MrStein ::

Če se že govori o Windows 8 in kiksu z Metro GUI, a mogoče obstaja kaki utility, ki bi vse metro aplikacije v navadna okna stisnil?

Torej da bi vsaka (pognana) metro aplikacija bila v svojem oknu, za kakih 20% manjšim od celega zaslona, za lažji handling? (v bistvu nastavljiva velikost direktno z vlečenjem roba okna, saj to so izumili pred desetletji...)

Ker te Metro aplikacije res s časom najedajo...

(Start meni pa mi je OK. Ni boljši od starega, ampak toliko slabši tudi ni, da bi premaknil prst na miški za spremembo)

Ha, evo ga: http://winsupersite.com/windows-8/windo...

Je sicer plačljiv.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

ScumbagSteve ::

commissar je izjavil:

zato:

driver_x je izjavil:


Microsoft stavi na to, da bo GUI, ki se evidentno zelo slabo prijema na mobilnih napravah, uporabnikom porinil skozi desktop OS, kjer ima monopol in se dobro zaveda, da ga boste slej ko prej vsi uporabljali, četudi sedaj nekateri malo čivkate.


Zato da 'navadijo' uporabnike na to. Imajo ogromno bazo uporabnikov (desktop) in radi bi jo prenesli na windows tablice in telefone.
Definitivno politična odločitev, ampak microsoftu se svet v katerem je monopolist (desktop) manjša, medtem pa se svet tablic (domena appla in google) širi brez meja.
Torej je to za njih stvar preživetja.

Vedno znova me nasmejete MS loverji. Navajali se bomo takrat ko se bo na kaj navajati. Podpiranje takega vsilovanja na desktop pa so zmožni samo največji feni, ki jim je fajn da se vse bliska pa da je GUI oh in sploh. Računalnik je še kaj več kot flashy ikonice pa GUI
Scumbag Štefko

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Za povprečnega Janeza ne.

rand ::

Windows 8 so polomija. Jasno je da MORAJO približat svojo vizijo mobilnega GUI-ja (metro) množicam, saj drugače ne morejo ljudi seznanit s platformo windows phone. Na mobilnem tržišču so popolnoma mrtvi, in so izgleda poizkusili na silo, "če ne marate naše mobilnega guia, ga boste fasali še na desktop, slej kot prej se ga boste navadili". Zato tudi serverski os vsebuje Metro (Appsi na serverju? :D), saj če bi samo na eni platformi popustil, bi ljudje to izkoristili. Ves ta diktatorski odnos se bo obrnil njim v škodo.
while(1)fork();

Lonsarg ::

Serverski OS ima samo Start Screen od Metro, celo boota se v desktop, poleg tega moraš inštalirati podporo za Metro appse, ki je po defultu ni. Tak da Server 2012 je Windows 7 + full screen start screen.

Kar se pa tiče tabletiziranja OSov pa tudi Ubuntu z Unity to počne, to je pač prihodnost. Če jo počasi uvajaš si prepočasenm in te konkurenca prehiti, če pa sam forsiraš prihodnost imaš pa pač upor obstoječih uporabnikov, ki še ne bi prešaltali, pač izberali so slabše zlo.

Noben OEM pa noče jasno prevzeti težkega dela maretinga Windows RT. To je Microsoft čisto lepo predvidel, zato pa sam probava biti tisti, ki reklamira RT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

rand ::

Lonsarg je izjavil:

Serverski OS ima samo Start Screen od Metro, celo boota se v desktop, poleg tega moraš inštalirati podporo za Metro appse, ki je po defultu ni. Tak da Server 2012 je Windows 7 + full screen start screen.

Kar se pa tiče tabletiziranja OSov pa tudi Ubuntu z Unity to počne, to je pač prihodnost. Če jo počasi uvajaš si prepočasenm in te konkurenca prehiti, če pa sam forsiraš prihodnost imaš pa pač upor obstoječih uporabnikov, ki še ne bi prešaltali, pač izberali so slabše zlo.

Noben OEM pa noče jasno prevzeti težkega dela maretinga Windows RT. To je Microsoft čisto lepo predvidel, zato pa sam probava biti tisti, ki reklamira RT.


