» »

Problemi (starš/otrok---računalnik)

Problemi (starš/otrok---računalnik)

Rainbow Dash ::

Ja... Imam problem med starši, in to je da mi nenehno težijo za računalnik... Zjutraj mi noben ne reče do nwm 2 popoudan sem lahk skos gor, pol ko pride moja ekipa pa da bi sli spilat kj pa začneta težit ( pjt mi pomagat/skos eno in isto)... In problem je da ko nenaredim nečesa mi nwm. elektriko vn vrže pa take otročje ma.. Koda sm star 10 let..

Se spomnem ko je bila sestra stara tok, pa ji ni srau niti malo, pa je lahk ostala doma ko se ji ni lublo it, js morm pa še kr hodit zrau njih kot da sem pes..
Nevem zakaj vedno mislita da sm mentalno prizadet, pa skos mi pravita neke koda sm ''butast''.. Napr. ''šreufama'' neki z ''fotrom'', pa mi začne da nebom slučajno preveč zategnu pa take, a eno in isto delam že slabih 8 let... Koda bi si delala oba 2 norce..


Imate kake probleme/rešitve?

Težita mi pa al sm na računalniku 1 uro ali 7- ista zgodba..
(Star sem 16)
Lp
  • zaklenil: bluefish ()

Blinder ::

kar ti je najbolj všeč to njih najbolj moti. če bi bil ti navdušen nad branjem knjige bi ti pač težili, da preveč bereš.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

bluefish ::

Jah, s pestjo udari po mizi, nato pa jasno povej, kaj te moti.

Rainbow Dash ::

ja sam problem je da nism star 10 let da mi bo omejitve devu... Moje mnenje pri njih ne šteje.. Nista potrpežljiva.. reče mi da naj neki nardim in če negrem u 1,20 sec, pride gor pa fu*ne štrom vn...

Rainbow Dash ::

Pol pa itak spilajo rajs brez mene, ker lahk grem js ker bi mi ugasnu, in pol se nedružimo neki vlk, in itak da ni kam za it... tk vn nevem ob petkih... Pol pa zato krivita da sm preveč na računalniku... Pa za vse je kriv računalnik, tut če sploh nima veze je kriu... prav fak

Robi :P ::

sm meu isti problem z metanjem varovalke vn pa sm jima povedo da si bom UPS al pa bencinski agergat kupil in je bil mir z metanjem varovalke za delo pa še vedno težita in to ob ravno ne pravem trenutku... daš slušalke gor in to preslišiš :D

Rainbow Dash ::

ja.. si bom kupu ups mi bo pa nevem na 0 dau napajalnik... ups nebo rešu problema 100%... Pa slušalke mam skos gor in če kj preslišim gre varovalka u 3pm..

Hayabusa ::

Začneš delati nekaj koristnega na računalniku ?

Druga področja, šola, prijatelji, punce, ostala področja so v redu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

XsenO ::

Mogoče malo osebno vprašanje toda kako gre kaj šola?
Primer, ki je bil pri meni ko sem bil še klinc. Mel solidne ocene mi niso nič težili. Mlajši brat imel bolj slabe ocene in so mu redno težili in tudi izklapljali.
Drugače najbolše je, da se z njimi pogovoriš.
1 + 1 = 1

Rainbow Dash ::

Sj večino delam.. največ 2 uri na dan igrc, drugače pa youtube/slotech/gmail itd... veliko 3d modeliranja...

Punce so so :P

lj sm 2 letnik mehatronika, in šola laufa, vse pozitivno povprečje 3.1

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

Rainbow Dash je izjavil:

ja.. si bom kupu ups mi bo pa nevem na 0 dau napajalnik... ups nebo rešu problema 100%... Pa slušalke mam skos gor in če kj preslišim gre varovalka u 3pm..

če si komp kupo sam mu obrazložiš da je tvoj ( razn če si keš dobil od njihove žepnine ) komp in naj se ga ne dotikata :D saj pr men je tako da ma dostop do kompa samo mama pa še to omejen ker sem si sam kupo z zasluženim denarjem sicer pa na napajalcu pr men niti ne bi znala ugasnit :D komp dej pod mizo :D
pa desko uzad

Hayabusa ::

Kaj počneš potem ko nisi več na rač. (pride fotr in vrže ven elektriko) ?

