» »

SlackWare Linux 8.1

SlackWare Linux 8.1

Evil-K ::

Prosil bi ce mi lahko kdo natacno pove kako na tem doticnem linuxu instalirat ipv6 preko routerja ki ima ip 192.168.0.1 , ipv6 pa bi bil za namen eggdropov in predvsem ircanja ,BitchX,PsyBNC.....:8)
Prosil bi cel potek oz. kaksen page na katerem je to zelo jasno narejeno:D . Zanima me se kateri port bi mogel odpreti na linuxu da me bo lahko ipv6 tunnel ICMP-jal. Preko routerja je dost portov zaprtih tko da moram vsazga posebi odperat;(( , ipv6 tunnel broker ze imam , Hvala !0:)

Gandalfar ::

google:ipv6 howto




ce nisi sposoben iz navodil v howtojih razumet kako to usposobit ti pa svetujem, da se drzis stran od tega. Uporabljaj irc normalno in ne delaj stale na irc omrezju.

192.168.0.1 ip addressa pa raje sploh ne bom komentiral (hint:intranet ip)

Zgodovina sprememb…

Evil-K ::

Jah sorry k sm postavu server na 8MBitih pa v Windowsih IPV6 ne zgleda kej posebnga, XP spljoh sux , i need 20 eggdrops with ipv6 support , na linuxu pa delam kksn let sam dost komand pa se ne poznam ker delam samo v Linux-Dos okolju Windows X spljoh ne ! More hlp plz,kdor ze ma s tem izkusnje.Pa dej zamenjite tem bebckom vzdevke k ne znajo pomagat pa so kao newem kaj na slo-techu. lol

Bye:D



By TajniKriminalc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Evil-K ()

Gandalfar ::

kaj tocno ti ni jasno pri temule: http://www.tldp.org/HOWTO/Linux+IPv6-HO...


Zacnes na prvi strani in beres do zadnje. Sproti pa sledis navodilom in delas tiste stvari, ki jih hoces.

IceIceBaby ::

Evil kaj ne razumeš ? poišči IPV6 howto pa ti not vse po korakih lepo piše. Če ne znaš angleško ti pa neznam pomagat.

btw...če delaš na linuxu že 1 leto pa še vedno trdiš da delaš v Linux-Dos okolju ti pa samo še bog lahko pomaga.

Evil-K ::

Sorry dobu sm router pa je zdj mal vse drgac :D , predvsem z problemi portov , open-closed

Gandalfar ::

zraven routerjev pride ponavad en tak koscek celuloze na katerem pise kako porte odpret al pa okrogel koscek plastike, ki ga das v cdrom pa mas gor navodila kakor porte odpret. Ceprav kakor sem jaz gledal te tunnel brokerje (freenet6) rabis bit direkt na netu, za NATom ne dela.

Izjema je edino FreeBSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wired racunalnik se mi ne poveze na router

Oddelek: Omrežja in internet
51013 (897) dotArj
»

Gajba piva za rešitev mrežneag problema Vista-W2K

Oddelek: Omrežja in internet
303125 (2249) just_a_cook
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712562 (9118) Kami
»

IPv6 on Linux RH9

Oddelek: Omrežja in internet
182221 (1770) Gandalfar
»

Problemi z Broadband routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
161293 (1082) hruske

Več podobnih tem