» »

Winxp in disk

Winxp in disk

PIII850 ::

Imam Xp je in en disk od Maxtora. Ko priklopim zadevo mi bios najde disk, prav tako se mi pojavi pod ,My computer, system properties. Skratka tam ko prečekeraš hardwere v računalu. Problem pa je nasldenji, da se mi črka za pogon pa NE pojavi v windows commanderju ali pa v Explorerzju-raziskovalcu????


lp

Bato ::

probaj ga zagnati kot master z zagonsko disketo in ce ti ga v dosu nebo nasel je disk fizicno poskodovan sem imel enak primer ko ga je bios nasel a ga v windovsu ni bilo.

sash ::

potegni si dol program za preverjanje diska z Maxtorjeve strani in preveri če je z diskom kaj narobe in če pa nebo najdo nobene napake je mogoče samo "zgubo particije" , takrat jih samo na novo naredi in dato gor :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

ToniT ::

Start->run->diskmgmt.msc
Tam boš videl vse informacije o diskih in tudi lahko določil črke pogonov itd....

largie ::

prva misel ob tem da disk ni viden v explorerju: je disk sploh formatiran? :D

d0rK ::

Ej..Jz mam podobn problem..Poglej..NAmesti si Partition Maigc...Pa poglej ker tip particiije je gor.

Jz sm učer dou nort disk.pa mi ga posud lepo zazna...Ampa nikjer ni vidm.Pol pa pogledam v Partition Magicu..Pa je Partition type 17....Kr neki...NEsm na servis in jim disk lepo zazna...In vse podate gor :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smoothwall - Unable to partiton

Oddelek: Omrežja in internet
121250 (1055) Kron
»

Pokvarjen disk

Oddelek: Strojna oprema
142597 (2197) Pyr0Beast
»

Usb - device not recognized

Oddelek: Pomoč in nasveti
72218 (1987) e-marko
»

Particija izginila -- pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
191456 (1214) misso
»

V win98 mi zazna le 4 gb HD!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111374 (1224) lukaf101

Več podobnih tem