Rainbow Dash ::

@robi: Ni to tk, če nima dostopa ga pa nese u dnevno... Pa sam sm si kupu vsak del njega je moj... sam pač nevem ni tk...

@Hayabusa: ko nism na računalniku sem v fitnesu/tv/šola/ poleti pecikl...

Hayabusa ::

Starši preveliki runklni ?
Ne rečem, po cele dneve nažigati igre je bv in bi razumel da se spokaj dol, vendar če počneš kaj bolj pametnega in so druga področja ok potem je treba po mizi udariti, dokler ne bosta razumela.

BigWhale ::

Rainbow Dash je izjavil:

Koda sm star 10 let..


Pises tko, kot bi bil star 6.5 ... :>

XsenO ::

Nič najbolše potem, da se lepo vsedeš z njimi in se civilno pogovoriš
1 + 1 = 1

Rainbow Dash ::

big whale: narečje?

Robi :P ::

ja zdej te mal bolj zastopim... pač maš starše ki te ne upoštevaj 5% no potem se je najbolj prilaogdit in jih "zajebat" ... ko ti fukne vn štrom pejt dol s kompa pa "deli neki za šolo"
zihr maš kak android fon pač tam igre špili :D al pa jih zajebi pa pejt vn s kolegi ( če te spustita ) in pol bota vidla da je bolš da te mata na kompu doma kot pa da ju skrbi kje si ti ....

Rainbow Dash ::

sam jaaa :D

in gremo vun, in se ga mal... Da vidi da nismo otroc.. Pol mi uzame komp, in js se delam koda ga ne pogrešam, al kk?

Mipe ::

Tudi meni so bili tečni, pa sem računalnik preselil v dnevno sobo. Zdaj, ko sem vsem na očeh, mi ne težijo več.

Robi :P ::

Rainbow Dash je izjavil:

sam jaaa :D

in gremo vun, in se ga mal... Da vidi da nismo otroc.. Pol mi uzame komp, in js se delam koda ga ne pogrešam, al kk?

^^ točno tk!

bajsibajsi ::

Najdes si sluzbo, gres cez kaksno leto ali dve na svoje, si kupis svojo gaming masino, placujes elektriko in ostale poloznice... pa ti ne bosta mogla vec teziti. ;)

vorantz ::

Potrpi dokler ne greš na faks (sej greš?) pa spizdi nekam bol daleč
Jaz sem mel srečo, da sem lahko že med srednjo bil od doma...sicer bi zihr bil psihopat trenutno ;((

KruceFix ::

Počni nekaj, za kar bosta hotela čez čas, da si raje doma kot pa od doma!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

mihec87 ::

Rainbow Dash je izjavil:

sam jaaa :D

in gremo vun, in se ga mal... Da vidi da nismo otroc.. Pol mi uzame komp, in js se delam koda ga ne pogrešam, al kk?


Jeah alko te nrdi da si odrasel oz se vidi da nis več otrok...Faceplant..

Saj te nebo konc če gdaj kaj pomagaš okoli hiše..

Rainbow Dash ::

alko ne naredi tega, pove jima da nisi pi*ka.. Pa sj ni nujno da je alko.. Greš pa prideš ob nwm 2 zjutri

bluefish ::

Jao, z lublanščino pojdi na FB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Rainbow Dash ::

v čem je fora blue?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Me kupec hoče ogoljufat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
519909 (6921) gendale2018
»

Računalnik noče vžgati

Oddelek: Strojna oprema
414674 (3957) speedtouch
»

Najbolj okuženi Windows XP, najmanj Windows 7

Oddelek: Novice / Varnost
348371 (6746) vir

Pomoč pri nategu

Oddelek: Loža
182614 (2081) Ziga Dolhar
»

zmešani piksli

Oddelek: Strojna oprema
7801 (588) Gajba

Več podobnih tem