Server 2012 je kvečjemu 2008R2 + full screen start. Probaj zadeti tisti levi spodni pixel v remote desktopu (če imaš več monitorjev ali windowed seveda). To da ubuntu podobno počne z Unity je res, je pa tudi veliko ljudi zaradi tega prešlo na Mint. Poleg tega je Ubuntu ena od opcij v svetu linuxa in ne de facto. WindowsRT ne vem če si že uporabljal, lahko ti zagotovo povem da ta metro crap niti tam ni nekako uporaben (sem neponosen lastnik Asus ViVo Tab RT). Scrollanje levo desno ti konstantno brezvezne charme odpira, upravljanje odprtih "appsov" je katastrofa. Da o splošni nedodelanosti OS-a ne govorim...
while(1)fork();

darkolord ::

Scrollanje levo desno ti konstantno brezvezne charme odpira
Samo če si nesposoben in greš čez rob ekrana

upravljanje odprtih "appsov" je katastrofa
Meni se zdi super

rand ::

darkolord je izjavil:

Scrollanje levo desno ti konstantno brezvezne charme odpira
Samo če si nesposoben in greš čez rob ekrana

upravljanje odprtih "appsov" je katastrofa
Meni se zdi super



"You're not holding it right" ne?
while(1)fork();

enpac ::

Vse je v aplikacijah, in kaj se poganja gor ipad je zlo prodajana tablica samo zarad tega ker je ogromno in dobro optimiziranih programov za njega in niti priblizno ne zarad sistema no nekaj ze ma sistem pri tem ampak na prvem mestu so aplikacije. Tako je tudi pri desktopu vazno je kaj poganja, osebno me sploh ne zanima dizaj windowse vazno, da mi delajo aplikacije. Kaj bos si pocel z sistemom, ki je super lep ter hiter in brez podpore.

rand ::

Za vse ki se še vedno slepite da je "metro ok" si preberite članek Jakoba Nielsena.
while(1)fork();

darkolord ::

"You're not holding it right" ne?
Ne. Pač, swipe z levega roba zaslona -> menjava odprtih aplikacij, swipe z desnega roba zaslona -> charms, swipe z zgornjega ali spodnjega roba zaslona -> app bar.

Otročje enostavno.

enpac ::

Daj nekaj mi razlozi, tak za info zakaj bi mogo en clanek prepricat oziroma sploh kdo, da nekaj ni vredu, meni osebno je vredu os x, android, windows metro vse ma svoje prednosti slabosti. Saj ne rebijo zaj bit vsi apple al pa vsi android, lahko v neko svojo smer delajo. Probas vidis gres naprej.

driver_x ::

ScumbagSteve je izjavil:

commissar je izjavil:

zato:

driver_x je izjavil:


Microsoft stavi na to, da bo GUI, ki se evidentno zelo slabo prijema na mobilnih napravah, uporabnikom porinil skozi desktop OS, kjer ima monopol in se dobro zaveda, da ga boste slej ko prej vsi uporabljali, četudi sedaj nekateri malo čivkate.


Zato da 'navadijo' uporabnike na to. Imajo ogromno bazo uporabnikov (desktop) in radi bi jo prenesli na windows tablice in telefone.
Definitivno politična odločitev, ampak microsoftu se svet v katerem je monopolist (desktop) manjša, medtem pa se svet tablic (domena appla in google) širi brez meja.
Torej je to za njih stvar preživetja.

Vedno znova me nasmejete MS loverji. Navajali se bomo takrat ko se bo na kaj navajati. Podpiranje takega vsilovanja na desktop pa so zmožni samo največji feni, ki jim je fajn da se vse bliska pa da je GUI oh in sploh. Računalnik je še kaj več kot flashy ikonice pa GUI


Navajal se boš takrat, ko to MS ne bo dal druge možnosti. MS se dobro zaveda, da ima na desktopu tako pozicijo, da jo tudi kaj takega ne more zavajati. Metro boste pa slej ko prej uporabljali vsi, ki ste na Windowsih pa če vam bo to všeč ali ne.

rand ::

darkolord je izjavil:

"You're not holding it right" ne?
Ne. Pač, swipe z levega roba zaslona -> menjava odprtih aplikacij, swipe z desnega roba zaslona -> charms, swipe z zgornjega ali spodnjega roba zaslona -> app bar.

Otročje enostavno.


