» »

slušalke

slušalke

Cacamas ::

Iščem slušalke, po možnosti z mikrofonom - ni nujno. Predvsem pa za glasbo (klasično). Dobro je, da so udobne vsaj za 4-5 ur nošenja na dan ob delu za računalnikom. Verjetno je pomembno tudi, da zvok preveč ne uhaja po pisarni...

Ne vem niti določit cene, ker ne vem koliko kvaliteta tukaj stane. Prosim za predloge...

lp

2loud4u ::

http://www.conrad.si/Gaming-slusalke-z-...


Pri ceni ni velike razlike... Če boš kupil ene za 20€ ali za 500€ bo slišna razlika le majhna, dražje pač kupiš, če se hočeš še malo šopirit zraven, nič drugega razen kakšne funkcije mogoče...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

axee ::

Hah 2loud4u, za klasično glasbo mu priporočaš kvazi gaming slušalke iz contrada za 16€ in praviš, da bo slišna razlika med 20 in 500€ majhna.. si prepričan, da se spoznaš dovolj, da lahko daješ take predloge?

Najprej naj pove, ali je mikrofon potreben oz zakaj bi ga rabil. Ker če ga ne potrebuje se lahko spretno izogne precenjene gaming kategorije slušalk in presedla na nekaj kvalitetnega. Vseeno bo potrebno postaviti željeno ceno.. vsaj na okroglo..

Bomber7 ::

@2loud4u, Upam da trolaš, ker tako kretenskega komentarja že lep cajt nism prebrau ;((
Če si ti napol gluh in ne slišiš razlike, še ne pomen da so tud usi ostali.

@Cacamas, Kvaliteta se začne tam nekje med 100-200 eur. Če nočeš da ti zvok "uhaja", potem glej zaprti tip slušalk. Sam uporabljam odprti tip in jih npr. lahko slišim tudi v sosednjo sobo, če jih imam na visoki glasnosti. Razliko si lahko prebereš tu: http://www.head-fi.org/t/420809/open-vs...

Pa še en nasvet. Ne kupuj raznih gaming slušalk (5.1) samo zaradi mikrofona, ker so čisto neprimerne za poslušanje glasbe. Raje si nabaviš nek mini clip-on mikrofon za 5eur, ki ga pripneš na kabel ali pa kamorkoli in je problem rešen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bomber7 ()

Cacamas ::

axee je izjavil:

Hah 2loud4u, za klasično glasbo mu priporočaš kvazi gaming slušalke iz contrada za 16€ in praviš, da bo slišna razlika med 20 in 500€ majhna.. si prepričan, da se spoznaš dovolj, da lahko daješ take predloge?

Najprej naj pove, ali je mikrofon potreben oz zakaj bi ga rabil. Ker če ga ne potrebuje se lahko spretno izogne precenjene gaming kategorije slušalk in presedla na nekaj kvalitetnega. Vseeno bo potrebno postaviti željeno ceno.. vsaj na okroglo..



Sem premislil in mikrofon ne bo potreben zaenkrat. Oz. ga raje dokupim. Cena pa okrog 100€. SENNHEISER HD 598 sem videl v eni drugi temi. Ampak so mi predrage...

mokasin ::

Po drugih forumih hvalijo Audio-Technica ATH-M50

Jan0 ::

Sam sem vzel rabljene SENNHEISER HD 595 malce nazaj. Zelo zelo zadovoljen, predvsem z udobjem. Dal sem dobrih 100 EUR.

axee ::

Za tvojo vrsto glasbe ti bodo Sennheiser-ce odlične, izberi primeren model za tvoj budget.

Cacamas ::

PARTyZAN ::

Od teh slušalk samo ene ustrezajo tvoji potrebi, da zvok ne uhaja ven. HD215 so edine "closed air". Glej "dinamična zaprta" kriterij pri specifikacijah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171218 (14183) Banza
»

Slušalke zaprtega tipa

Oddelek: Kaj kupiti
313392 (2586) icurk
»

dobre poceni slušalske

Oddelek: Pomoč in nasveti
7976 (828) Ryker
»

Slušalke

Oddelek: Zvok in slika
11949 (704) Mare3
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407517 (6592) Meizu

Več podobnih tem