» »

Prvi televizijski kanal v ločljivosti 4K

1
2
3

Spc ::

PARTyZAN je izjavil:

A ko je bil SD si tudi govoril, da HDja ne rabiš, da je to samo za kinematografe?

Večji pixel density bo. Ostrejša slika na enako velikih zaslonih.

Točno tako.
 

Unknown_001 ::

PARTyZAN je izjavil:

A ko je bil SD si tudi govoril, da HDja ne rabiš, da je to samo za kinematografe?

Večji pixel density bo. Ostrejša slika na enako velikih zaslonih.


Kaj ti nuca več kot 300pik na palec (pa še to čisto na blizu)? Ka ti TV v omari gledaš al kaj?

Prehod iz SD na HD je čisto drugo, kot tole zdj, ko so za nevem kolikokrat povečali ločljivost. Full HD je za 100cm diagonalo (povprečje) vrh glave, če si pa že slučajno srečni lastnik trimeterskega TV-ja ti pa ne morem pomagat, če maš sliko v *****.

PARTyZAN ::

Sem že napisal, ostrejša slika.

Ko boš imel pred sabo 4k televizor, ki bo vsebino predvajal pri 50/60 fps boš občutil razliko ... razen če si slep.

Sicer te pa noben ne bo silil v nadgradnjo opreme. Ti lahko mirno vztrajaš v svoji kameni jami.

Unknown_001 ::

Uživaj ob gledanju televizije v omari.:P

Ali pa si nek nadpovprečnež kar se vida tiče, da na razdalji 2,3m pri diagonali 100cm in ločljivosti Full HD opaziš pixle.

Zgodovina sprememb…

errhec ::

To je tako kot pri telefonih, dokler ne dobiš v roke takega z višjo resolucijo se ti zdi tvoj oh in sploh,
potem pa se čudiš kako si lahko živel s prejšnim 8-).
dd

root987 ::

Ko gledam HD video na svojem laptopu vidim pixle, this is unacceptable in 21st century.

But there's another reason why everyone should care. Back in 2010, Japan's NHK Science & Technology Research Laboratories discovered that across the board, the smaller the pixels, the more real an on-screen object seemed to the person viewing it, even if they didn't have perfect vision. In fact, this effect is so profound on individuals that it eventually reaches a point where you have pixels small enough that on screen objects are completely indistinguishable from real objects.


I want my flying car god dammit! :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

simnov ::

Na katerem satelitu je kaj zanimivih zastonjskih programov, da zbudim speči "taler" po 10letih.

hazlhof ::

darkolord je izjavil:

Sprejem digitalne TV bi moral biti boljši kot sprejem analogne, pa ni! Analogna je delala z anteno ki si jo našel kot jekleno vrvico za kotliček, skoraj kjerkoli naterenu, tudi v avtomobilu, DVB-T ima pa probleme že če samo odpreš okno.
Pri babici je analogna strešna antena lovila cca. 20 kanalov, od tega sta bila samo ene dva čista, ostalo je bilo je bilo pa sneženje ali je bilo treba preklopiti na sobno anteno in jo za vsak kanal posebej obračati.

Po preklopu na DVB-T (vmesnik iz big banga) je število kanalov bilo približno enako, kvaliteta tistih z boljšim sprejemom je bila precej boljša kot prej, pri tistih s slabim sprejemom je bilo kockanje.

Po zamenjavi televizije ima sedaj STO ŠESTNAJST tv kanalov prek DVB-T, take ki kockajo prešteješ na prste ene roke, večina jih je HD ali vsaj neprimerljivo boljše kvalitete kot telemachov ali siolov SD.


Kje pa živi tvoja babica, da imajo tam na voljo tako veliko dvb-t programov? Sliši se čisto prelepo...

darkolord ::

Kje pa živi tvoja babica
Koper

mcgeek ::

simnov je izjavil:

Na katerem satelitu je kaj zanimivih zastonjskih programov, da zbudim speči "taler" po 10letih.

