» »

Obisk CeBita 2003

Obisk CeBita 2003

smilyxx ::

A bo kdo šel? Ker jst bom verjetno šel z vlakom pa me pride povratna karta 40k (mam popust). A kdo pozna cenejšo varjanto? Alpa kje je poceni prenočevanje?

Lp
Save water.
drink beer.

PaJo ::

Tudi jaz bi letos sel, samo se niam najbolj ideje kako in kje prespat, ker za 1 dan se vsekakor ne splaca. Sploh pa ce bi nas slo 4 kamade z avtom bi verjetno prislo ceneje kod vlak:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

smilyxx ::

Pajo: Bila bi tudi možnost z letalom, sam k je ful predrago z Adrio. Ryanair pa nima letališča v Hannovru. Z njim bi sicer lohk pršu do Hamburga, sam ti še zmeri ostane 150km poti. Za prenočevanje pa tut jst ne vem kje bi lahko prespal. Avto tut ni najcenejša varianta, ker pokuriš kr dost benza. Sam bi strošek ratal znosen če bi šlo več folka.

lp
Save water.
drink beer.

Maximus ::

Žiu!

Prejšn let sm bil na CeBit-u in sm šou prek faksa (kr pocen je blo), tko da verjetn bom letos tud šou. Pa če se nemotm, se lahk prjavjo tud tisti k niso študenti.

LP!

smilyxx ::

Maximus: A se lohk ppozanimaš če je tut za ne ptudente? Pa mal povej za kolk časa pa kako je to zgledal?

Lp
Save water.
drink beer.

PaJo ::

Hm...
Preko katrega faxa si sel to?
Ker recimo ce ognizirajo zadevo za nekje za 50k SIT grem takoj:D
Drugace, kar se pa tice avta pa ce so recimo 4 komadi in en dizeljski avtek, bi zadeva moral biti kar ugodna:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ali3n ::

v pomoč: do Berlina in nazaj smo z Berlingo-m diezel porablo 2 tanka (2200km+) - se prav če ste 4je... (da ste komot v avtu) vas pride bencin in vinjeta okol 5000 - 7000 sit na osebo... glede spanja pa ne vem - men je plačala firma (tko da se nisem sekiral) - v času sejma se cene povsod dvignejo... tko da se najbolj splača spat mal ven iz mesta.... (morda je celo kak Youth hostle v Hannovru)... ->Google...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OPX ::

Čuj z turistično agencijo Polžek lahko grete...19.900 je cena...jaz sem lani bil, pa je blo full vredik...letos pa je še tekmovanje na busu v NFS...Radeon 9100 je nagrada....

http://www.polzek.com

bye
Grega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A kdo sploh hod v gore/hribe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
777779 (4780) jcb
»

CeBIT

Oddelek: Loža
454467 (1718) TheHijacker
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
233686 (2956) mercho
»

Obisk CeBITa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625714 (4462) smilyxx
»

najdaljša destinacija

Oddelek: Loža
401538 (1167) Pretorijanec

Več podobnih tem