» »

W7 Spanje

W7 Spanje

sostarpof ::

Dober dan!

Imam problem, in to s računalnikom ko ga dam v mirovanje/spanje. Npr. sem na računalniku, in recimo moram kam it, pa lepo kliknem Start in za izklop izberem Spanje. Se lepo izklopi v spanje in grem. Ko pa pridem nazaj je pa računalnik prižgan.
Zdaj me pa zanima kaj bi lahko bil to problem, ker prej mi je pa vredu delalo.
Hvala vnaprej.

LP,
Štefc

Duhec ::

Nekaj ga zbudi. Mogoče laser od miške. Obrni jo na hrbet. :)

sostarpof ::

Duhec je izjavil:

Nekaj ga zbudi. Mogoče laser od miške. Obrni jo na hrbet. :)

Ne sej če gre v ta stanje ga zbudi le k prtisneš tipko za zagon pri računalniku.. Vseeno hvala za odgovor. :)

Twix ::

Verjetno imaš kako napravo/program vklopljeno in ga potem ta naprava ali program zbudi.
Najprej preveriš katera naprava ti zbuja računalnik. Klikni "Start" gumb in v iskalnik vtipkaj "cmd" (brez "") in stisni "Enter". Potem v cmd vtipkaj tole
"powercfg -devicequery wake_armed" (spet brez narekovajev) in stisni enter. Izpis ti pove katere naprave ti zbujajo oz. lahko zbudijo računalnik.

Sedaj klikni na "Start" gumb, potem z desnim gumbom na "Računalnik" in izberi "Upravljaj". Klikni na "Upravitelj naprav" in preglej če ta naprava zbuja tvoj računalnik(tiste, ki ti jih je izpisalo v cmd-ju). To nardiš tako da z desnim gumbom na miški klikneš na posamezno napravo in izbereš "Lasnosti". Odpre se ti okno, kjer imaš čisto desno zavihek "Upravljanje porabe". V tem zavihku maš ponavadi 2 možnosti. Odkljukaj drugo možnost, torej: "Dovoli tej napravi, da zbudi računalnik".

In pa preveri če imaš kakšen program zagnan v ozadju, ki zbuja tvoj računalnik.
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

SLO_Matej ::

sostarpof ::

Aha deluje..Računalnik mi je zbujal nek program..Ampak zdaj pa nič več :) Hvala vsem za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se sam zbuja

Oddelek: Pomoč in nasveti
141559 (1039) nsa_ag3nt
»

Računalnik se sam prižiga in "zbuja"

Oddelek: Pomoč in nasveti
71817 (1652) solatko
»

Samodejno prižiganje prenosnega računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121387 (1107) xine
»

zbudi računalnik z ir daljincem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91235 (885) BorutK-73
»

Windows XP 64bit se zbujajo iz sleep mode

Oddelek: Operacijski sistemi
5879 (755) Ulixes

Več podobnih tem