Klikni sem in brskaj po programih na satelitih: http://en.kingofsat.net/satellites.php
Za zastonj angleške programe priporočam 28.2°E, za nemške pa 19.2°E.

XeonAdvanced ::

Hm, dobiš 160GB ključek, ter še film za 100dolarjev - zelo ugodno.
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz 16MB L2 Cache|Sapphire HD6850
4GB FB-DIMM|HP 575W

Alexius Heristalski ::

Spc je izjavil:

Jin je izjavil:


POPtv ima povsem dobro opremo. Dobre kamere (Sony PDW700, PDW800, ipd.),

Kaj jim to pomaga če oddajajo v SD kvalieti (704x576 1.4mbit/s) preko DVB-T in (720x576 2.5mbit/s IP TV).

720

Mi lahko nekdo razloži, zakaj bi televizije oddajale 4k? Pri današnjih velikostih zaslonov itak ne bi videli razlike (čeprav bi bili 4k), pri veliko večjih diagonalah pa bi moral obračati glavo, kar je nesmiselno. Sklep: 4k za končnega gledalca ni smiselna.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Unknown_001 je izjavil:


Full HD je za 100cm diagonalo (povprečje) vrh glave,

Uf to pa so veliki pixli še celo preveliki.
 

der_Alte ::

No, no. Niso preveliki, če je zaslon dovolj daleč. Kolikšna je že ločljivost človeškega očesa? Tam okrog kotne minute?
Umri mlad! Bodi lepo trupelce!

darkolord ::

Tam okrog kotne minute?
Bo kar precej manj

root987 ::

No, no. Niso preveliki, če je zaslon dovolj daleč. Kolikšna je že ločljivost človeškega očesa? Tam okrog kotne minute?


*sigh* A noben ne bere?

Ni konsenza - Apple ima za "Retino" standard 20/20, kar bi naj blo okrog kotne minute, ampak se izkaže da je vid precej boljši in en kup ljudi pravi bolj da med 0.3 in 0.4 kotne minute.

Some studies push the limit of human vision even further. However, at the end of the day, it's generally agreed that whatever the limit of human sight is, it can't discern individual pixels smaller than 0.3 arc minutes, with most studies hovering between 0.3 and 0.4 as the limit.

In other words, for a display to truly, indisputably match the resolution of the human eye and be considered true Retina, it needs to have pixels that are no larger than 0.3 arc minutes in size from an average viewing distance.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

gruntfürmich ::

mislim WTF, ko neke stare babe ste.
a se moramo na trepalnice metat zaradi par rovtarjev ki nimajo kabla in vse lovijo na dvb-T??
pa dajte se malo poslušat no... itq pa slika ni tako slaba kot poskušate tu prikazat.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

Drugače je bil podoben test na Astri 28,2 st. vzhodno lani od srede septembra do konca novembra. Oddajali so en stream ločljivosti 3840x2160, 50 fps, brez zvoka.

http://en.kingofsat.net/channelhistory....
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

e-marko ::

gruntfürmich je izjavil:

mislim WTF, ko neke stare babe ste.
a se moramo na trepalnice metat zaradi par rovtarjev ki nimajo kabla in vse lovijo na dvb-T??
pa dajte se malo poslušat no... itq pa slika ni tako slaba kot poskušate tu prikazat.


Živim v mestu in nimam možnosti kabla. Nekako to ne gre skupaj z rovtarji, mar ne?

Lp
...somebody, somewhere...

cegu ::

darkolord je izjavil:


Po zamenjavi televizije ima sedaj STO ŠESTNAJST tv kanalov prek DVB-T, take ki kockajo prešteješ na prste ene roke, večina jih je HD ali vsaj neprimerljivo boljše kvalitete kot telemachov ali siolov SD.


