» »

Inštalacija XP

Inštalacija XP

basko ::

Mam problem z inštalacijo XP-jev.Ko mi naloži potrebne stvari za inšttalacijo se mi pri napisu SETUP IS STARTING WINDOWS ENOSTAVNO USTAVI IN NE GRE NAPRAJ..Plata je elite k7vtaProsim za pomoč.8-O 8-O 8-O
  • premaknil: ToniT ()

Dead_Eye ::

hmm, to se zgodi se mi zdi če štartaš inštalacijo z win98 zagonsko... provaj bootat s cd-ja, če ti ne dela si naredi xp zagonske diskete(6kom) - vso srečo da dobiš 6 delujočih

v skrajnem primeru pa inštaliraj win98 in pol takoj iz winsov čez xp - ni optimalno ma deluje;(
The one and only

SisQ ::

Pozdrav!

Samo toliko, to ni poanta z win 98 zagonsko disketo. Vedno to uporabljam in nikdar problemov. Mogoče je cd z xp-ji kaput.


basko ::

Probu sem tud z nadgradnjo 98,pa se računalnik ponovno zažene in se nato spet ustavi tako kot prej ko sem bootu direk s cdja na prazen disk.Cd pa je dober,vsaj nedolg nazaj je bil ko sem nalagu kolegu.Mislm,da je problem v matični,ker sem nekje enkrat zasledu,da je nekdo imel enak problem s to matično.Verjetno je treba neki naštimat tko kot je trba,sam ne vem kaj.Zato,če kdo ve...

ToniT ::

Jaz sem imel isti problem, samo da je bila grafična (neki GeForce) in potem sem za inštalacijo dal not drugo grafo, potem pa vrnil to in je delalo B.P.

basko ::

Ja jaz mam tud notr geforce,sam ne vem zakaj bi bla grafika problem.Ta kolega,ki sem mu nalagu XP-je ma tud geforce od istega proizvajalca pa je šlo ko šus.Saj ne da bi na vsak način hotu XP-je,rad pa bi jih sprobu na mašini,da vidm kako laufa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje C diska pri XP-jih oz. težave z nalaganjem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
111321 (1205) ZdravkoČolič
»

Iz WinXP--na Win98

Oddelek: Pomoč in nasveti
51142 (1032) Airskull
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443030 (2268) xpozed
»

Restart med instalacijo Win98se

Oddelek: Operacijski sistemi
30967 (785) Tilen
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171551 (1278) @ljash

Več podobnih tem