Pa si to že uporabljal ali govoriš napamet? Na papirju se sliši otročje enostavno, v realnosti pa nastane problem, ko držiš napravo z obema rokama. Vedno ko hočeš scrollati moraš napravo držati z eno roko in s kazalcem druge roke stiskati po sredini ekrana. Držanje teh naprav z eno roko ni tako preprosto, saj imajo zelo malo obrobe okoli ekrana in s palcem hitro primeš v "charms department". Težko si je sicer predstavljati dokler naprave nekaj časa ne uporabljaš, vendar ti zagotavljam da zadeva postane nadležna.

enpac je izjavil:

Daj nekaj mi razlozi, tak za info zakaj bi mogo en clanek prepricat oziroma sploh kdo, da nekaj ni vredu, meni osebno je vredu os x, android, windows metro vse ma svoje prednosti slabosti. Saj ne rebijo zaj bit vsi apple al pa vsi android, lahko v neko svojo smer delajo. Probas vidis gres naprej.


Nekateri smo zaradi narave dela vezani na uporabo microsoftovih produktov. Če gre vse skupaj v čudno smer, se ima smisel pritoževati. Pa ne bi se pritoževal brezveze (daleč nisem edini) saj sem verjetno eden redkih ki je uporabljal Windows Vista in nisem razumel čemu razburjanje.
while(1)fork();

rand ::

btw Google in Apple vsaj nista bila tako neumna in dala glavnih menujev (zgoraj/spodaj) kjer naj bi ležale roke (levo/desno). Pri Microsoftu zgleda niso dojeli zakaj to mora biti tako, samo da so naredili drugače...
while(1)fork();

krneki0001 ::

opeter je izjavil:

i386 je izjavil:

... ker W8 je zelo dober OS, ko se če ga navadiš (če se ga, nekaterim ne sede) :)


Poglej, mogoče je Win 8 dober OS, ampak ne moreš folka navadit na novi (Metro ali kakorkoli se že imenuje) UI. Sploh starejšega. veš kakšna muka je bilo ogromno ljudem se navaditi na nov MS Office (2007) vmesnik?


Ne nakladaj, kolikim starejšim ljudem si pa že inštaliral windows 8 in jih pustil delat en teden na tem sistemu?
V petih od šestih firm (zaposleni so stari mački v knjigovodstvu in računovodstvu - povprečna starost je pa 55 let in se težko učijo novih zadev) sem pred novim letom prestavil sistem na win8 in vsi so tok veseli tega sistema in olajšanega dela, da jih je večina prosila, če lahko dobijo še uradne verzije na domače računalnike.

Najbolj všeč jim je pa ravno metro. Velik pregleden start meni, kjer imajo samo 8 ikon - internet(prirejen, da se v desktopu odpre), office (word, excel in powerpoint ter outlook) ter 2 programa, ki jih uporabljajo za knjigovodstvo in na koncu kalkulator. Na tako velikem start meniju se nič več ne lovijo, nič se jim ni treba matrat oči da bi prebrali, kaj pod majhno ikono piše, ker je v metroju že 5x5cm ikona dovolj nazorna, kaj je to za en program.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

krneki0001 ::

destiny je izjavil:

Jest bi mel Metro live ploščice na desktopu, aplikacije pa bi se odpirale v desktop načinu, torej v resizable oknih. To bi bila glede na moje potrebe najboljša združitev obeh UI-jev. Trenutne Metro aplikacije majo res bolj slabo uporabno vrednost na desktopu.



Sej si na tehnološkem forumu, zakaj pa sam ne sprogramiraš, ali pa koga prosiš. Sej to ni tako težko. Med metro in desktop aplikacijo sploh ni tok razlike. Metro je pač prilagojena na fullscreen in da ko jo porineš v kot ne porabi nič rama in procesorja. To se odstrani in doda se okno. To je pa vse.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

darkolord ::

Pa si to že uporabljal ali govoriš napamet?
Imam Surface.

Navigacije po sami aplikaciji pa povečini (izjema so naprimer ukazi v app baru ali enostavno vertikalno scrollanje) itak ne izvajaš, medtem ko napravo držiš v obeh rokah ob straneh - poskusi na tak način narest pinch-to-zoom ali pa že samo tapniti nekam na sredo zaslona.

rand ::

darkolord je izjavil:

Pa si to že uporabljal ali govoriš napamet?
Imam Surface.

Navigacije po sami aplikaciji pa povečini (izjema so naprimer ukazi v app baru ali enostavno vertikalno scrollanje) itak ne izvajaš, medtem ko napravo držiš v obeh rokah ob straneh - poskusi na tak način narest pinch-to-zoom ali pa že samo tapniti nekam na sredo zaslona.


