» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
48 / 63
»»

Ramon dekers ::

hahaha :D to ne morš vrjet.. Sej sm že reku.. Nebi ga več nikol volu.. Samo čakam, da dejansko kakšen pošten pride gor pa bom definitivno dal glas takemu!


Super da ga ne bi več volil, to nam je res v uteho.

Mr.B ::

blackpirat, tipičen odgovor nekoga, ki ga je "izšolal" slovenski šolski sistem.
Za Jankovića in Janšo moremo poskrbeti državljani.
O tem pač nimajo ničesaar odločati državljani, ampak tisti del ki tvori države, ki bi verjetno moral zapreti ene par tožilcev, da bi kak primer vsaj do sodnika prišel...

eric_cartman , sej ko bo zmaanjkalo me zanima ali boš s praznim želodcem imel isto mnenje
Pa vsaj psihič ni za razliko od jajota.
, verjetno pride s praznim želodcem umetniška žilica, ali pa zdrava pamet, namesto da bi ....


jype 1+
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

eric_cartman ::

Super da ga ne bi več volil, to nam je res v uteho.


Verjami to kar praviš da VAM je v uteho..

Vas je le 10% pa nič več(število drastično pada vsak dan).. Res ste manjšina v Sloveniji.. Nekje tolko kot je cigičov po Sloveniji.. In ravno tako ste trdovratni kot oni.

Ramon dekers ::

Pa vsaj psihič ni za razliko od jajota.


Si mogoče forenzični neurpsiholog da daješ takšne ocene, medtem ko sam voliš hmm, človeka, ki podpira suženjstvo...

mtosev ::

ma kdo občutek kdaj bodo volitve?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Buggy ::

mrb, genij ki zivi v paralelni rumeni realnost. Ce ti se ni jasno je vedno vec ljudi lacnih zaradi tvojega priljubljenega fasista Jajca in njegovih kimavce...mater si glup!

eric_cartman ::

jst stavim na junijske ali pa septemberske :D

Ramon dekers ::

Verjami to kar praviš da VAM je v uteho..

Vas je le 10% pa nič več(število drastično pada vsak dan).. Res ste manjšina v Sloveniji.. Nekje tolko kot je cigičov po Sloveniji.. In ravno tako ste trdovratni kot oni.


Boš moral sam zamenjati državo ali narod:) Zaenkrat je podpora SDS takšna kot na začetku.

blackpirat ::

Ramon dekers> Raje ta idiot kot tisti kateremu si dal ti svoj glas. Nough said.

Čemu? Ker je plešast?


8-) Burn.

blackpirat, tipičen odgovor nekoga, ki ga je "izšolal" slovenski šolski sistem.

Za Jankovića in Janšo moremo poskrbeti državljani.

O tem pač nimajo ničesaar odločati državljani, ampak tisti del ki tvori države, ki bi verjetno moral zapreti ene par tožilcev, da bi kak primer vsaj do sodnika prišel...


Enostavno, če nima dovolj podpore ne pride na oblast, manj svinjarij. Sodstvo je potrebno tudi očistiti. Agree

Verjami to kar praviš da VAM je v uteho..

Vas je le 10% pa nič več(število drastično pada vsak dan).. Res ste manjšina v Sloveniji.. Nekje tolko kot je cigičov po Sloveniji.. In ravno tako ste trdovratni kot oni.



Boš moral sam zamenjati državo ali narod:) Zaenkrat je podpora SDS takšna kot na začetku


Makes me cry! ;((
"I do not argue with people, I correct them"

eric_cartman ::

To pa se motiš dragi Ramon..

Kar nekaj jih osebno poznam, ki so ga volili. Pa ti garantiram da ga več ne bodo obkrožili.. In takih je vedno več.

Verjamem pa, da bo vedno ostalo tisto njegovo trdno jedro podpore.. Na račun katere on služi mastne denarje in si misli kakšne budale ste.

mtosev ::

eno stvar lahko priznamo janši uspel je z pokojninsko reformo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Buggy ::

Rumeni fasisti se nikakor ne morete sprijaznit da je Jajc v enem letu naredil toliko skode kot nihce cel mandat. Se bolj ne morete sprejeti, da je dokoncno postal groteskno politicno truplo in da mu zelo dobro kaze da bo sel tudi sedet za prijetnih nekaj let. Ampak zanikanje je za vas rumene pravzaprav moto v zivljenju a ne...dokler vas ne tangira tako, da bi se s hudicem se specali...aja my bad...ste se ze!