S kje pa je tvoja babica, da ima 116 kanalov preko DVB-T. Slovenija ima 8 programov na multipleksu A, lahko imaš še kakšnega lokalnega in pa če loviš Avstrijo ali pa Hrvaško (ampak midva se pogovarjava o Slovenskemu DVB-T).

Bi mislil da imaš v mislih kabelski DVB-C, ampak glede na to da govoriš o obračanju antene to ne more držat.

Če je pa tvoja babica s tujine (Na kanarskih otokih imajo čez 50 programov na DVB-T), tam imajo pa tudi vsi Yagice (antene) na strehi pa po oknih..

Yacksy ::

Je že napisal - v Kopru :)
Shit happens

gruntfürmich ::

e-marko je izjavil:

Živim v mestu in nimam možnosti kabla. Nekako to ne gre skupaj z rovtarji, mar ne?Lp

nimaš možnosti iptv/kabelske?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

e-marko ::

Ne.

Lp
...somebody, somewhere...

gruntfürmich ::

le katero mesto je to...?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

e-marko ::

Slovenska Bistrica
...somebody, somewhere...

Spc ::

DVB-T slika iz pohorja:




če je to boljše kot 240p na youtube-u sem jaz nor.
 

Alexius Heristalski ::

Daj si že vbij v glavo, da Tele M producirajo z zastarelo tehniko, kar pa ne pomeni, da imajo vse televizije tako.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BaToCarx ::

Hm sem zdej iskal pa opazil da ima SLO 1,2,3 nove ikonce (logo). Slika je pa recimo na SLO 2, je zdaj nek multiekran z videom in nekim tekstom. Pa čuden šum imajo robovi, kot da bi blo analogno. Enako preko dvb-t in siol iptv.

WTF

BaToCarx ::

http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slo... Tudi tukaj se vidi! Jebemti kaj plačujemo??

Spc ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Daj si že vbij v glavo, da Tele M producirajo z zastarelo tehniko, kar pa ne pomeni, da imajo vse televizije tako.

Ja spet nekakšni izgovori, da če bom POPTV gledal preko DVB-T pa bo lepša slika ?

Ok evo ravnokar zgleda to tako:

POP TV [DVB-T Pohorje] 522MHz:


RTV SLO 1 [DVB-T Pohorje] 522MHz:


Ta slika pa je sedaj boljša ali kaj ?
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

m0LN4r ::

Sej to ti pravim, pol si pa potegneš nek TV-rip animeja izpred 5 let v HD s TV tokio pa si misliš, kje smo mi.
Gledaš šport na Slovenskem kanalu ala formula al nogomet. Rajš gledam na Duna HD pa vsaj vidim neke podrobnosti.

Plačuješ pa masten RTV prispevek, zato že nevem kolko let, dobiš pa sliko izpred vsaj 5 let.
Da ne omenim tiste, ko majo kak iptv in 100 kanalov me zanima koliko od teh kanalov je v 720 ali 1080, pa brez letterboxa ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

elToro ::

m0LN4r je izjavil:

Sej to ti pravim, pol si pa potegneš nek TV-rip animeja izpred 5 let v HD s TV tokio pa si misliš, kje smo mi.
Gledaš šport na Slovenskem kanalu ala formula al nogomet. Rajš gledam na Duna HD pa vsaj vidim neke podrobnosti.

Plačuješ pa masten RTV prispevek, zato že nevem kolko let, dobiš pa sliko izpred vsaj 5 let.
Da ne omenim tiste, ko majo kak iptv in 100 kanalov me zanima koliko od teh kanalov je v 720 ali 1080, pa brez letterboxa ?


Ne vem kje ti gledaš RTVSLO, ampak pri meni (Telemach DVB-C) je HD slika odlična. Velika večina športnih prenosov je v HD, prav tako vsa nova produkcija (z izjemo informativnega programa). Prav tako na nacionalki ne boš več videl raznih 4:3 filmov (razen seveda arhiva). Tehnološko je RTVSLO močno prehitela vse komercialke. Je pa res, da seveda moraš imeti dostop do dobrega vira signala, kar pri nas pomeni DVB-C ali spodoben bitrate na IP (T2 je kar v redu).

