» »

Word 2010 - težava

Word 2010 - težava

pravnik ::

Pozdravljeni, imam Office 2010 (x64) in mi nonstop ob zapiranju javlja neko napako:
Do te napake pride, ko odprete vrsto datotek Microsoft Office, ki jo blokirajo nastavitve podatkovnega bloka v središču zaupanja. Če želite omogočiti to vrsto datotek, naredite to:
Kliknite zavihek Datoteka.
V razdelku Pomoč kliknite Možnosti.
Kliknite Središče zaupanja in nato kliknite Nastavitve središča zaupanja.
V središču zaupanja kliknite Nastavitve podatkovnega bloka.
Če želite shranjevati dokumente s to vrsto datotek, onemogočite nastavitev pravilnika registra. Če želite več informacij, si oglejte članek Microsoftove zbirke znanja 922850.


Nikoli prej se to ni dogajalo, dogaja pa se z vsako wordovo datoteko. Ni nobenega makroja ali... A kdo ve, v čem je to finta, ker je malo zoprno nonstop na koncu to opozorilo zapirati. Hvala lepa vnaprej za nasvet!

KernelPanic ::

A mi lahko to datoteko posljes, da probam tukaj, na domacem racunalniku, ker imam anglesko varianto Office 64bit in da jo probam odpreti?

Lp,
Marko

win64 ::

pravnik ::

KernelPanic je izjavil:

A mi lahko to datoteko posljes, da probam tukaj, na domacem racunalniku, ker imam anglesko varianto Office 64bit in da jo probam odpreti?

Lp,
Marko

Pozdravljeni, najlepša hvala. Očitno sem rešil. Šel sem v nastavitve "središča zaupanja" in dal na default nastavitve. Sedaj dela! Sem pa malo razmišljal, kdaj se je to zgodilo. Mislim da takrat, ko je eden poslal neko datoteko v zaščitenem vpogledu (rdeč klicaj) in je očitno takrat v tem registru nekaj naredilo? Hvala lepa za pripravljenost na pomoč!

KernelPanic ::

Dvomim, da v registru, mislim (lahko sem motim), da so te trust nastavitve (ali vsaaj nekaj od njhi) shranjene v dokumentu samem. Samo, da si resil, cestitam!

Lp,
Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spremeniti datoteko v Mapo

Oddelek: Pomoč in nasveti
81425 (1290) malini
»

Excel makro varnost

Oddelek: Programska oprema
91242 (1071) jozekuch
»

Office 2003 in 2007

Oddelek: Programska oprema
82887 (2518) solatko
»

outlook express problemi

Oddelek: Omrežja in internet
92445 (2369) smetko
»

Microsoftovo zdravilo proti virusom

Oddelek: Novice / Varnost
51953 (1953) R@C@

Več podobnih tem