Mr.B ::

Buggy, podpis pove vse, ker se ponavljal ne bom. No sreča pa je ta, da vsako leto pokurimo 4 miljard€ več kot poberemo davkov. ČE boš to lahko povezal z JJ, vsaka čast. Verjetno pa se niti ne zavedaš predvsem komu so te štiri mi mijarde namenjene. Še sreča da razmišljaš za tajkunske budale, al kaj že, samo od tega je 4 milj€ - 0.8milj€. Kam gre pa vsako leto še ostalo pa je itak en bulll.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Buggy ::

mrb...ze zdavnaj si s svojo tupasto retoriko ponavljanja postal bolj sebi v posmeh kot pa SDS-u

Ramon dekers ::

All ills and troubles of Nation is JJ fault and nobody else.


Gregor Virant NAS bo odrešil. No to je primitivzem, ampak on je pošten.

mtosev ::

verjetno bo več naredil ko zj in jj
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ramon dekers ::

verjetno bo več naredil ko zj in jj


Aha, ker sedaj ni bil v vladi?

Kakšna tolažba.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Buggy, sej vem za lačne je kriv JJ. To da ti zmanjka 4 miljard€, za katerega je enkrat jype za krivca pokazal na klošarja iz Čopove, pa itak ne boš razumel poante, kaj ti hočem povedat.

Ampak kot vedno boš dal copy past JJ in SDS vernika, ali nekaj... tisti del, pravne države pa te itak ne zanima, ki bi ti pomaga s potegnjeno črtico, pa imaš mokre sanje slepo pego na levem očesi, kako v karikaturi se oba pripravljata na obravnavo. Ti vidiš glej JJ, je kriv....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

JJ ni bolj al več kriv kot vsi ostali politiki.
en tip pač ne more in ne vodi celo državo

če kdo misli, da je za vse kriv JJ je pač tup al slepi samega sebe
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mr.B ::

mtosev replika s sliko oriše vse, kar si navedel...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Buggy ::

mtosev je izjavil:

JJ ni bolj al več kriv kot vsi ostali politiki.
en tip pač ne more in ne vodi celo državo

če kdo misli, da je za vse kriv JJ je pač tup al slepi samega sebe


Za politiko ki se pelje je odgovoren kot PM, za klimo ki jo imamo, pa kot karakerni in custveni invalid.

Ramon dekers ::

mtosev je izjavil:

JJ ni bolj al več kriv kot vsi ostali politiki.
en tip pač ne more in ne vodi celo državo

če kdo misli, da je za vse kriv JJ je pač tup al slepi samega sebe



Točno tako! JJ je samo karikatura. Nevem kaj je JJ sploh storil narobe v tem mandatu? Seriously. Denarja ni, kakšna so bila pa vaša pričakovanja je pa vaš problem!

Mogoče ste pričakovali mesijo.

vostok_1 ::

Jaz srčno upam, da JJ (in ZJ) ne prideta not naslednjič. JJ bo miniral v opoziciji popolnoma vse kar ni si on izmislil.

Mene bi bilo resnično strah bit sosed od Janše. Normalen človek se ne obnaša tako kot Janša. Tak persistenten arogantnež in hladnokrvnež. Če ne bi bil to kar je bi nedvomno bil reden obiskovalec psihiatričnih ustanov...oh wait...je že!

mtosev ::

JJ vodi državo manj kot eno leto. rabil bi biti PRO, da bi mu uspelo zavoziti državo v tako kratkem času
ne imeti neke utvare, da je prišo JJ in je vse takoj šlo v kurac ker ni res
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vostok_1 ::

Recimo, ni zagovarjal odprodajo NLB...in my book that makes you unvotable!

Ramon dekers ::

Kaj pa je bil Borut Pahor?

Itek je ta narod omjenen, ne glede na to kdo je na oblasti!

Odprodaja NLB je nujna!

mtosev ::

važno,da se ZJ in njegovi sinovi dostojno obnašajo ane?

vsi so vzorni državljani za razliko od JJ ane
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

vostok_1 ::

V volilnem času ni zagovarjal takojšnjo odprodajo! Prav tako umik države iz gospodarstva je tak, da njemu ustreza. Za podjetnike je mogoče dve ali tri člene v zakonikih popravil. Skratka nič ni naredil.