Na Android tablici uspešno izvedem pinch-to-zoom med držanjem tablice z obema rokama, pač s palcema. In ja, tudi android tablico si lastim... Takšnih problemov tam ne opazim ker je nekdo (gui designer) očitno namenil več časa različnim use case-om.
while(1)fork();

AvtoR ::

Jaz uporabljam Win8 že kake 3 mesece in sem zelo zadovoljen. Izkoristil sem pač ugodno priliko za nadgradnjo iz 32bit Viste na 64bit W8. Metro na 27inč monitorju je res malo overkill, zato sem namestil Pokki start meni in zadeva deluje fantastično. V bistvu sploh ne vem več, da imam na računalniku tudi metro vmesnik, ker ga enostavno ne uporabljam. Metro je pač namenjen hibridom, tablicam z dock tipkovnico. Na manjšem zaslonu se verjetno metro dobro obnese, sam tega ne vem, ker še nisem poskusil.

Mogoče bi moral MS razmisli o "profilih" ob namestitvi. Privzeti bi bili trije profili npr desktop, tablet in pa hibrid. Mislim da bi bilo s tem bistveno manj zmede. Če bi inštaliral sistem neki tajnici, potem bi ji enostavno inštaliral desktop profil s klasičnim start menijem. Seveda bi se moralo dati med profili enostavno preklapljati. Recimo da imamo hibrid tablico. Sistem deluje v Metro UI, tisti trenutek, ko bi priklopil dock s tipkovnico, pa bi ti sitem ponudil moznost za prehod v hibridni ali pa celo v desktop UI.
Kaj menite o ideji?

Lonsarg ::

Kocept 3 UIjev je nekaj, kar niti slučajno ne more navaden laik zakapčit, to so potem 3 operacijski sistemi v njegovih očeh..

AvtoR ::

Poanta je v tem, da je ravno zdaj največ zmede. Vsak nomalen uporabnik ne bo šel namestit tabličnega UI na desktop pc in obratno. To je menda jasno tudi 60 let stari babici...
Se pravi desktop UI za desktop PC, Metro UI za tablice in oba UI na hibridni prenosnik-tablico.

win64 ::

Metro ui je uporaben tudi na namizju. Še posebaj pri neveščih uporabnikih, ki jih bloatware pri namiznih aplikacijah moti.
Metro meni osebno ni moteč dejavnik, je le plus. In to bi moral vsak pri sebi poizkusiti, ne da se po forumu forsira osebne preference.

AvtoR ::

Metro na 27 inč monitorju meni zgleda smešno, 5cm visoke črke pa to...
Na tablici je pa to verjetno druga pesem, meni osebno eden lepših UI za tablice, minimalističen brez nepotrebnega lišpa.

VaeVictis ::

Realno gledano bo veliko ljudi sedaj nergalo zaradi Win 8 vmesnika.

Potem bo pa prišel Windows Blue in bodo ljudje že navajeni na Modern UI in bo lepo sprejet.

Microsoft je moral narediti enak vmesnik za vse (tako, da ljudi navadi na te tile), ker na področju smartphonov in tablic zelo zaostajajo.

Lahko bi šel po Googlovih stopinjah in skopiral iOS in ga potem počasi izboljševal...

Odločili so se za drugo "težjo" pot v iskanju nekaj novega, če jim bo uspelo ali ne bo pa pokazal čas.


Apple je naredil iOS in ga počasi pelje proti Mac OSX in obratno, zna se zgoditi, da bo v prihodnje enak sistem na vseh Apple napravah...

Google ima trenutno zelo uspešen Android in zaenkrat neuspešen Chrome OS, verjetno je, da bodo počasi Chrome OS ubili oz. ga nadomestili z Androidom...

Looooooka ::

s1m0n je izjavil:

Jaz pa za nič več en bi šel nazaj na Windows 7, osmica je v vseh pogledih boljša! Mah ok pustimo ta Modern UI!
Ko bo kater drug sistem na takšni ravni kot osmica pol mogoče. Tudi z sedmico ni bilo nič narobe na primarnem sistemu mi je delovala 6 let brez problemov s samim sistemom (razen strojnih napak, ki z OS nimajo veze). In datum namestitve sistema je ostal izpred 6 let nič se ni ponovno nameščalo.

eno stvar ma slabso.
REPAIR.
vcer ugasnil racunalnik in se ni vec zbootal(bogve zakaj).
tist reset(keep settings) in druga opcija(vse byebye)...failed miserably.
Moral prvic po windows xp formatirat pa se enkrat nalozit zadevo.
Ce bi dal vsaj tisto instalacijo direkt cez tvoje winse nazaj bi blo veliko bolje.
Tako sem moral pa spet vse nalagat nazaj(hvala bogu so koncno standardiziral lokacije nastavitev in na koncu samo skopiras vse nazaj pa je)...but still.
Grenak priokus :)

AvtoR ::

Reset naredi isto kot sveža instalacija, prihraniš kar nekaj časa, pa vse stare nastavitve ti skopira v Windows old. Jaz sem potem te nastavitve selektivno skopiral v nove mape windows in sem imel cel sistem z vsemi programi na novo postavljen v eni uri.