Hayabusa ::

elToro
govora je o DVB-B.

m0LN4r ::

Jaz ti iz prve roke govorim, ko gledam amis TV in pritisnem info na TV piše 567p.
Pravtako, ko gledam doma preko DVB-T mi piše 567p.

Zaka pol lahko Faking Duna HD gledam preko mpeg2 v 1080p ? Aja da ne omenim da še streamajo zraven 2.0 in 5.1 zvok ki ga lahko izbiram in to na DVB-T.
Pravtako so madžarski nacionalni TV programi M1 in M2 v HD 1080p preko mpeg2 z dvema zvokoma preko DVB-T.

Pravijo, da so madžari še bolj revni in bogi kot mi, samo v TV se tega očitno ne opazi.

SLO HD je za doplačat na iptv, če se ne motim.

Amis:
Programi Planet TV HD, SLO HD 1, SLO HD 2 so vključeni vsem tistim naročnikom na shemo, ki imajo dovolj hitro internetno povezavo za spremljanje HD programov (vsaj 6 Mb).

Neverjetno. Celo 3 HD programe dobi človek v sloveniji, tam kjer je to možno leta 2012.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Hayabusa ::

Nedavno je bila 150 letnica prve podzemne železnice (London).
Slo je pač 100 let za leseno žlico.

MrStein ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz ti iz prve roke govorim, ko gledam amis TV in pritisnem info na TV piše 567p.
Pravtako, ko gledam doma preko DVB-T mi piše 567p.

Zaka pol lahko Faking Duna HD gledam preko mpeg2 v 1080p ? Aja da ne omenim da še streamajo zraven 2.0 in 5.1 zvok ki ga lahko izbiram in to na DVB-T.
Pravtako so madžarski nacionalni TV programi M1 in M2 v HD 1080p preko mpeg2

To ti na narobe piše, ker je 576i in 1080i.
Razen če sem kaj zamudil...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dr_M ::

Imam obcutek, da ko bomo ceh enih 8 let pocasi zacel prehajat na 4k TVje, bodo mogoce ze skoraj vsi oddajali programe v 1080p... Ce bo lepo vreme.

MrStein ::

Kaj, so uvedli standard za broadcast 1080p? Ker še pred nekaj leti ga ni bilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Spc ::

MrStein je izjavil:

Kaj, so uvedli standard za broadcast 1080p? Ker še pred nekaj leti ga ni bilo.

1080p standard ?
Filmi so ponavadi 1080p preko satelita, zakaj bi rabil za to nov standard ?
 

MrStein ::

DVB-T (ter -C) do nedavnega ni imel uradno standardiziran način za 1080p sliko.
Če so to vmes spremenili, ne vem. Zato vprašam.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Spc ::

MrStein je izjavil:

DVB-T (ter -C) do nedavnega ni imel uradno standardiziran način za 1080p sliko.
Če so to vmes spremenili, ne vem. Zato vprašam.

Sej pa za 1080p / 1080i ne rabiš novega standara.

Oboje je 1920x1080, le da je v enem slika spremenjena to je vse.
 

PARTyZAN ::

Molnar: Za RTVSLO HD ni treba doplačevat pri Telemachu. Verjetno je pri ostalih operaterjih enako.

Alexius Heristalski ::

Spc je izjavil:

Ja spet nekakšni izgovori, da če bom POPTV gledal preko DVB-T pa bo lepša slika ?

Ok evo ravnokar zgleda to tako:

POP TV [DVB-T Pohorje] 522MHz:

RTV SLO 1 [DVB-T Pohorje] 522MHz:

Ta slika pa je sedaj boljša ali kaj ?

