» »

NOKIA LUMIA 920

NOKIA LUMIA 920

««
9 / 10
»»

WaterBoy ::

Sem že rezmišljal, samo je predrago. Nikakor ne morem dobiti bona, saj nimamo doma nič od siola, in vsi ki jih poznam isto

kratos ::

Kaj je sploh fora tega siola ter bona ? kje je finta? kakor razumem je stvar taka da če podaljšaš naročnino za 2 leti dobiš bon za 250 € za izkoristit na določenih telefonih.
Kaj je pa še nekaj od siola kjer lahko tudi za neko podobno stvar vzameš TV, prenosnik, tablico itd. na obroke tudi zlo cenej ? to je isti šmorn za podaljšanje storitev siola al kako?

Malajlo ::

Pokliči 0801000. Zastonj klic.

kratos ::

Sprašujem če kdo ve iz prve roke. Če bi za vsako vprašanje/temo dali tako koristno informacijo ("pokliči tja, vprašaj onega, zapelji se tja in poglej, itd.) bi bili forumi za vprašanja takorekoč nekoristni. Lepo sem vprašal če kdo ve, če neveš se vzdrži komentarja.

matmel ::

Mene pa zanima če bi mi telefon prav prišel glede na to, da nisem uporabnik mobitela. Uporabljam namreč drugega operaterja, vezan sem le na sam siol. Če sem prav razumel v pogojih pod "zvezdicami" ni možno, je možno, da bi bil telefon zaklenjen. Sem pa pripravljen podaljšati pogodbo z siolom še za dve leti.

Lp.

glaš ::

Ja samo se moraš vezat tudi pri mobitelu, to je pogoj za nakup telefona. Saj ti lepo piše spodaj na http://www.siol.net/akcije/ugodnosti_za...
Ali pa dobiš enega, ki je že pri mobitelu, da podaljša naročnino, ti mu daš bon in on zate vzame željeni telefon. Jaz sem tako vzel Lumio 920 za 1 euro, mama je podaljšala naročnino, ker jaz nisem imel prostega aneksa.

Malajlo ::

Kako je pa kaj občutljivo ohišje? Bi še najraje odlagal na mizo s steklom navzdol, da mi mat ne izgine ;) Se poznajo praske?

borisk ::

borisk je izjavil:

a je kakšna finta glede kamere na tem telefonu? ko pritisnem gumb ali v meniju izberem kamero se začene aplikacija, ampak so vsi gumbi neaktivni?


V glavnem, telefon je na servisu, še preden sem opravil prvi klic, sem hotel, da ga zamenjajo, so mutili, zdej je na telerayu, ker so še bolj lukavi kot cigan, ki prodaja srečke (ki vsaka zadane), telefon pa v tujini, na "tovarniškem servisu".

V glavnem, JTM Teleray

fireX88 ::

Malo si zaj.. V takem primeru se sklicuj na stvarno napako in grozi z inspekcijo. Po pravilih varstva potrosnikov imas pravico v 8. dneh zamenjat. Problem pa je ta, da ima mobitel nezapisano pravilo glede vracila telefona. Tega lahko zamenjas v 24urah, pa se to je vprasljivo ce zamenjajo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kurjač ::

Tisti ki mislite kupit original rumen ovitek vam svetujem, da se temu izognete. Po enem tednu uporabe so robovi počrneli in ne da se spucat z ničemer. Niti z nitro razredčilom.

jizzer ::

Zamenjam Lumio920 z Sony Xperio SP, pod pogojem da je kupljena od septembra dalje (preferirano v mobitelovi akciji). ZS! :)

012 ::

Danes sem dobil 920 in se privajam in vidim da bo treba kar nekaj ur ali dni da jo spoznam.
Z prejsnjega telefona E71 sem preko BT prenesel vseh 280 stikov ,stike na lumii sedaj tudi vidim kot v prejsnjem telefonu a ko me nekdo iz stikov klice mi prikaze samo njegovo stevilko brez imena...kako in kje to nastavim ?

Fairplay ::

Eden izmed možnih vzrokov: Na windows phone 7,8 je tako prikazovalo, če si imel številke shranjene kot 0038631....
Če shraniš kot +38631.... pa prikazuje imena normalno.

Tilen ::

Te težave na 920 več ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

012 ::

se naprej iscem resitev a ne gre ko jih jaz klicem mi napise koga klicem ko oni mene pa samo cifra...

Tilen ::

Ja povej na kak način imaš dodane kontakte. Prijavi se v Live account in preveri kaj ne štima. Kontakte lahko tam tudi editiraš, če si sinhroniziral imenik.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

wanna be ::

Živjo, a mi lahko pove razliko med http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...
?