ScumbagSteve ::

driver_x je izjavil:

ScumbagSteve je izjavil:

commissar je izjavil:

zato:

driver_x je izjavil:


Microsoft stavi na to, da bo GUI, ki se evidentno zelo slabo prijema na mobilnih napravah, uporabnikom porinil skozi desktop OS, kjer ima monopol in se dobro zaveda, da ga boste slej ko prej vsi uporabljali, četudi sedaj nekateri malo čivkate.


Zato da 'navadijo' uporabnike na to. Imajo ogromno bazo uporabnikov (desktop) in radi bi jo prenesli na windows tablice in telefone.
Definitivno politična odločitev, ampak microsoftu se svet v katerem je monopolist (desktop) manjša, medtem pa se svet tablic (domena appla in google) širi brez meja.
Torej je to za njih stvar preživetja.

Vedno znova me nasmejete MS loverji. Navajali se bomo takrat ko se bo na kaj navajati. Podpiranje takega vsilovanja na desktop pa so zmožni samo največji feni, ki jim je fajn da se vse bliska pa da je GUI oh in sploh. Računalnik je še kaj več kot flashy ikonice pa GUI


Navajal se boš takrat, ko to MS ne bo dal druge možnosti. MS se dobro zaveda, da ima na desktopu tako pozicijo, da jo tudi kaj takega ne more zavajati. Metro boste pa slej ko prej uporabljali vsi, ki ste na Windowsih pa če vam bo to všeč ali ne.


Nisem več na igračarski konzoli (na delovni mašini). Not anymore. Osmica pa je to le še potrdila (da sem storil pravo odločitev namreč)
Scumbag Štefko

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Windows 8...imam ga na prenosniku cca 1 mesec. Ob izidu OSa sem bil šokiran in podvržen vplivu haterjev...vse dokler nekega dneva nisem poskusil Windows 8 na demonstracijskem računalniku v Big Bangu. Instabuy! Ta vmesnik preprosto zmaga. Ima nekaj chinkov, ki jih morajo spolirat (čudno vgašanje/prižganje računalnika). Drugače pa je Win 8 fenomenalen.

Jst ::

Jaz sem kupil Osmico takoj, ko je bila na voljo za tisti drobiž. Pa sem Metro uporabljal kar dolgo časa - prav trudil sem se, da bi se ga navadil, a v začetku februarja sem kupil Start8 in življenje mi je postalo lepše.

Čisto drugačen občutek je pa, če imaš v roki Touch laptop. Tam mi je pa vmesnik Metro super za uporabo. Na Desktopu sem imel občutek, kot da bi imel dva OSa in med njimi preklapljal: Metro - Desktop. Na Touch napravah je pa ta vmesnik super narejen, da ne rabiš uporabljati tiste ploščice pod tipkovnico.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FrEaKmAn ::

nucam windows 8 že par mesec, nobenih problemov. Sem nadgradil laptop s ssd, stvar noro leti. Neki errorjev ali kaj podobnega ni, stvari preprosto delajo ter se človek tudi navadi na vse.

Nekaj dni nazaj sem dobil tudi windows 8 rt ter windows phone 8. če gledamo celotno stvar skupaj, te stvari delajo skupaj kot morajo tako da ne razumem, zakaj ljudje ne probajo, ampak se kot ponavadi pritožujejo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup windows RT tablice

Oddelek: Kaj kupiti
51696 (1281) KTr1sk
»

Samsung predstavil tablico za Windows 8 in Android

Oddelek: Novice / Android
237442 (4982) zanhor2
»

Microsoftovo poslovanje slabo, delnica že izgubila več kot 10% (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5917499 (15088) driver_x
»

Cene Surface RT tablic padajo

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4113249 (9715) techfreak :)
»

Samsung predstavil novo linijo naprav za Windows (Phone) 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6620876 (15740) CaqKa

Več podobnih tem