» »

Izbrisana ikona v odaljenem računalniku

Izbrisana ikona v odaljenem računalniku

oo7 ::

Moja mami ima računovodstvo in dela v Ljubljani.Ko je pa doma se pa poveže z odaljenim računalnikom v Ljubljano in doma dela preko Ljubljane.
No danes je pa doma po nesreči zbrisala ikono glavna knjiga.Ima doma 2 računalnika s katerim se lahko poveže v Ljubljano in na enem je zbrisala tako,da zdaj tudi na drugem ni te ikone.
Se mogoče komu sanja kako to povrniti?Ali se,da preko doma ali bi morala v Ljubljano na računalnik?
Hvala in lp

bluefish ::

A je v košu?

Vem, glupo vprašanje, vendar v mnogih primerih tragikomično.

oo7 ::

Ne,ko je povezana sploh ni koša samo tistih 5 programov,katere ima za delati.

Yacked2 ::

Jaz bi naredil tako, disk v LinuxOS odpreš kot read only, nato pa z raznimi programi poiščeš fajel ter ga kopiraš na USB ključek. Če je zbrisala samo ikono, bo verjetno dovolj da gre v Program Files, poišče ta program, na ikono -->ustvari bližnico.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

oo7 ::

Ja samo to bo potrebno pomoje popraviti v Ljubljani.No sej upam,da je samo ikonca tukaj doma,da je v LJ vse vredu.

win64 ::

Sigurno obstaja koš, lahko da je skrit. Prikaže se pa ga, če daš desni klik na namizju in klikneš lastnosti.
Potem je v enem jezičku gumb ikone ali nekaj podobnega.
Drugače pa če daš desni klik na namizju ali raziskovalcu se odpre meni, ki ima funkcijo "razveljavi...", ki razveljavi zadnjo operacijo.

huek111 ::

oo7 je izjavil:

Ja samo to bo potrebno pomoje popraviti v Ljubljani.No sej upam,da je samo ikonca tukaj doma,da je v LJ vse vredu.


Ker dela preko oddaljenega računalnika je izbrisala ikono v Ljubljani in ne doma( zato je tudi ne vidi več na nobenem računalniku)
Bližnjica je sigurno v košu v LJ. samo koš morate odkriti kot je dejal win64!

win64 je izjavil:


Drugače pa če daš desni klik na namizju ali raziskovalcu se odpre meni, ki ima funkcijo "razveljavi...", ki razveljavi zadnjo operacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesor deluje na ~100%, ne glede na uporabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
373411 (2655) GupeM
»

Kaj za vraga se je zgodilo?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202728 (1217) Aramis
»

Študij Ljubljana ali Maribor?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5215460 (14016) barbarpapa1
»

Ikona koš za smeti :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
51433 (1395) markolino
»

[Windows XP] Kako preko IR poslati datoteko na telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
81697 (1596) Jst

Več podobnih tem