» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
38 / 63
»»

Gregor P ::

Lahko se zgodi na koncu da bosta skupaj SDS in PS "reševala Slovenijo" ker jima "je mar za našo državo" (bodo izvolili predsednika DZ, dodali manjkajoče ministre itd.)>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Marat ::

Mr.B je izjavil:

1. Fantje, vse možnosti imate da prikažete alternativo !
2. Ojla pa je še niste ?
3. Razen Gobcev, do danes še noben ni naredi kaj konkretnega !

Pa da vas vidim, bo Virant podal odstop falusa tik pred polnočjo ?


Eh fantje počakajte. Žabo se da tudi počasi skuhat, samo da žabe ne boste VI zamenjali.

Če ne spremljaš teme, še ne pomeni da ni nikjer bila napisana alternativa(e).

blackpirat ::

Marat je izjavil:

Mr.B je izjavil:

1. Fantje, vse možnosti imate da prikažete alternativo !
2. Ojla pa je še niste ?
3. Razen Gobcev, do danes še noben ni naredi kaj konkretnega !

Pa da vas vidim, bo Virant podal odstop falusa tik pred polnočjo ?


Eh fantje počakajte. Žabo se da tudi počasi skuhat, samo da žabe ne boste VI zamenjali.

Če ne spremljaš teme, še ne pomeni da ni nikjer bila napisana alternativa(e).


1. Kdorkoli drugi je alternativa. Razen NSi oni so za na odpad tako kot SDS in PS.
2. Ojla, pa je zmeraj možnost predčasnih volitev, golazen se mora očistiti, predvsem v PS in SDS.
3. Gobec je konkreten.

Jajo se počasi kuha, ko se skuha se gre zdraviti v Avstralijo, če bomo volilci dovolj pametni.

Imamo pristaše, ki so zaradi takšnih in drugačnih razlogov zvesti Jajotu in Zokiju. Predvsem zaradi lastne koristi.
"I do not argue with people, I correct them"

kmetek ::

12.1.2013
"Če v 10 dneh ne bo sprejet odstop predsednika vlade, DL ne bo več član koalicije."

22.1.2013
Prvaki koalicijskih strank so se po skupnem sestanku zavili v molk

12+10=22, razen če sem ponaredil matematiko? ;((

T-h-o-r ::

do polnoči so dali čas, kaj ne?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

blackpirat ::

Rok se izteče ob 23.59 danes :)
"I do not argue with people, I correct them"

Okapi ::

Ja, in jutri se bo DL odločila, kaj ukreniti. Tako so uradno sporočili.

O.

T-h-o-r ::

torej 0 al kaj


jejheta; 8. 2. 2013 torej
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Okapi ::

Ne, ultimat se danes izteče, jutri se bodo pa odločili, kaj bodo ukrenili. Dvomim, da si lahko privoščijo kaj drugega, kot da stranka izstopi iz koalicije, Virant in oba ministra pa odstopijo s funkcij.

O.

Daedalus ::

Tule pravijo, da je konec. Pa očitno se je PS odločila za milosten strel v glavo - se bojo kr ukinili.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

T-h-o-r ::

Okapi je izjavil:

Ne, ultimat se danes izteče, jutri se bodo pa odločili, kaj bodo ukrenili. Dvomim, da si lahko privoščijo kaj drugega, kot da stranka izstopi iz koalicije, Virant in oba ministra pa odstopijo s funkcij.

O.

jebeš to, če ne bo prišlo do volitev

in če bo do volitev prišlo: jebeš to, volitve ne bodo nič rešile, samo isti frisi se bodo malo drugače razporedili
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

djordjevic ::

Pa dobro, kaj bi zdaj eni radi? Če DL izstopi iz koalicije, bo samo uresničila napoved, ki jo je dala. Imo edina pravilna poteza. In je lahko za zgled.
No grave is deep enough to keep us in chains.

vostok_1 ::

Da ne bi slučajno DL šel z Jankovičem v koalicijo, zgubi takoj mojo podporo!

