» »

NOKIA LUMIA 920

NOKIA LUMIA 920

««
10 / 10
»
»»

sinalko ::

Boobiz je izjavil:

Jst mam pa težavo z viberjem, da mi ob vseh vključenih "imenikih" (nokia acc,fb, gmail...) ne kaže niti enega samega viber kontakta medtem ko celoten imenik normalno kaže.


Enako pri meni. Medtem, ko mi je prej kazalo kar nekaj kontaktov, mi zdaj kaže samo 2. In zanimivo, tista dva katerima sem dodal prikazno sliko v profil. Svašta. :)

Boobiz ::

Evo, jst sem rešu zadevo. V viber appu sem dal deactivate viber in potem še enkrat na novo aktiviral (nič nisem brisal aplikacije).
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

sinalko ::

Boobiz je izjavil:

Evo, jst sem rešu zadevo. V viber appu sem dal deactivate viber in potem še enkrat na novo aktiviral (nič nisem brisal aplikacije).


Evo, tudi jaz na enak način porihtal kontakte. Za ostalo bom verjetno moral počakati na novejši Viber.

karlotek ::

imam novo nokio 920 in mi noče zagnat kamere v nobenem primeru. A je potrebno kaj nadgradit.

Malajlo ::

Si restart naredil? Meni je že Omnio včasih tako zaglitchalo.

karlotek ::

sem restartal telefon, ga posodobil in še vedno nič. Ko kliknem kamero se le ta odpre, vendar je na zaslonu le tema.

mat xxl ::

Morda ga moraš vzeti iz ovitka ?

ziga182 ::

Zanima me vaše zadovoljstvo z 920ko. Sem dolgoletni uporabnik Nokie in nameravam to tradicijo nadeljevati, ker nimam do sedaj nobenih pripomb. Ne mislim pa za mobitel zapravljat več kot 200€, zato je to najbrž najbolj high-end varianta za moj budget pri Mobitelu, ane?

PrihajaNodi ::

Meni dela super. Baterija dva dni, zmerna uporaba interneta, klicanje...Robustna zadeva, zvočniki ena A, navigacija dela, odziven je. Star je pa 6 mesecev. Brez problema. Priporočam.

cojss ::

Tudi jaz jo imam 6 mesecev in je super telefon kot je že omenil PrihajaNodi. Dodal bi le še odličen fotoaparat. Baterija mi drži približno do en dan ob precejšnji uporadi interneta.

Praktično edina slaba izkušnja ki jo imam s to nokio je to, da mi je Nokia Refocus app dvakrat zmrznil da sem lahko samo počakal da se sprazni baterija.

Matej_K ::

Kje pa bi jo dobil najceneje? Kaksna trgovina online v nemciji? Se kaksna 925 bolj splača?
... .. .

[SkA] ::

cojss, drugič raje poizkusi s soft resetom: http://wmpoweruser.com/how-to-soft-rese...

fireX88 ::

Jaz imam lumia 820 od lanskega februarja. morem rečt bomba telefon. do vsaj naslednje generacije lumij nebom menjal telefon. Vse kar pogrešam je smartwatch za wp :D
mogoče me daje samo euforija, da bi imel to zadevo :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

cojss ::

[SkA] je izjavil:

cojss, drugič raje poizkusi s soft resetom: http://wmpoweruser.com/how-to-soft-rese...


Sem poskusil tudi to pa ni bilo nobenega odziva. Na sreco je v tem stanju zgleda dovolj obremenil cpu, tako da je tudi baterija šla dokaj hitro.

fat boy slim ::

Pozdravljeni,

Že pred časom sem zasledil, da se je govorilo o enakem problemu:


Krigl je izjavil:

ima še kdo težave z izgubljanjem omrežja? telefon mi na 3G kaže dve črtici, dosegljiv pa nisem. Pogosto doživim tudi call dropped

firmware 3047.0000.1326.2003

lp andraz



Sam sem tudi lastnik Lumie 920 od Septembra 2013 in imam enake probleme. Vse se je začelo dogajati okrog 15-tega decembra (mislim, da se je ravno takrat delal nek LTE upgrade). Aparat je bil na servisu, kjer so ga "popravili" vendar ni nič bolje.

Enak problem ima en sodelavec (L920) in še en kolega (L820). Zanima me ali imate še VEDNO enake probleme in kako se jih lahko reši? Na Teleray-u so mi predlagali stalni preklop na 2G :)

PS: telefon je drugače PERFEKTEN in je praktično to edina moteča zadeva - sicer zelo moteča. Sem pa instaliral tudi WP 8.1 (developer preview) in tudi tu ni nič bolje!

