» »

BGA Reballing popravilo prenosnikov ( koliko računate?)

BGA Reballing popravilo prenosnikov ( koliko računate?)

1
2
»

c3p0 ::

Ko deluje, pa deluje. Bolj si izkušen, z boljšo opremo, v več % deluje. Je pa res, da ni malo dela in se jim mogoče ne splača. Poskusi še drugje.

Daliborg ::

Je kdo našel koga? Tudi sam iščem zdaj :(
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Daliborg ::

Ha ...za Ryzen 4000 serijo nimajo stencila sem ugotovil. Tako da ni rešitev.

Ko.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mat xxl ::

Ne išči, metanje denarja stran...... sem enemu prodal dober HP z čip grafika problemom....

Imel vsa znanja za rebuild, je 3 x rebuildal, vsakič je par mesecev delalo, po 3 poskusu se ni več pobrala, je potem menjal celo plato za ne rebuildano vendar popravljeno od kitajcev za 150 eur.

Rezultat, BP lepe mašine bile od 150 do 220 eur, tip dal meni 70 eur za laptop z problemom, obilo dela pa razdiranja, no samo stroški so ga stali 220 eur, tako da. ???? Redko se splača.

solatko ::

mat xxl - Lažeš, dobrega HP prenosnika ni.
Delo krepa človeka

d4vid ::

Dobri HP prenosniki SO, le da moraš kupit elitebook serijo in podobne enterprise laptope.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mat xxl ::

Točno tako, HP so vrhunski laptopi, seveda ne oni za 500 eur ali manj, dobri se začnejo nekje pri 1500 eurih ....

Recimo enostavno definicijo, dobri so vsi HP ji z standardno ( ne za doplačilo) garancijo 36 mesecev .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

tony1 ::

Pojma nimam, če to še drži; verjetno pa drži.

Opozarjam pa, da se na našem trgu na 20 kosov šrota z zanalašč zanič zdizajniranim heatsinkom, zanalašč zakompliciranim razstavljanjem do amena za osnovno opravilo kot je menjava termalne paste in samo 1 anteno za WIFI morda proda enega takega.

Razmerje je pravzaprav lahko še slabše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

d4vid ::

tony1 je izjavil:

Pojma nimam, če to še drži; verjetno pa drži.

Opozarjam pa, da se na našem trgu na 20 kosov šrota z zanalašč zanič zdizajniranim heatsinkom, zanalašč zakompliciranim razstavljanjem do amena za osnovno opravilo kot je menjava termalne paste in samo 1 anteno za WIFI morda proda enega takega.

Razmerje je pravzaprav lahko še slabše...


Hja, to je res, ker narod ne rabi prenosnika za 1500+€. Jaz sem iskal nekaj za 300-400€, da ga ni pretirano škoda za mojo uporabo (delavnica, avto testerji, mini cnc...), na koncu sem se odločil za rabljenega Elitebooka 840 G1. Alu+magnezij ohišje, enostavno odpiranje, nova baterija, ki mi zdrži 6ur bp. Performanci dovolj dobri. Se ne sekiram, če ga kje ruknem ali poravsam. Dela super.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mat xxl ::

Ja samo ta HP je bil špica, ko je ven prišel in je verjetno boljši, kot marsi kaj......

Kot zanimivost povem, da smo v firmi za sejme nabavili par Lenovo Yog z Atom procesorjem malih, kot blok za v torbico.....

Leteli po tleh, vsi podrsani, crkne pa ne, po 10 letih še vedno top izbira za sejme saj so mali i lahki.....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crknila grafična?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192205 (1837) opeter
»

Grafična HP Probook 4720s

Oddelek: Strojna oprema
151704 (1471) [D]emon
»

strojna okvara?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152089 (1655) Brias
»

Strojne prekinitve (Hardware Interrupts)

Oddelek: Pomoč in nasveti
291649 (1217) boogie_xlr
»

Bga Reballing (Ps3)

Oddelek: Pomoč in nasveti
173056 (2813) #000000

Več podobnih tem