» »

Ati radeon HD6870 1gb Club3D pregrevanje

Ati radeon HD6870 1gb Club3D pregrevanje

Lavrih ::

Imam problem z grafično. Danes sem očistil grafično kartico ker je bila zaprašena pa tudi ker sem imel še termalno sem namazal GPU. Ko sem šel v windovse sem preveril v GPU-z temperature kar je bilo dokaj vredu slika spodaj.

Ko pa zaženem Furmark mi ma v trenutku se segreje GPU 2 120°C (od ramov senzor?). V igre mi ravno tako zašteka. Aja ko sem odstranil hladilnik je bil termalni trak samo na vrhnih dveh zunanjih čipih in sredinskih dveh je bakrena ploščicah. Navpični čipi so brez usega sploh ne nalegajo na blok so zraven pod režami.Pred tem mojim posegom :( je grafična normalno delala zgleda da sem poškodoval nekaj.
V idel mi zdaj včas naredi black screen.
  • spremenil: Lavrih ()

Janac ::

Nič novega za to grafo. So že bli primeri na tem forumu s to grafo.

Si prepričan da se heatpipe-i dobro prilegajo GPU-ja? Ker meni to deluje kot da ni dobrega stika. Termalni trak je posobno kot termalna pasta, moraš ga dat gor, da ima stik s hladilnikom.

Lavrih ::


Gpu je "vredu"
To se pomnilniki segrejejo GPU2? Samo 4 teh pomnilnikov tej ki so navpični se nemorejo dotikat bloka ker je ravno pod hladilnimi rebri 5mm je lufta umes tukaj sigurno ni blo termalnega traka prej, direktno piha zrak na njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična powercolor radeon 7870xt myst zamenjava hladilnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
211244 (848) Andrej14
»

Grafična kartica R9 270X

Oddelek: Kaj kupiti
493514 (2692) klkkkkkkkkkk
»

Hlajenje grafične kartice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10010447 (9099) joej970

Ali lahko nadgradim procesor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
723510 (2994) hojnikb
»

9500GT ne morm overclockat, nvidia sli samodejno izklopljen

Oddelek: Navijanje
6626 (538) mihl96

Več podobnih tem