Slika SLO1 je povsem soliden SD. Da pa POP TV vrti stare videospote s kaset VHS, ni problem DVB-T. Je enako slaba slika na kabelski.


elToro je izjavil:

Ne vem kje ti gledaš RTVSLO, ampak pri meni (Telemach DVB-C) je HD slika odlična. Velika večina športnih prenosov je v HD, prav tako vsa nova produkcija (z izjemo informativnega programa). Prav tako na nacionalki ne boš več videl raznih 4:3 filmov (razen seveda arhiva). Tehnološko je RTVSLO močno prehitela vse komercialke. Je pa res, da seveda moraš imeti dostop do dobrega vira signala, kar pri nas pomeni DVB-C ali spodoben bitrate na IP (T2 je kar v redu).

Bingo, točno tako je. Zakaj ni SLO1, 2 HD na DVB-T, je pa vprašanje za APEK. Oni določajo, kdo bo oddajal in kaj bo oddajal v zraku.


m0LN4r je izjavil:

Zaka pol lahko Faking Duna HD gledam preko mpeg2 v 1080p ? Aja da ne omenim da še streamajo zraven 2.0 in 5.1 zvok ki ga lahko izbiram in to na DVB-T.
Pravtako so madžarski nacionalni TV programi M1 in M2 v HD 1080p preko mpeg2 z dvema zvokoma preko DVB-T.

Pravijo, da so madžari še bolj revni in bogi kot mi, samo v TV se tega očitno ne opazi.

FYI Madžari imajo MPEG-4 AVC tako kot mi. In ne, ni 1080p, ampak 1080i. Razlika od nas je ta, da je njihova nacionalka takoj začela HD na DVB-T. Sicer ne vem, kako to zgleda pri hitrih kadrih, ko zmanjka bitratea, ampak ok. Njihove komercialke so še vedno samo SD. So pa Madžari izjema, HD na DVB-T ni tako uveljavljen kot ti misliš.


Spc je izjavil:

1080p standard ?
Filmi so ponavadi 1080p preko satelita, zakaj bi rabil za to nov standard ?

Kje si to videl? Kanali Sky Movies so vsi 1080i.

Dajte si dopovedati, da v broadcastingu (vsi DVB-ji) za končnega gledalca uporabljajo ali 720p/50 ali 1080i/25. Če vam tv/stb kaže drugače, je narobe.

Veliko gledam satelitsko in opažam, da razen Sky UK večina blazno špara z bitrateom, sploh pri kanalih, namenjenim manj pomembnim tržiščem. Če je več kot 10 Mbps, je že praznik (Sky UK ima do 20, sploh na športnih kanalih). Npr. HBO za Nemčijo ima povprečno več kot 10 Mbps, HBO za Poljsko pa okoli 7 ali še manj.

Saj pa tudi sami veste, da pri nas dobiš razne znane kvazi kakovostne kanale letterboxirane, medtem ko imajo zunaj že zdavnaj HD različice.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dr_M ::

Se pravi, vse skup ena srednja zalost.
Sreca,da obstajajo torrenti za filme, da lahko vsaj trenutni fhd izkoristimo. Jebiga, ni lepo, ampak ni druge izbire.

Spc ::

Alexius Heristalski je izjavil:


Slika SLO1 je povsem soliden SD. Da pa POP TV vrti stare videospote s kaset VHS, ni problem DVB-T. Je enako slaba slika na kabelski.

Vedno je nekaj druga krivo, samo DVB-T ne.
Če ti jaz povem kaj je krivo za tako slabo kvaliteto ?
MPEG-4 in to samo 0.9mbit/s.


Alexius Heristalski je izjavil:


Dajte si dopovedati, da v broadcastingu (vsi DVB-ji) za končnega gledalca uporabljajo ali 720p/50 ali 1080i/25. Če vam tv/stb kaže drugače, je narobe.

Nič ne kaže, sej pa vidiš razliko takoj ko vidiš sliko.
Ponavadi je 1080p / 25 sem pa prvič videl 1080p / 50 na testnem 4k kanalu na eutelsatu.

