» »

Cyanogen mod in A73

Cyanogen mod in A73

Compufreek ::

Živijo, nevem če tale tema spada prav sem ampak zgleda tole najbolj primerno mesto za njo.
Sem lastnik tabličnika Gocleaver a73. Tabličnik pogosto zablokira in ima kar precej težav če ga hočem uporabljati za kakšne zahtevnejše stvari.
Me zanima če ima kdo tukaj izkušnje z nalaganjem cyanogen moda za tabličnike?
sam sem namreč poskusil dobiti programsko opremo zanj ampak brez sreče.
Dovolj bi bilo že če mi nekdo vsaj pošlje povezavo do pravilne programske opreme za to vrsto tabličnika.

Za pomoč se vnaprej zahvaljujem.

Lonsarg ::

Teh Kitajskih modelov tablic je tako veliko, in noben ni ekstra popularen, da prav posebaj ROMa za A73 skoraj ziher ne boš dobil.

Pišejo pa ljudje ROMe, ki delajo hkrati na več teh kitajskih tablicah, ker so bazirani na isti osnovi. In Goclever A73 ima notri Allwinner A10, torej kar ti iščeš so ROMi za "Allwinner A10" na internetu. Seveda pa lahko z kar naključnim A10 ROMom brickaš napravo, se moraš prej pozanimat točen model naprave(ki ni Goclever A73, to je samo marketinško ime), lahko seveda flashah tut naključni ROM za A10 pa si poskusni zajček, ampak ja, previden treba bit pri teh zadevah, tudi navodila niso tako dobro spisana, kot za bolj popularne tablete..

Vem pa jaz že za en forum, ki ima kar dosti teh kitajskih modelov svojo temo in ljudje postajo ROMe, ali pa celo kaki custom ROM napišejo(recimo probajo portat cyanogen mod, ali pač kaj svojega) Na forum se boš moral registrirat, da boš lahko videl teme(zato ga ni bilo možno na googlu najt,...)
http://www.techknow.t0xic.nl/forum/inde...

Jaz sem za WM6850 našel en fajn custom ROM za svojo kitajsko robo, kolikor sem gledal je za A10 malo manj robe, mogoče vseeno kaj najdeš, če ne custom ROMa pa morda najdeš vsaj novejša verzija stock roma za Allwinner A10 tablice, ampak ponavljam, previdno in veliko branja, preden kaj narediš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13962455 (29431) Opkow
»

Rootanje tablice Xplore xdroid xp770 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7217158 (15526) markk1
»

TABLICA OSTANI PRI LOGOTIPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
362822 (2334) djforever
»

Tablični poceni do 130max!

Oddelek: Kaj kupiti
327387 (6067) slosaper
»

tablica do 200 eur (best buy)

Oddelek: Kaj kupiti
162837 (2278) WildChild

Več podobnih tem