» »

Samsung Galaxy S GT i9000

Samsung Galaxy S GT i9000

frg4 ::

Imam Samsung Galaxy S GT i9000, ki ga priključim v računalnik z USB. Vendar mi mobitela ne zazna oz. mi napiše da ni bilo mogoče namestit gonilnikov ( Windows 7 ). Prosim pomagajte.

LP

D3m ::

Inštaliraj Samsung Kies.
|HP EliteBook|R5 6650U|

krop ::

Rainbow Dash ::

js sm meu isti problem z s2, pa sem zamejal kabel in dela!.. Men je pisalo da windows nima drajverjev, in da nemore zaznati te andrioid napreva, pa je po menjavi kablov slo....

Hayabusa ::

Koliko je realna cena za omenjeni telefon ?

francek1 ::

Hayabusa je izjavil:

Koliko je realna cena za omenjeni telefon ?

70 €
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

denabiker ::

eno je realna cena, drugo pa za koliko se proda

jaz tudi lahko rečem, da je luknja - garsonjera v LJ realna najemnina cca. 180-200 eur, drug dan pa bo že oddal za 400 eur. Tak pač je, cena je odvisna od povp./ponud.

Zgodovina sprememb…

ducky01 ::

Ker sem dal nov telefon na servis, sem vzel starega iz predala (SAMSUNG SGH I9000). Telefon sem prenehal uporabljati, ker je prejšnji lastnik nanj naložil rom, jaz pa ga nisem znal odstraniti. Danes sem probal odstraniti ta rom, zato sem gledal navodila na Youtube-u in zadeva je tekla perfektno, problem je nastal, ko je video prišel do konca in sem ubistvu videl, da je to za S1, ki je, mislim da, za ameriški trg. (VIBRANT?!?!) Telefon je potem zagnal uvodno špico, nato pa ugasnil in ponovil vse skupaj. Skratka, zanima me, kako naj povrnem telefon na originalne tovarniške nastavitve z romom in vsem ostalim. Zdaj se mi pri telefonu zažene samo logo (Samsung Galaxy S GT-I9000). Pa Download stran s tistim rumenim trikotnikom se mi tudi odpre. Rabil bi verjetno samo originalne datoteke (pit in tar), da ga še enkrat ponastavim, ampak tokrat na slovensko različico. Odin že imam.
P.S. Pa prosm brez nevmesnih komentarjev, da sem zaj... ipd., ker to tudi sam vem.
Hvala

klemenSLO ::

Ne vem za kaj si nebi instaliral android 4.4.2 ki obstaja za ta telefon. Jst sm ga dal gor in dela BP. http://forum.xda-developers.com/showthr...
Drugače pa za original FW poglej na http://www.sammobile.com/firmwares/#
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

speedtouch ::

Sem imel iste probleme z driverji, da naprave ni bilo mogoče zaznati. Sem mislil da je to problem s flashanim romom, ampak ni. Samo zamenjej kabel pa bo vse delalo :)

klemenSLO ::

ozirom link direktni za mobitelov zadnji rom iz 2011! https://www.dropbox.com/s/r99tjj2uxf0dl...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325454 (71964) 21kiss
»

Samsung galaxy s i9000 Lolipop

Oddelek: Mobilne tehnologije
61091 (864) SloUrby
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111536 (10457) BOCo.
»

Nadgradnja Androida na SGS 1

Oddelek: Mobilne tehnologije
81017 (941) Starcraft||

Samsung Galaxy S- Ultimate Android phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7713034 (10147) Ziga Dolhar

Več podobnih tem