Okapi ::

Jaz bi rad samo od Viranta slišal, zakaj je načelno mnenje KPK toliko hujši greh od pravnomočne obtožbe zaradi podkupovanju, da so se sedaj odločili za izstop in ne že od vsega začetka za nevstop. Ker me res prav zanima, kaj bi povedal.>:D

O.

T-h-o-r ::

povedal bi, da je tiščal glavo v janezovo rit proti toku
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vostok_1 ::

Okapi je izjavil:

Jaz bi rad samo od Viranta slišal, zakaj je načelno mnenje KPK toliko hujši greh od pravnomočne obtožbe zaradi podkupovanju, da so se sedaj odločili za izstop in ne že od vsega začetka za nevstop. Ker me res prav zanima, kaj bi povedal.>:D

O.


V primeru KPK je jajotu kar besed zmanjkalo od kje mu denar, pri patriji pa ni tako clear cut. My 2 cents.

dstr17_ ::

Če bo pri Patrii na finskem sodišču prišlo do kakršnekoli obsodbe bo to še čistejši clear cut kot pa poročilo KPK, ker Janša je v tisti obtožnici eksplicitno naveden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

T-h-o-r ::

vostok_1 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Jaz bi rad samo od Viranta slišal, zakaj je načelno mnenje KPK toliko hujši greh od pravnomočne obtožbe zaradi podkupovanju, da so se sedaj odločili za izstop in ne že od vsega začetka za nevstop. Ker me res prav zanima, kaj bi povedal.>:D

O.


V primeru KPK je jajotu kar besed zmanjkalo od kje mu denar, pri patriji pa ni tako clear cut. My 2 cents.

pač čista logika, ker je moj, pa ker ni 100 % nedvomno jasno in priznano, je ok
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vostok_1 ::

No, jaz upam, da ga bodo obsodili, ampak just saying, ne zdi se mi tako clear cut.

Drgač, dopuščam možnost, da je bil pač tiho dokler je bil v Jajotovi riti. Nevem, če mu to zamerim toliko, da ga ne bi izvolil. Predvsem glede na ostalo ponudbo (SDS, PS) mi ne ostane kaj veliko. DL ali SLS. Te opcije so zame, drugo žal ne gre.

Okapi ::

Ker če pljunemo resnici v oči, je stvar videti takšna.

Tožilec reče - upravičeno sumimo, da je Jajo prejel podkupnino. Proces steče, Virant in kompanija pa rečejo - naj mu dokažejo krivdo, do takrat je nedolžen.

Potem Klemenčič reče - mislimo, da ima Jajo nek keš sumljivega izvora. In Virant si isti hip premisli in zahteva Jajotov odstop. Kar naenkrat nič več ne velja, da je do dokaza nedolžen. Pri NSi so vsaj dosledni, kar se tega tiče. Pa še oni so popustili pod pritiskom javnosti.

Vmes je seveda veter javnosti zavel v smer "gotof si" in pametni politiki so začeli pravočasno obračati jadra:))

Po drugi strani pa lahko Viranta tudi zagovarjamo, z rekom "bolje pozno kot nikoli"8-)

O.

dstr17_ ::

@Okapi: to si pa močno poenostavil. Poročilo od KPK je dokončno in krivda je dokazana, proces pa zaključen. To je drugače kot pa kazenski postopek in sojenje, ki še vedno traja.

Looooooka ::

Jst se ne spomnim...a je Previrant pred volitvami tolkel s ticem po mizi in trdil, da ne bo v koaliciji z nekom, ki je osumljen korupcije...al nekom, ki je obsojen?
Vem samo, da mu je verjetno zal, da je odprl usta.

Okapi ::

Poročilo od KPK je dokončno in krivda je dokazana,
Krivda česa? Da je kršil en predpis, za katerega kršenje je zagrožena globa 400 do 1200 evrov? Je to res huje od suma podkupovanja in dovolj, da se upravičeno zahteva odstop?

O.

dstr17_ ::

Krivda kršenja protikorupcijske zakonodaje. Poleg kršenja tega predpisa je bilo recimo tudi nepojasnjeno povečanje premoženja za 200.000€ (in drugo). To je tudi krivda, ki je dokončna. Ugotovljeno je bilo kršenje ZIntPK, postopek je zdaj zaključen.