Ramon dekers ::

V volilnem času ni zagovarjal takojšnjo odprodajo! Prav tako umik države iz gospodarstva je tak, da njemu ustreza. Za podjetnike je mogoče dve ali tri člene v zakonikih popravil. Skratka nič ni naredil.


Fino!

Buggy ::

v kolikor Jajec ne izgine iz politicnega parketa, se ne bomo premaknili tudi za centimeter. Njegova osebna mascevalnost in pokvarjenost, ki se je do sedaj ze veckrat pokazala, postane v opoziciji se hujsa.
Zastruplja tudi takoimenovane sredinske stranke, ki v njegovi senci zgubljajo na legitimnosti in pridobivajo na ekstremnosti. Ja to vse je zmozen vas Jajec rumeni...ena in edina avtoriteta SDS-a, kot se je pokazalo v preteklih dneh...stvari zelel aplicirati tudi na drzavnem nivoju...tihi hinavski diktatorcek

Ramon dekers ::

v kolikor Jajec ne izgine iz politicnega parketa, se ne bomo premaknili tudi za centimeter. Njegova osebna mascevalnost in pokvarjenost, ki se je do sedaj ze veckrat pokazala, postane v opoziciji se hujsa.
Zastruplja tudi takoimenovane sredinske stranke, ki v njegovi senci zgubljajo na legitimnosti in pridobivajo na ekstremnosti. Ja to vse je zmozen vas Jajec rumeni...ena in edina avtoriteta SDS-a, kot se je pokazalo v preteklih dneh...stvari zelel aplicirati tudi na drzavnem nivoju...tihi hinavski diktatorcek


A tako hudo je? Mogoče je on hudič ki zna prepričati človeka v nasprotno. Si preveč bral bibilijo=

mtosev ::

upam, da ne bo izginil do tega trenutka ko dobo nekateri v državi spoznali, da ni samo problem v JJ ampak da imamo še dost drugih wtf politikov v državi kateri jo lahko zajebejo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Buggy ::

seveda da ni on edini problem...je pa najvecji

mtosev ::

enako velik problem je tud ZJ pa ima vseeno podporo

nekaterih
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

celada ::

mtosev je izjavil:

eno stvar lahko priznamo janši uspel je z pokojninsko reformo


Misliš tisto, ki je praktično plagiat Pahorjeve? :))

eric_cartman ::

Pa ljudje pa kaj vam ni jasno no.. Če je v kazenskem postopku ga ne morte volit!!! A ni to logično.. Levičarji so dal roke stran od Zorana ko je KPK dal ven poročilo..

Vi pa svojega jajota branite na živlenje in smrt!

Janša je dost zjebal državo v prejšnjem njegovem mandatu!
Pahor je imel nesrečo, ker je sledila kriza.. Drugače bi se veliko bolje odrezal!


Sicer pa kaj vi ne sledite poročil ko je po ugotovitvi KPK strmoglavila podpora PS-ja.

To pomeni, da 80% volilcev psja ne bo več volilo te stranke zaradi ZJ.. Vi janšisti pa še kar vztrajate na svojem...

mtosev ::

ni pomembno od koga je in komu je uspelo.važno da je to sprejo ker bi nas zelo uradilo čez 10let
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

eric_cartman ::

ni pomembno od koga je in komu je uspelo.važno da je to sprejo ker bi nas zelo uradilo čez 10let


Bi uspelo tudi Pahorju če nebi SDS prispevala k njegovemu padcu vlade.. Ker si je obupno želela priti na oblast..

Hayabusa ::

mtosev je izjavil:

važno,da se ZJ in njegovi sinovi dostojno obnašajo ane?

vsi so vzorni državljani za razliko od JJ ane

Še dobro da JJ nima (odraslih) sinov, temveč hčerko Niko, ki je dobila službo kot krajinska arhitektka v nedavno ustanovlji družbi Plinovodi.
Dafuk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Mr.B ::

mtosev
JJ vodi državo manj kot eno leto. rabil bi biti PRO, da bi mu uspelo zavoziti državo v tako kratkem času
ne imeti neke utvare, da je prišo JJ in je vse takoj šlo v kurac ker ni res
Čestitam, to da se je pa prej v čsu vladnega trojčka pokurilo 3mil€ + 3 milj€ +4 mil€, ej to pa ne šteje. Te so se borili za socialno čuteče. Poudarjam Borili Za Socialno Čuteče. mtosev , ampak ti itak ne veš koga jaz označujem za socialno čuteče, nje.



