» »

Windows 7 zmrzne randomly, potreben reset

Windows 7 zmrzne randomly, potreben reset

black_winer ::

pozdravljeni.

Ce je kje na forumu ze taksna tema z mojim vprasanjem, me lahko obrnite na tisto temo.

moj problem se je zacel pojavljati ze nekaj casa nazaj. imam HP pavilion dv7 notebook in originalne windowse 7. moj problem je enostaven in to je, da ekran karnaenkrat zamrzne in ne mores nic vec delat in nic ne deluje razen da odklopis elektriko ali pa zresetiras komp. to se dogaja random ali ko igram ali ko browsam po netu, sedaj tudi veckrat na dan.

uporabljam costum driverje za graficno, ampak nevem ce so ti krivi ker sem jih ze veckrat posodobil.

bi bil hvalezen ce ima kaksen podobne izkusnje ali resitev. sem pogledal ze prek googla vendar nisem nasel konkretnega odgovora. hvala vnaprej.

BorutK-73 ::

Verjetno pregrevanje.

http://www.cpuid.com/softwares/hwmonito...
Tole si inštaliraj in poglej temperature

black_winer ::

glede na to da mam HP vem da imam obcasne temperature tudi do 90 C, vendar to ni vzrok, ker lahko racunalnik zmrzne tudi nekaj minut po vklopu ko je temperatura komaj kakih 50 ali manj.

Rainbow Dash ::

mogoče če z ccleanerju počistiš vse odvečne windows fajle?.. Mogoče pa bo delalo.. Drugače pa če niso temperature, formatiraj..

Preveri še 1x temperature.. Mej skos program vklopljen, in vklopi nek špil, pa poglej do kok pride..

Drugače pa format..

black_winer ::

mam Advanced System optimazer pa sm vse naredu. mogoce sm odkril problem, zadnje case velikokrat Skyrim igram in sem ugotovil da pride do freezanja zaradi modov ki napolnijo sistem. sam me je se vedno ene parkrat zmedlo ker je zmrznilo tudi ce nisem igral. sedaj sem malo zbrisal modov in bom videl ali se freeza.

cene pa ja enkrat moram windowse itak na novo, sam je prevec dela zsi prelaganjem filov.

BorutK-73 ::

Mogoče pa grafična ali matična odpoveduje.
Če po formatu ne bo boljše in še imaš garancijo, na servis.
Probaš lahko tudi starejše driverje za grafično ker novi velikokrat niso ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik zmrzne pri igranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
486938 (6071) yero7
»

Računalnik zmrzne in bi rad ugotovil kje se zalomi.

Oddelek: Pomoč in nasveti
242664 (2392) Mitch
»

BSOD (dnevno tudi po 3x)

Oddelek: Pomoč in nasveti
162015 (1720) icurk
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261789 (1214) OChack
»

IMAM PROBLEM (Abit+Athlon+Prophet)

Oddelek: Pomoč in nasveti
161104 (892) Kriko

Več podobnih tem