» »

Note 2 - android tipkovnica šumniki

Note 2 - android tipkovnica šumniki

juntrex ::

Lp

Mene pa zanima, kako naj naredim slovensko tipkovnico na Note 2, da mi prikazuje šumnike.

Na google play sem zasledila to SwiftKey 3 Keyboard. Pa me zanima, če je to boljša tipkovnica kakor pa default na Note 2, in če ima šumnike, rokopis in desno poravnavo za omenjeni telefon kakor pri defaultu. Lahko bi jo sicer inštalirala ampak ne dam 4EUR, če potem ne bo to kar sem mislila.

Če imate v mislih kakšno drugo tipkovnico(ki vsebuje šumnike) kot SwiftKey 3 mi prosim dajte link, ampak naj ne bo slabša kot pri defaultu na android Jelly Bean. Omogoča naj tudi rokopis
  • spremenilo: juntrex ()

hojnikb ::

če ni slovenskega layouta za tipkovnico, pa nastavi hrvaškega ;)
#brezpodpisa

juntrex ::

Jooj, ampak potem mi bo hrvaške besede ven metalo nad tipkovnico.

hojnikb ::

izklopiš autocorrect in je problem rešen :)
#brezpodpisa

Zion10 ::

SwiftKey je super, uporabjam na android telefonu, ima šumnike in še mnogo več. Sicer je pa na voljo tudi rahlo okrnjena free verzija, tako lahko komot poskusiš in se prepričaš.

juntrex ::

Zion10 je izjavil:

SwiftKey je super, uporabjam na android telefonu, ima šumnike in še mnogo več. Sicer je pa na voljo tudi rahlo okrnjena free verzija, tako lahko komot poskusiš in se prepričaš.



Oo hvala, kaj pa rokopis je, pa leva ter desna poravnava za Note 2 tako kot je pri defaultu?

Zion10 ::

pojma nimam, ne uporabljam poravnave za rokopis sem pa skor siguren, da ga ne podpira. Sicer pa, nevem če veš ampak šumnike dobiš tako da pridržiš tipko in se ti odprejo dodatne črke(šumniki itd.)

juntrex ::

Seveda da vem, ampak da bom za vsaki šumnik morala tipko držat in šele potem pritisnat šumnik, ne hvala.

Zeratul ^^ ::

Swiftkey.

Zgodovina sprememb…

Zion10 ::

SwiftKey ima to rešeno, če si opazila, na način da samo pridržiš in povlečeš levo ali desno, celo nastaviš si lahko "long-press duration", posledično je pisanje z vajo zelo fluidno-napram drugim tipkovnicam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 prilezel na drugo mesto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8936310 (32211) vostok_1
»

Zakaj Go Keyboard žere podatke?

Oddelek: Mobilne tehnologije
151847 (1358) RejZoR
»

Izšel iOS 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9736150 (30157) duque
»

SMS star 20 let

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
84471 (3272) mtosev
»

Android market akcija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
817522 (5300) lambda

Več podobnih tem