» »

malware - spyboot -

malware - spyboot -

alykoss ::

spyboot je ful 'heavy duty, malware antivare je precej počasen, adware (lavasoft) ima zraven še antivirus in zasede 100 MB, superantiware: avast pro zaznava virus v win 32 - ima kdo kaj izkušenj s čim enostavnejšim, manj zahtevnim, ali je pač treba potrpeti?
lp, ak

Mitch ::

Malwarebytes Anti-Malware...

Lonsarg ::

Microsoft Security Esentials je na nivoju Avasta, z to razliko, da "veliko manj teži", priporočam.

Posebaj neke programčke inštalirat za spyware itd je brez veze, vsak spodoben antivirus poskrbi za vse oblike malwara. Edino proti Adware, torej reklame maš druge programe, ampak reklame se ne širijo kot virusi, pač pa jih lahko uninštaliraš ročno v nadzorni plošči(ponavadi so to kaki toolbari), ker če bi se širile kot virus jih potem antivirus tudi zazna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

z00s ::

Razmišljam podobno kor Azgard. Še najbolje je, da si daš gor en spodoben firewall (npr. Comodo, ker omogoča tudi poganjanje zadev v sandboxu), morda še kakšen online jottiq (da malček poskeniraš kakšne sumljive fajle sem in tja), drugače pa ščepec soli pri klikanju levo in desno...

lp,Z00s

Mikec17 ::

Pozdravljeni
Jaz imam malce drugačno vprašanje. V šoli sem dobil za nalogo predstaviti program Malwarebytes Anti-Malware. In eno od vprašanj je ta da moram navesti prednosti in slabosti tega programa. Prosim za pomoč.

z00s ::

Pomoč: vtipkaj v gugla prednosti in slabosti omenjenega programja in se ti odpre n forumov, ki obravnavajo to temo. Takole.

Samo problem je, ker so to mnenja uporabnikov, tako da so subjektivna, pa še verjetno temeljijo na olupljeni verziji, ki je zastonjska.

Je pa veliko napisanega tudi od konkretnega programa..sam sem v 5 minutah našel vsaj 10 slabosti in prednosti.

Po mojem lahko tudi napišeš kar splošne prednosti in slabosti takih programov...

Lp,Z00s

Mikec17 ::

Hvala ti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN10 in Avast

Oddelek: Pomoč in nasveti
446282 (5442) loveJDM
»

virusi na fb

Oddelek: Omrežja in internet
281753 (1582) Unknown_001
»

Najboljši plačljivi antivirus (2011)?

Oddelek: Programska oprema
305740 (4844) krneki0001
»

Lažni protivirusni programi oponašajo prave

Oddelek: Novice / Varnost
259042 (7550) cegu
»

PLIS HELP (komp šteka)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151491 (1227) riS16

Več podobnih tem