» »

HP ne zanza wireless mrežne kartice 802.11n

HP ne zanza wireless mrežne kartice 802.11n

motovilec ::

Pozdravljeni!
Pred kratkim sem kupil nov HP Probook 4740s. Pri inštaliranju mi računalnik sam ni našel brezžične mrežne kartice. Šel sem na stran od HP-ja, povlekel dol gonilnike za Ralink 802.11n , inštaliral, pod device manager pa je še zmeraj pod Other-Network controler-The drivers for this device are not installed. Za tem sel na spletu našel še en gonilnik oznake 802.11n Boardcom, spet ista zgodba. Če dam, da naj gonilnike sam poišče ali iz računalnika ali iz neta, ne najde nič.
Kaj mi je storiti (poleg tega, da računalnik vržem pod tovornjak)?
Računalnik sem kupil na mimovrste, kjer sem našel podatek, da bi v njem naj bilo brezžično omrežje 802.11n.
Enako ni zaznalo grafične, vendar ko sem z HP-jeve strni povlekel gonilnike dela OK.

Hvala za pomoč!

Silvo ::

Naloži prave gonilnike,pa bo delovalo.Ne moreš kar instalirat vseh.
Če ne veš,katero bžežično kartico imaš,poglej zadaj ali pod pokrov....zmeraj piše kateri radio je vgrajen.
Silvo

motovilec ::

A drugače ne gre? Nimam namreč torks izvijača (zvezdica) da bi odprl laptop, poleg tega še nisem nikoli "šraufal" laptopa, nimam kaj za zaj***? A ta oznaka 802.11n ni prav od določene kartice?

solatko ::

Nimaš fizično vklopljene wi-fi povezave - gumbek spredaj ali ob strani ali tipka fn+ ena od F tipk. Si v bios-u pogledal, da imaš vklopljeno kartico wi-fi.
Delo krepa človeka

Silvo ::

Ne rabiš izvijača,za odpret:
http://h20464.www2.hp.com/resultsCSR.ht...

Drugače pa poglej kateri model je točno(nekje zraven serijske) in poguglaš.
Silvo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako usposobiti wifi na starem laptopu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8878 (614) Pentium
»

OPTIKA - slabši prenos preko WiFi-ja ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
234736 (4192) RejZoR
»

NAS ds212j hitrost prenosa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
509268 (8300) BlaY0
»

Problem Wireless

Oddelek: Omrežja in internet
131236 (844) woman
»

WiFi router z 802.11n podporo?

Oddelek: Kaj kupiti
271497 (1160) RejZoR

Več podobnih tem