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLO_Matej ::

wanna be je izjavil:

Živjo, a mi lahko pove razliko med http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...
?

Smo že v naslednji temi predebatirali: LUMIA 920 vs LUMIA 925

kratos ::

Z bonom za 250 € je potrebno podaljšati naročnino za 2 leti tako pri siolu kot pri mobitelu ? ali samo pri mobitelu ?

fireX88 ::

če imaš siol potem da. Če pa bon dobiš od kolega/znanca potem pa itaq on podaljša. In da, če hočeš koristi bon boš moral podaljšat pri mobitel!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Lonsarg ::

Pri Mobitelu se zavežeš že tako ali tako, če vzameš mobitel. Edino kar ti je dodatno potrebno storiti v zameno za 250€ je vezave 2 leti za Siol.

Vkun ::

Hm, slučajno kdo priporoča kak specifičen ovitek za telefon?

012 ::

012 je izjavil:

Danes sem dobil 920 in se privajam in vidim da bo treba kar nekaj ur ali dni da jo spoznam.
Z prejsnjega telefona E71 sem preko BT prenesel vseh 280 stikov ,stike na lumii sedaj tudi vidim kot v prejsnjem telefonu a ko me nekdo iz stikov klice mi prikaze samo njegovo stevilko brez imena...kako in kje to nastavim ?

Po tednu dni sem koncno problem resil, v live sem vse kontakte popravil iz predklicnih 00... na +....in mi sedaj prikazuje imena stikov ob klicu.

Fairplay ::

I told you :P

012 ::

Koliko casa vam traja polnenje baterije na 920 ? Moja z original polnilcem potrebuje dobrih 5 ur , mislim da tu nekaj ne stima.

Tilen ::

Pol ure.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

012 ::

V pol ure je nemogoce da ti napolni baterijo 100%,telefon je sedaj na servisu bomo videli kaj resijo.

Krigl ::

ima še kdo težave z izgubljanjem omrežja? telefon mi na 3G kaže dve črtici, dosegljiv pa nisem. Pogosto doživim tudi call dropped

firmware 3047.0000.1326.2003

lp andraz

_dragon_ ::

Enako tukaj. Za enkrat sem se tega problema rešil tako, da sem Highest connection speed nastavil na 2G, Network selection pa iz automatic na manual in izbral svojega operaterja (Mobitel). Druge rešitve nisem našel, hard reset-a pa še nisem naredil (upam, da bo Black update rešil zadevo). Če je imel še kdo drug to težavo in pozna kakšno drugo, boljšo rešitev se tudi jaz priporočam za pomoč. :P

Malajlo ::

Jaz imam na sumu omrežje. Hkrati se preveč ljudem z različnimi telefoni dogaja. Tudi meni :\

mamilatus ::

Hmmm, jaz imam s to Nokio OGROMNO težav in bom vsak čas poleg njega znorel. Pa sem ga vzel samo zato, ker je bilo rečeno da Windows 8 ne začne zatikati pri nabitem telefonu. Pa v bistvu sploh nimam nabitega. No da začnem...
Najprej mi je po nekaj dneh nagajal senzor približevanja. Ko sem dal telefon k ušesu se mi ekran ni zatemnil. Ko sem telefon ugasnil in prižgal je delovalo spet dobro. To se mi je nekajkrat ponovilo vendar je sedaj dobro. Enkrat mi je tudi zmrznil in sem ga mogel resetirati s tipkama za vklop in volumen. Dostikrat se mi zgodi, da sredi pogovora vse utihne, enkrat tudi pogovora nisem mogel prekiniti in sem mogel telefon ugasniti. Potem pa se je nenormalno dolgo vžigal, nekje 10 min. Trikrat se je pojavil napis NOKIA in trikrat Windows phone 8. Ravno tako mi zmanjkuje signal, ponavadi ko pišem sms. Nato morem počakati nekje pol minute do minuto in lahko sms pošljem. In z sms i imam še druge težave. Najprej, da mi smsa dostikrat sploh ne pošlje. Oziroma naslovnik ga ne dobi. Pa čeprav men kaže vse normalno. Včasih pa dobi dva enaka, pa čeprav sem jaz poslal samo enega. In tudi jaz ne prejemam smsov kot bi mogel. Namreč dostikrat dobim sms kasneje, kot pa je bil poslan. Recimo čakam 10 min na sms in ko ga prejmem, je čas zgoraj recimo 9 min nazaj. Torej sms je bil poslan recimo ob 10.30, jaz sem ga dobil ob 10.40 ampak čas, kdaj sem prejel sms je 10.31.