_dragon_ ::

Jaz sem zadevo najprej rešil tako, da sem imel stalno na 2G in problemov ni bilo več. Nekaj časa nazaj pa sem videl, da je pri Mobitelu LTE20 zastonj, tako da imam sedaj stalno na 4G in zadeva zaenkrat deluje tako kot mora. Se mi pa zdi butasto, da se ali Teleray ali pa Mobitel dela neumnega - Mobitel pravi, da je z njihovim omrežjem vse OK in da je verjetno kaj narobe s telefonom (ampak ga ne morejo zamenjati brez potrdila Teleraya o obstoju napake), Teleray pa pravi, da je s telefonom vse OK in da je verjetno težava v Mobitelovem omrežju (čeprav se težava omenja tudi na tujih forumih, oni o njej očitno ne vejo nič ...).

Tadej4 ::

Osebno imam 920-ko od lanskega marca. Izjemno zadovoljen. Z vsako posodobitvjo se stvari samo izboljšajo. Za napako o nedosegljivosti pri mobitelovem omrežje je problem samo ko je 4G (LTE) vključen. Če se omeji na 3G potem zadeva stabilno deluje. Mislim pa da 4G na tem mobitelu ni ravno neka nuja še skype odlično dela na 3G.

_dragon_ ::

Pri meni je pa ravno obratno - na 3G same težave in na 4G (in 2G) brez problemov.

Malajlo ::

A, vidiš... Tole s 4G sem testiral in nekatere bazne niso sfolgale lte in klicev zadaj. Pa sem na 3g preklopil. Je bil pa problem z nedosegljivostjo samo na parih lj koncih.
Aktivna lte je nekako pozveciila signalni kanal (kot D kanal na ISDN; menda)

fat boy slim ::

Super, bom probal se na 2G.
Ce so se vedno problemi, pa lahko mogoce skupaj izsilimo resitev. Mene tudi "pinkponkajo" iz Teleraya na Telekom in nazaj.

Kot sem ze rekel je pa WP zakon, sploh 8.1, ki doda se par piskotkov, ki so prej manjkali.

Tilen ::

Moja Lumia 920 je umrla malo pred iztekom garancije. Teleray je ni uspel popraviti, zato so (bi naj) telefon poslali na popravilo v tujino. Po cca 14 dneh sem prejel novo L920. Cloud backup se je restoral v nulo - vse aplikacije, SMSi, GUI je prilagojen, kot na stari, skratka vse je identično.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

Mimogrede, Telekom ni imel niti enega nadomestnega WP telefona, tako da sem 14 dni uporabljal Android. Upam, da se ta izkušnja hitro ne ponovi. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Malajlo ::

Kakšen pa je postopek restavriranja? Še nisem tega delal na WP8.

Tilen ::

Po prijavi v Microsoft račun dobiš obvestilo o zadnjem backupu in samo potrdiš restore. Predlagam, da v takšnem primeru telefon priklopiš na polnilec in wifi, ker zna trajati, da se vse uredi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

voltlord ::

Pozdravljeni. Že pred časom sem kupil Lumiao 920, OS super, toda venomer mi zmrzne zaslon. Težava je tudi, da mi garancija na telefon še velja (IMEI) vendar ne najdem garancijskega lista (račun od nakupa še imam). Kakšne rešitvve za problem? Ima morda kdo podobne težave z zaslonom?

fireX88 ::

voltlord je izjavil:

Pozdravljeni. Že pred časom sem kupil Lumiao 920, OS super, toda venomer mi zmrzne zaslon. Težava je tudi, da mi garancija na telefon še velja (IMEI) vendar ne najdem garancijskega lista (račun od nakupa še imam). Kakšne rešitvve za problem? Ima morda kdo podobne težave z zaslonom?


hm? reset telefona si preizkusil? mogoče imaš račun? kakšno pogodbo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MatH ::

Če ti Nokia stanje garancije pokaže veljavno garancijo, potem jo lahko uveljavljaš (AFAIK). Lahko pa pišeš na Teleray (Nokia servis)
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MatH ()

voltlord ::

Poskusil vse tri resete; soft, hard, factory. Pri zadnjem se je stanje sicer izboljšalo, vendar ob intenzivnejši uporabi se zadnji del precej zagreje in ekran zmrzne. Imam še račun, kupljen je pa bil v prosti prodaji. Sem pisal na Teleray, vendar zahtevajo grancijski list :/.

Malajlo ::

V najslabšem primeru greš v tisto štacuno in zahtevaš nov gae. list.
Ampak kot dokazilo o nakupu in s tem začetek garancije je itak račun. Pildek, na katerem piše Garancijski list, si sam sprintaj, za štempelj pejt pa v DZS po tiste male z imeni. Teleray...

