» »

DVD - Kako do prej zapečenih datotek?

DVD - Kako do prej zapečenih datotek?

Butl 999 ::

Pozdravljeni!

Po novem uporabljam CDburnerXP. Danes premaknem nekaj fajlov na DVD, na katerega shranjujem šaro, ki se nabere. (DVD+R) Potrdim, da želim dodat in ne zaključit disk. Ko mi v spodnjem oknu izpiše že obstoječe datoteke na DVDju, jih brez razmišljanja pobrišem, potegnem nove in zapečem. Zdaj je pa hec, ker mi najde (vidi, zazna) samo današnje. Kako zdaj do vseh datotek?

Tu ne najdem rešitev in tudi na CDburner forumu dva sprašujeta isto in sta brez odgovora.

... in čisto tako me zanima, če je res tako enostavno zašuštrat (lahko) precej dragocen arhiv?

LP

Han ::

Vsi podatki so še vedno na plošči, le vidiš jih ne z navadnimi programi. Uporabi npr. IsoBuster, CDRoller ipd.

Butl 999 ::

Najprej hvala in opravičilo za zamudo! (odsoten)

To, da so podatki še na plošči, mi je jasno. Preseneča me, da niso enostavno dosegljivi. Oziroma je za dostop precej očitno potrebno plačilo.
Do zdaj sem inštaliral:
- CD Recovery Toolbox
- VaioSoft Recovery Manager
- Wise Data Recovery
- Easeus Partition Recovery
- Recua

Vsi sicer mnogo obljubljajo, vendar se izkaže, da med 'skoraj vse' ni tako zašuštranega DVDja. (slučaj?)

Vsekakor se priporočam, če kdo pozna brezplačen program. Oziroma objavim, če ga najdem.

LP

Valvoline ::

Lahko probaš z nerotom če ga maš. Če ne pa poišči in inštaliraj. Gor je meni extras,tam noter podmeni save tracks,klikni tam pa sprobaj,ne spomnim se natančno kako poteka postopek sem pa 100% ziher da lahko prideš do podatkov tam noter.
Al pa tole,sam tega jaz še nisem sprobal:
http://www.recoverdisc.com/retrieve-dat...

Zgodovina sprememb…

Butl 999 ::

Še razplet:
Končno obupal z iskanjem, inštaliral IsoBuster in prekopiral izgubljeno. Prav prijetno presenečen, ker se zadeva po nekaj 100k ni ustavila in zahtevala denar.
Program je skrajno enostaven in učinkovit. Vsekakor priporočam!

LP in hvala vsem za nasvete!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CD ne prikaže slik, ki bi morale biti na njem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91007 (766) Mateja987
»

Raziskovalec ne zazna DVDja...

Oddelek: Programska oprema
51148 (1092) m0LN4r
»

Podatki na cd-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
5833 (766) jan123
»

Bootable DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
91168 (1003) All
»

mpeg2 codec

Oddelek: Zvok in slika
222525 (2108) Sandi79

Več podobnih tem