» »

Kako prenesti outlook maile iz službe - imam samo *.ost na pa *.pst file

Kako prenesti outlook maile iz službe - imam samo *.ost na pa *.pst file

mikeyhic ::

Ojla,
torej v službi sem si hotel narediti backup mailov, ki jih imam v outlooku. Iz googla sem izvedel da potrebujem shranit *.pst file in je to to, da so tam notri vsi moji maili. Vendar pri nas v službi nimamo filea s to končnico ampak samo z *.ost, ki je kar velika datoteka, tako da predvidevam da so tu vsi moji maili.
Upam da sem bil razumljiv :) maile bi rad odprl na domačem računalniku v "svojem" outlooku.

Hayabusa ::

ABX ::

*.ost so cache-irani mali da jih lahko pregleduješ tudi v offline. PST pa je arhiv maila.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Isotropic ::

a te bodo mar odpustil
drugace pa file, data file management

b3D_950 ::

PST lahko narediš z Exportom. In doma narediš import.

darkolord ::

Lahko pa enostavno narediš nov PST v outlooku in maile skopiraš vanj.

SeMiNeSanja ::

Predhodno pa se pozanimaj, če varnostna politika podjetja tako prenašanje elektronske pošte na domače računalnike sploh dovoljuje!

Mesar ::

mikeyhic je izjavil:

Ojla,
torej v službi sem si hotel narediti backup mailov, ki jih imam v outlooku. Iz googla sem izvedel da potrebujem shranit *.pst file in je to to, da so tam notri vsi moji maili. Vendar pri nas v službi nimamo filea s to končnico ampak samo z *.ost, ki je kar velika datoteka, tako da predvidevam da so tu vsi moji maili.
Upam da sem bil razumljiv :) maile bi rad odprl na domačem računalniku v "svojem" outlooku.


Nimate nekoga, ki vam to ureja? Če se ne greš mutnih poslov potem tam vprašaj pa rešeno.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

Machete ::

Mesar je izjavil:

mikeyhic je izjavil:

Ojla,
torej v službi sem si hotel narediti backup mailov, ki jih imam v outlooku. Iz googla sem izvedel da potrebujem shranit *.pst file in je to to, da so tam notri vsi moji maili. Vendar pri nas v službi nimamo filea s to končnico ampak samo z *.ost, ki je kar velika datoteka, tako da predvidevam da so tu vsi moji maili.
Upam da sem bil razumljiv :) maile bi rad odprl na domačem računalniku v "svojem" outlooku.


Nimate nekoga, ki vam to ureja? Če se ne greš mutnih poslov potem tam vprašaj pa rešeno.


Pa kaj misliš da majo vse firme od 3 ljudi naprej sistemca, da jim maile ureja z zastavicami pa win updejte namešča.. :O
Imaš ti v mesnici sistemca, da ti blagajno zjutraj všteka v elektriko?

Mesar ::

Machete je izjavil:

Mesar je izjavil:

mikeyhic je izjavil:

Ojla,
torej v službi sem si hotel narediti backup mailov, ki jih imam v outlooku. Iz googla sem izvedel da potrebujem shranit *.pst file in je to to, da so tam notri vsi moji maili. Vendar pri nas v službi nimamo filea s to končnico ampak samo z *.ost, ki je kar velika datoteka, tako da predvidevam da so tu vsi moji maili.
Upam da sem bil razumljiv :) maile bi rad odprl na domačem računalniku v "svojem" outlooku.


Nimate nekoga, ki vam to ureja? Če se ne greš mutnih poslov potem tam vprašaj pa rešeno.


Pa kaj misliš da majo vse firme od 3 ljudi naprej sistemca, da jim maile ureja z zastavicami pa win updejte namešča.. :O
Imaš ti v mesnici sistemca, da ti blagajno zjutraj všteka v elektriko?


Jap. Enega za blagajno pa enega, ki skrbi za osvetljavo.
Your turn to burn!

s6c-gEL ::

Da odgovarjate po skoraj 1.5 letu nikogar ne moti ?

Mesar ::

to je darkolord kriv, jaz samo datum zadnjega posta gledam ;((
Your turn to burn!

darkolord ::

Ah, še nek spammer je bil pred mano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba Thunderbird v Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
161835 (1073) markhenry
»

kako uvoziti ost v outlook 2007

Oddelek: Pomoč in nasveti
117554 (6140) caperio
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
486843 (5548) tony1
»

"Internetna pošta" - uporabniško ime in geslo

Oddelek: Omrežja in internet
253775 (3060) jukoz
»

Office 2016 račun izginil po upgradu Win 10? .pst sploh ni več?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293082 (2237) Baja

Več podobnih tem