Motion ::

voltlord je izjavil:

Poskusil vse tri resete; soft, hard, factory. Pri zadnjem se je stanje sicer izboljšalo, vendar ob intenzivnejši uporabi se zadnji del precej zagreje in ekran zmrzne. Imam še račun, kupljen je pa bil v prosti prodaji. Sem pisal na Teleray, vendar zahtevajo grancijski list :/.

A nista factory pa hard reset isto?

Tisti kr mate 925 a vam delajo brez problema ali imate kake probleme z zmrzovanjem ko je telefon v stand by (leži na mizi ali u žepu z ugasnjenim zaslonom). Mate kake probleme z močjo signala ko držite telefon v roki?

JerryP ::

Motion je izjavil:

voltlord je izjavil:

Poskusil vse tri resete; soft, hard, factory. Pri zadnjem se je stanje sicer izboljšalo, vendar ob intenzivnejši uporabi se zadnji del precej zagreje in ekran zmrzne. Imam še račun, kupljen je pa bil v prosti prodaji. Sem pisal na Teleray, vendar zahtevajo grancijski list :/.

A nista factory pa hard reset isto?

Tisti kr mate 925 a vam delajo brez problema ali imate kake probleme z zmrzovanjem ko je telefon v stand by (leži na mizi ali u žepu z ugasnjenim zaslonom). Mate kake probleme z močjo signala ko držite telefon v roki?


Hej, js mam 925 posodobljeno na najnovejši developer preview in nimam težav z zmrzovanjem, edino kar je bilo je ko sem imel nameščen beta locksreen mi je pogosto, ko sem zbudil telefon par sekund pisalo resuming. Glede signala pa nisem opazil, da bi kaj slabše lovil.

servo ::

Moja 925ka drugače dela BP, edino ob uporabi navigacije (Here drive+) se precej greje in občasno za kako minuto izgubi GPS pozicijo (po Murphiju se to rado zgodi pred kakim križiščem...)

Jakob_X ::

No pa se je končno pojavil tudi Cyan update za developer preview. Imam pa italijansko verzijo lumie 920. Ce imate vezano na kaksnega operaterja mogoce se ni na voljo.

Malajlo ::

Sem moral narediti downgrade, da sem dobil Cyan, ker mi BLE ni delal. Zdaj pa kar ne upam nazaj na DP...
Glede na tole, pa poskusimo...
http://winsupersite.com/windows-phone/d...

Status: Downloading updates...

borisk ::

sam imam cyan že kar nekaj časa, pa nimam developer računa. je pa od telekoma telefon.

Malajlo ::

Cyan ni vezan na DP. Je pa Update 1 vezan na DP. Zdaj imam oboje, pa BLE tudi še vedno dela.

Motion ::

borisk je izjavil:

sam imam cyan že kar nekaj časa, pa nimam developer računa. je pa od telekoma telefon.

Sej cyan je prej prišel na telefone brez developer preview računa zaradi enga banalnega buga

JerryP je izjavil:

Motion je izjavil:

voltlord je izjavil:

Poskusil vse tri resete; soft, hard, factory. Pri zadnjem se je stanje sicer izboljšalo, vendar ob intenzivnejši uporabi se zadnji del precej zagreje in ekran zmrzne. Imam še račun, kupljen je pa bil v prosti prodaji. Sem pisal na Teleray, vendar zahtevajo grancijski list :/.

A nista factory pa hard reset isto?

Tisti kr mate 925 a vam delajo brez problema ali imate kake probleme z zmrzovanjem ko je telefon v stand by (leži na mizi ali u žepu z ugasnjenim zaslonom). Mate kake probleme z močjo signala ko držite telefon v roki?


Hej, js mam 925 posodobljeno na najnovejši developer preview in nimam težav z zmrzovanjem, edino kar je bilo je ko sem imel nameščen beta locksreen mi je pogosto, ko sem zbudil telefon par sekund pisalo resuming. Glede signala pa nisem opazil, da bi kaj slabše lovil.


servo je izjavil:

Moja 925ka drugače dela BP, edino ob uporabi navigacije (Here drive+) se precej greje in občasno za kako minuto izgubi GPS pozicijo (po Murphiju se to rado zgodi pred kakim križiščem...)


Katero omrežje pa uporabljata?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Machete ::

Haha, kir beden glitch na L925 (verjetno pogojen z fiziko in materialom). Če poslušaš FM radio na zvočniku, z vstavljenimi slušalkami za anteno, izgubi signal, če telefon priklopiš na polnilec...
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104634554 (248324) mat11
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408251 (7261) tomzzi
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261878 (37710) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183073 (2762) klinker
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302616 (1802) bdoxx

Več podobnih tem