Ramon dekers ::

Krivda kršenja protikorupcijske zakonodaje. Poleg kršenja tega predpisa je bilo recimo tudi nepojasnjeno povečanje premoženja za 200.000€ (in drugo). To je tudi krivda, ki je dokončna. Ugotovljeno je bilo kršenje ZIntPK, postopek je zdaj zaključen.


Vi gumbci tu ne veste da ta krivda NI bila dokazana. Pri nas ne velja obratno dokazno breme! Naj javni organi dokažejo kako je on pridobil premoženje!

djordjevic ::

Sori, Ramon, v postopku pred KPK je ravno obratno. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ramon dekers ::

Pa je bilo dokazano? Je bilo kdaj dokazano kako je Hilda in ostali baroni dobila premoženje? A zdaj kar naenkrat bi se pa protikorupcijska institucija igrala policaja? Ja ne ga srat, kje so bili prej ko je bilo naše gospodarstvo v razvectu. Predor šentvid?

Janša mečejo kot mačka, vmes so se pa stekli miljoni.

Ironija ane. Za teh dvesto jurjev bomo sedaj iskali pravico, prosim vas.

Vi kar čakajte Godoja, a se bojim da ga ne bo.

djordjevic je izjavil:

Sori, Ramon, v postopku pred KPK je ravno obratno. >:D



Ja , dokazano pridobljeno protipravno premoženje so že jemali ja. To vem.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Tle ma Ramon dekers prav.
Janse ne prenesem ampak naj ga prvo obsodijo ce smo v demokraticni drzavi(glede na sumljivo vsoto, ki je bla placana za tist kos zemljisca ne bi smelo biti tezko).
Do takrat so lahko vsi tiho.
Enako velja za Jankovica. Zaenkrat so dokazali samo, da je narobe razumel zahteve. Nekega bajnega priliva na njegov racun iz nelegalnih poslov pa ne.
Bi bil ze skrajni cas, da se neha sodisca uporabljati za diskreditacijo ljudi.
Oz naj nekdo potem leti, ko mu ne uspe dokazati tistega, cesar obtozuje cloveka.
Blatenje imena pa to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

dstr17_ ::

Ramon dekers je izjavil:

Krivda kršenja protikorupcijske zakonodaje. Poleg kršenja tega predpisa je bilo recimo tudi nepojasnjeno povečanje premoženja za 200.000€ (in drugo). To je tudi krivda, ki je dokončna. Ugotovljeno je bilo kršenje ZIntPK, postopek je zdaj zaključen.


Vi gumbci tu ne veste da ta krivda NI bila dokazana. Pri nas ne velja obratno dokazno breme! Naj javni organi dokažejo kako je on pridobil premoženje!
Krivda kršenja Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije je bila dokazana. Postopek je s poročilom KPK zaključen.

Ni pa to kazenski postopek, v tem ni kazenske odgovornosti. Kazensko odgovornost bo ugotavljalo sodišče, ne pa KPK. KPK je ugotavljala ali se zavezanci držijo protikorupcijske zakonodaje. Dva zavezanca se nista, krivda je dokazana in postopek je zaključen.

Ramon dekers ::

Nevem zakaj Hilde niso tako močno "preiskovali" Bavčarja, Ivana Zidarja. Zaradi njih so naša gradbena podjetja crknila, takrat bi morala javnost stopiti v zraka, takrat, ne pa sedaj za teh 200.000 jurjev.

Tisto je bil slovenski kruh, teh 200.000 jurjev pa koristi samo novi vladi, ampak na žalost ne narodu.

Nevem no kot v deželi butalcev. Iščemo drobtinice, medtem ko so nam kruh že požrli. Ne pravim, da je Janša nedolžen, a to kar protikorupcijska komisija počne je pesek v oči.

Imamo protikorupcijsko komisjo, NPU, sovo, pa nevem koga še a od njih nobenega efekta. Te institucije so sami sebi namen in bi jih bilo potrebno zapreti. Enako kot sodišča. Državni zbor pa naj ostane, da bo imela raja lahko "španske nadaljevanke".

Krivda kršenja Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije je bila dokazana. Postopek je s poročilom KPK zaključen.


