» »

win7 problem z "spanjem"

win7 problem z "spanjem"

tiggx ::

zdravo.

ko računalnik dam v "spanje" se lepo ugasne, ampak se po kaki minuti zopet prižge. morda kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?
Računalnik je namizni.

XeonAdvanced ::

Jaz sem imel točno tak problem, pa je po kakem tednu izginilo, ne vem, če niso bile še kakšne posodobitve vmes...
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz 16MB L2 Cache|Sapphire HD6850
4GB FB-DIMM|HP 575W

eric_cartman ::

Jst sm ugotovil, da se mi je prižigal nazaj zaradi miške.. Zdaj jo ugašam. Očitno je laser pri meni tako zelo občutljiv, da se ponoči prižge, če je prižgana tudi miška.

Od takrat dalje, se mi ponoči ne prižiga več.

k4vz0024 ::

Da ne odpiram nove teme.

Win 7 Starter pri priklopu na el. napajanje dovoli zgolj spanje, ne pa hibernacije. Kljub Administrativnim pravicam v nastavitvah Power ne dovoli izbrati drugačne možnosti. Je to pomanjkljivost Win 7 Starteja?

jonystar ::

Imam problem in sicer, ko dam računalnik v spanje se ze čež 1 sekundo zbudi sam od sebe. Probal sem že vse možne stvari:

- update vseh driverjou.
- vsem napravam, ki bi lahko zbudile računalnik, sem v device managerju odkljukol opcijo, da lahko zbudijo račualnik(miška, tipkovnca, mrežna kartica).
- zagnou sem troubleshooting in so windowsi sami zaznal, da mam težavo in so jo "popravl".

Imam pa Win 7 Professional 32bit in sem jih na novo naložil. Ima kdo mogoče še kak predlog, kaj naj naredim?

Mavrik ::

Najpogostejši razlog so Realtekove mrežne na plati. V upravitelju naprav imaš pod dodatno opcijo "Wake on Magic Packet". Daj na off.
The truth is rarely pure and never simple.

jonystar ::

mam Atherosovo in je na off, ampak še vedno ne dela.

Isotropic ::

eno sorodno vprasanje:
ko so mi sli win 7 sami v sleep, se potem niso hoteli vec zbuditi. vent od proca je bil na max., monitor je utripal, to je pa to.
what gives?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moj računalnik ima težave z spanjem.

Oddelek: Pomoč in nasveti
253133 (2406) SloBiscuit
»

pregrevanje laptopa-software?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8986 (867) technolog
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110251 (8842) inbox
»

problem z Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253025 (2126) Dober dan
»

W7 Spanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
51022 (845) sostarpof

Več podobnih tem