Alexius Heristalski je izjavil:


Kje si to videl? Kanali Sky Movies so vsi 1080i.


BBC HD je imel recimo shrek-a v progressive načinu 1080p/25fps.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

gruntfürmich ::

z multiplexi ni neke znanosti prevelike; koliko jih države lahko imajo in koliko prenesejo bitraže. naš kolikor se mi zdi na pamet 1/2xHD. pol pa si računajte...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

Dr_M je izjavil:

Se pravi, vse skup ena srednja zalost.
Sreca,da obstajajo torrenti za filme, da lahko vsaj trenutni fhd izkoristimo. Jebiga, ni lepo, ampak ni druge izbire.

Da.


Spc je izjavil:


Vedno je nekaj druga krivo, samo DVB-T ne.
Če ti jaz povem kaj je krivo za tako slabo kvaliteto ?
MPEG-4 in to samo 0.9mbit/s.

Če je vir kaseta VHS, ne bo prav nič pomagalo, tudi če bi imel Proplus cel mux zase. Če tega ne dojameš, ti ni pomoči. Itak pa imajo tak bitrate, kot so ga pripravljeni plačati. Očitno se jim jebe za gledalce na DVB-T.


Spc je izjavil:


Nič ne kaže, sej pa vidiš razliko takoj ko vidiš sliko.
Ponavadi je 1080p / 25 sem pa prvič videl 1080p / 50 na testnem 4k kanalu na eutelsatu.

Televizijski standard je tak kot sem napisal, pa če se postaviš na glavo.


Spc je izjavil:


BBC HD je imel recimo shrek-a v progressive načinu 1080p/25fps.

Ok, dopuščam, da je to bilo celo res, ker gre za BBC, ki včasih nekaj eksperimentira. Vendar je to izjema. Ostali imajo lepo 1080i.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Spc ::

Opažam, da ne razumeš kaj pomeni i in p ( interlaced in progressive ).
 

MrStein ::

Dajte par sekund posnetkov stream-a, pa bo vsak bralec zase ugotovil, v kakem formatu je. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Spc ::

Oba formata 50i in 25p uporabljata 25p sistem.

V interlaced načinu je slika razdeljena na dva dela in uporablja 25p sisitem.
Ta tehnologija je iz starih časov. Takrat so hoteli v 25 slik na sekundo stlačiti 50 slik na sekundo brez tega, da bi povišali frekvenčni razpon slike.
Interlaced tehnologija zmajnša vertikalno resolucijo na polovico da lahko prikaže dvakrat več slik na sekundo.
Po domače povedano inerlaced žrtvuje resolucijo za hitrost slike.

Vbistvu ima slika parne in neparne linije.
Parno število linij je prva slika, neparno pa druga, tako dobiš ven 1920x540 za vsako sliko.
Na koncu dobiš iz 1920x1080i 1920x540p50

Progressive scan pa pomeni, da je ena slika velika 1920x1080 pik in ima frekvenco 25 slik na sekundo.
Tako, da dobiš 25 slik na sekundo velikih 1920x1080.

In če nek broadcaster oddaja v 1080i lahko komot pošilja 1080p v istem signalu.
Ker ima 1080i 1920x1080 pik in 25 slik na sekundo lahko 1080p komot pošiljaš v 1080i signalu.

Še kakšne nejasnosti ? :)
 
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajoči PlayStation 4 Neo bo podpiral 4K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5316377 (11832) Bistri007
»

Sony predstavil dve novi inačici PlayStation 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5714443 (11878) boolsheat
»

Prvi televizor z ločljivostjo 8K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
8926769 (18275) Kaj
»

LG-jev pogled v prihodnost: TV z 8k

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
217368 (5875) Invictus
»

CES 2014: LG pokazal ukrivljene OLED-televizorje

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4817049 (13753) fpbs

Več podobnih tem