Buggy
v kolikor Jajec ne izgine iz politicnega parketa, se ne bomo premaknili tudi za centimeter.
Se ti ne bo treba, ti bodo drugi točno povedali, kam in koliko, ko boš zahetval kar mi pripada. Pa itak ne boš razumel, kaj sem ti hotel povedati.

eric_cartman
Pa ljudje pa kaj vam ni jasno no.. Če je v kazenskem postopku ga ne morte volit!!! A ni to logično.. Levičarji so dal roke stran od Zorana ko je KPK dal ven poročilo.
Zamrznjen status != roka stran.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

pahorček je že bil pri koncu, ker sta mu zares in lds odšlaJJ je pač samo izkoristil priložnost
ne pozabiti na sindikaliste kateri so si tud želeli padec reform
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mr.B ::

mtosev, res upam da si dojel, kaj ti hočem s sliko pokazat...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ramon dekers ::

Hayabusa je izjavil:

mtosev je izjavil:

važno,da se ZJ in njegovi sinovi dostojno obnašajo ane?

vsi so vzorni državljani za razliko od JJ ane

Še dobro da JJ nima (odraslih) sinov, temveč hčerko Niko, ki je dobila službo kot krajinska arhitektka v nedavno ustanovlji družbi Plinovodi.
Dafuk.



Ja in? A ti svoji hčerki ne bi poskusil zagotoviti službe? Ja wtf? To je normalno v vsaki državi, veze in poznanstva!

Hayabusa ::

Popravek:
To je normalno v vsaki BANANA državi, veze in poznanstva!

Mr.B ::

Ramon dekers, še sreča da Kučanova žlahta s tem nima problema. Se pa strinjam, taki otroci so ponavadi najbolj bogi, ker zaradi "svojih" sposobnosti, nimajo nikakršne prihodnosti, razen znotraj sistema svojih staršev..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ramon dekers ::

Ramon dekers, še sreča da Kučanova žlahta s tem nima problema. Se pa strinjam, taki otroci so ponavadi najbolj bogi, ker zaradi "svojih" sposobnosti, nimajo nikakršne prihodnosti, razen znotraj sistema svojih staršev..


Zakaj, saj izobrazbo ima, za razliko od Jurčka. Nevem kje je problem. Bo treba malo v svet fantje.
Ona ni nikogar oguljufala tako kot to dela Jurček z Electo. Mogoče je pa fovšija ker pač tu nekateri ne najdete služb.

eric_cartman ::

@Ramon dekers

Ti si totalno nezrel!!

Lahko svoji hčerki poskuša zagotoviti službo.. Samo zavedaj se tega, da je službo dobila zato, ker se piše Janša in ne ker je bila dobro kvalificirana za to delovno mesto..

Grem stavit, da se jih je na razpis prijavilo vsaj 200.. Od tega jih je imelo vsaj 50% več znanja iz tega področja, več izkušenj ter boljšo izobrazbo!!

Tako ne more jit! Jst bi hčerki poizkušal zrihtati zaposlitev če je nebi nikjer drugje dobila.. Sicer pa bi jo vzgojil tako, da bi si jo probala poiskati sama! Pa ni treba da se piše Janša zarad tega!

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Lahko svoji hčerki poskuša zagotoviti službo.. Samo zavedaj se tega, da je službo dobila zato, ker se piše Janša in ne ker je bila dobro kvalificirana za to delovno mesto..


Naredi doktorat tu v Sloveniji, pa pojdi v angliji pa napiši na cv nacionalnost, pa povej kdo te bo vzel. kljub vsem razpisnim postopkom, ki jih izpolnjuješ.

In ti bi šel rad v tujino?

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

No in tebi se to ne zdi sfaljeno?????

Ravno to ti dopovedujem! To kar dela Janša ni fer, ker je dobila službo samo zato, ker se piše Janša in ne ker je kvalificirana za to delo!!

Valvoline ::

Itak da vsa žlahta od funkcionarjev se šlepa zravn in se zaposli v JS po defaultu,brez razlike levi ali desni.Hvala bogu za komunizem.
;((

Zgodovina sprememb…

««
48 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588165548 (137570) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914569 (10381) Buggy

Več podobnih tem