Ima še kdo podobno toliko težav? Mislil sem čakati na posodobitev 8.1 ampak težav je vedno več in vedno bolj pogosto se vse dogaja.

Lp
Blaž

lupicdario ::

nekaj najbolj norega se meni zdi dati 800 €+ za telefon, če ga dobiš že za 15 €... in se lahko prav tako pogovarjaš ter pošiljaš sms-e.

Malajlo ::

A pa signal bi moral biti v redu tam, kjer imaš te težave?

mamilatus ::

Seveda, signal je dober. To se mi dogaja vsepovsod, tudi v večjih mestih kjer je seveda poln signal... Pa to z signalom me še najmanj moti. Bolj me moti da ne pošlje sms a in da ga prejmem z zakasnitvijo...

mihina ::

LuGi je izjavil:

Jst sem nabavil oroginal nokia silicon cover - Nokia CC-1043

In to je vse kar dam gor :)


Mene samo zanima, če mi lahko poveš kje točno si nabavil ovitek. Sem preklical že vse mobitelove centre, pa mi povsod pravijo da majo samo od puro al kaj podobnega...

Tilen ::

Tudi sam imam original cover. Kupi na Ebayu ali Amazonu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

limonovec ::

Tudi jaz imam z Nokio nekaj težav.. počakal bom na posodobitev, če pa še vedno ne bo bolje, bom našel neko alternativo.

Tilen ::

Update bi moral biti danes na voljo za vse ostale lastnike 920.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cekr ::

Pri meni se je že nadgradilo. Po občutku zadeva dela še hitreje.
Kakšnih drugih sprememb pa nisem opazil.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Krigl ::

tudi moja 920ka se je brez težav posodobila na Black.

Upam da težave z omrežjem izginejo, ker drugače je super telefon

karlotek ::

Pozdavljeni,
mene zanima če je možno uporabljati "viber" na nokii 920.

luxxx7 ::

karlotek je izjavil:

Pozdavljeni,
mene zanima če je možno uporabljati "viber" na nokii 920.


Da.

sinalko ::

luxxx7 je izjavil:

karlotek je izjavil:

Pozdavljeni,
mene zanima če je možno uporabljati "viber" na nokii 920.


Da.


Meni Viber na Windows Phone 8 ne deluje pravilno. In sicer od takrat, ko sem posodobil na GDR3. Čakam na posodobitev. :)

nejcek74 ::

Hm, kaj ti ne deluje, meni se zdi da zadeva dela ok, je pa res da jo uporabljam precej manj kot Whatsapp

sinalko ::

nejcek74 je izjavil:

Hm, kaj ti ne deluje, meni se zdi da zadeva dela ok, je pa res da jo uporabljam precej manj kot Whatsapp


Ob prispelem sporočilu ni zvočnega signala niti tekstovnega sporočila, ki se pokaže na vrhu zaslona. Deluje samo prikaz številke na ikoni. Tako, da ne vem sploh, kdaj je sporočilo prispelo.

glaš ::

imaš v nastavitvah / zvonenje + zvoki sploh nastavljen zvok, melodijo za sms-je ?

nejcek74 ::

:) sory, potem ti ne bom prevec v pomoc, jaz mam izkljucena zvocna opozorila, za tekstovna pa zdaj nisem nisem vec siguren, ker mam tako malo kontaktov cez Viber.

sinalko ::

glaš je izjavil:

imaš v nastavitvah / zvonenje + zvoki sploh nastavljen zvok, melodijo za sms-je ?


Seveda imam nastavljen zvok, ki seveda ni sistemski, ampak moja MP3 datoteka. Pri SMS se lepo predvaja. Problem je samo pri Viberu. Pa kolko vem, mi je Viber prej, ko je še normalno delal, predvajal neki svoj zvok in ne tistega, katerega si imel nastavljenega v Zvonjenje+zvoki pod SMS. Pa zdi se mi, da se to dogaja po GDR3 nadgradnji.

Boobiz ::

Jst mam pa težavo z viberjem, da mi ob vseh vključenih "imenikih" (nokia acc,fb, gmail...) ne kaže niti enega samega viber kontakta medtem ko celoten imenik normalno kaže.
I'm drunk, what's your excuse?
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104633828 (247598) mat11
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408223 (7233) tomzzi
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261711 (37543) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183060 (2749) klinker
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302608 (1794) bdoxx

Več podobnih tem