» »

kako uvoziti ost v outlook 2007

kako uvoziti ost v outlook 2007

dvojka ::

Ali mogoče kdo ve kako bi lahko uvozil ost datoteko v outlook 2007. Obstajajo ost2pst converterji vendar niso ravno poceni. Exchange pa ne morem ponovno vzpostaviti, ker server ne obstaja več. Če kdo ve kaj na to temo bi lepo prosil, če pomaga.

MIHAc27 ::

žal brez konverterja zelo teško. Enkrat sem probaval pa mi ni ratalo.

Omelo ::

Ja brez konverterja verjetno res ne bo šlo.

Imel sem že podoben problem. Mogoče bi probal narediti eno povezavo s kakšnim drugim exchangom (če imaš kakšno možnost) potem pa prekopiraš tvojo OST datoteko s to ki je že kreirana? To sem sicer jaz hotel narediti, pa potem ni bilo potrebe.

Lp

dvojka ::

Kolikor vem mora biti popolnoma isti exchange server in isti user drugače se naj ne bi dalo. Če pozna kdo kak converter bi prosil za nasvet. Bom pa poskusil tako kot je rekel Omelo.

LP

Omelo ::

Ja tudi meni se zdi da je to precej zaščiteno. Za probati pa je vseeno. Sej pravim, to je bila še edina ideja ki sem jo imel, na srečo pa nisem rabil postavljati še 1x exchanga, ker so bili maili že arhivirani v pst uro prej :)

dvojka ::

sm našu Outlook recovery toolbox z licenco. Trenutno čakam na 79% in upam da bo naredilo do konca. Tisto z ponovnim postavljanjem serverja se ni izšlo.

Lp

2f4u ::

Sam imam enak problem. Ste ga rešili ?

Alternativa je da kupim program.... 100$....

Sem pripravljen plačat... !

Do sedaj sem porabil več kot 15 ur na tem dreku!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

b3D_950 ::

Kaj pa, če končnico spremeniš iz ost v pst?

več -> http://blog.wisefaq.com/2009/05/30/how-...

2f4u ::

Oj, podoben problem, porabil ze vec dni in NEHAL;

Pripravljen sem prispevati za licenco... 10eu!

Mora se nas zbrat enepar pa bomo to kupili... Kateri program?...
Moj predlog je http://ost2.com/Purchase.aspx

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

ralphmiller ::

OST datoteke ne morete neposredno uvoziti v programu Outlook. Najprej pretvorite datoteko ost v datoteko pst in nato uvozite datoteko PST v aplikaciji Outlook. Če želite pretvoriti datoteko ost v pst, uporabite tretji stran ost v pst pretvornik. - Obiščite tukaj

ralphmiller ::

OST datoteke ne morete neposredno uvoziti v programu Outlook. Najprej pretvorite datoteko ost v datoteko pst in nato uvozite datoteko PST v aplikaciji Outlook. Če želite pretvoriti datoteko ost v pst, uporabite tretji stran ost v pst pretvornik. - Obiščite tukaj

caperio ::

Tehnično ni mogoče uvoziti datoteke OST v Outlook. Datoteka OST je podatkovna datoteka brez povezave; samodejno se ustvari v lokalnem sistemu prvič, ko se račun Outlook s pomočjo strežnika za izmenjavo konfigurira in prenese podatke iz nabiralnika iz strežnika v OST za uporabo brez povezave. Datoteka OST je povezana z določenim računom, ki ga je ustvaril, ne morete ga odpreti, ko isti račun ni na voljo. Vendar pa obstaja še ena alternativna metoda. Datoteko OST lahko pretvorite v PST format s pomočjo Stellar Converter za OST in nato lahko uvozite pretvorjeno datoteko PST v Outlook 2007.
Stellar Converter za OST je združljiv z najnovejšimi in starejšimi različicami programa Outlook 2019/2016/2013/2010/2007/2003/2002/2000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba Thunderbird v Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
161835 (1073) markhenry
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
486845 (5550) tony1
»

Izvoz e-pošte iz Apple Mail

Oddelek: Programska oprema
192275 (220) MrStein
»

Office 2016 račun izginil po upgradu Win 10? .pst sploh ni več?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293082 (2237) Baja
»

Kako prenesti outlook maile iz službe - imam samo *.ost na pa *.pst file

Oddelek: Programska oprema
133162 (1170) darkolord

Več podobnih tem