Aja? Kako? Če je bilo protipravno premoženje pridobljeno naj se ga odvzame. S poročilom.

Ni pa to kazenski postopek, v tem ni kazenske odgovornosti. Kazensko odgovornost bo ugotavljalo sodišče, ne pa KPK. KPK je ugotavljala ali se zavezanci držijo protikorupcijske zakonodaje. Dva zavezanca se nista, krivda je dokazana in postopek je zaključen.


Kot sem rekel, potemtakem je PKK brezpredmetna in sama sebi v namen. Voluharji, ki kradejo davkoplačevalski denar.

Zgodovina sprememb…

Marat ::

evo, polnoč je mimo, Jajo ni odstopil - sicer dopuščam možnost da je ravno zatopljen v debugiranje, pa je pozabil na uro :D

gremo spat! Jutri bo naporen dan :)

dstr17_ ::

Ramon dekers je izjavil:

Krivda kršenja Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije je bila dokazana. Postopek je s poročilom KPK zaključen.

Aja? Kako? Če je bilo protipravno premoženje pridobljeno naj se ga odvzame. S poročilom.

Ni pa to kazenski postopek, v tem ni kazenske odgovornosti. Kazensko odgovornost bo ugotavljalo sodišče, ne pa KPK. KPK je ugotavljala ali se zavezanci držijo protikorupcijske zakonodaje. Dva zavezanca se nista, krivda je dokazana in postopek je zaključen.

Kot sem rekel, potemtakem je PKK brezpredmetna in sama sebi v namen. Voluharji, ki kradejo davkoplačevalski denar.
KPK ni brezpredmetna, že samo nedavno poročilo je dokaz za to.

Sicer pa ima tudi KPK nekaj pristojnosti za sankcioniranje, samo v tem primeru Janše in Jankovića jih nima, ker so se zadeve dogajale pred več leti. Če bi KPK ugotovila, da se to dogaja v tem trenutku pa imajo nekaj vzvodov s katerimi lahko kaznujejo in onemogočijo takšno kršenje ZIntPK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

mtosev ::

me zanima kak bodo zrušili vlado, če pa potrebujejo tudi glasove ps, ampak z njimi se nočejo pogovarjati, ker je not"zamrznjeni" zoki
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

pecorin ::

Imamo protikorupcijsko komisjo, NPU, sovo, pa nevem koga še a od njih nobenega efekta.


kako, da ne? ravno zdaj so dobili skorumpiranega predsednika vlade. odhod in padec te vlade bo lepo opozorilo drugim takim lopovom.

Ramon dekers ::

KPK ni brezpredmetna, že samo tole poročilo je dokaz za to.


Opala! V celotni njeni zgodovini obstaja so bili sposobni samo izdati poročilo, o tem BOJDA protipravno pridobljenem premoženju.
Verjetno je bilo še kakšno poročilo, vendar me zanima, ali so bili kakšni večji efekti te komisije? Rasvetli me prosim.

Sicer pa ima tudi KPK nekaj pristojnosti za sankcioniranje, samo v tem primeru Janše in Jankovića jih nima, ker so se zadeve dogajale pred več leti. Če bi KPK ugotovila, da se to dogaja v tem trenutku pa imajo nekaj vzvodov s katerimi lahko kaznujejo in onemogočijo takšno kršenje ZIntPK.


A bejž no bejž. Torej so nefektivni in negiraš sam sebe!

V katerem primeru pa so bile uporabljene sankcije? Kakšen odvzem premoženja?

pecorin je izjavil:

Imamo protikorupcijsko komisjo, NPU, sovo, pa nevem koga še a od njih nobenega efekta.


kako, da ne? ravno zdaj so dobili skorumpiranega predsednika vlade. odhod in padec te vlade bo lepo opozorilo drugim takim lopovom.


In to so mu tudi dokazali? Vse je blio dokazano, črno na belem. Kot pri Patrijah.

Ti pa živiš v pravljici pojdi raje spat. Tistih, ki so pokradli Slovenijo, ni več v medijih. Zidar pa zaradi (slabega) zdravja ne more več na obravnave.
V Grčiji so tudi menjali vlade, vidim da jim gre super.

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

Opala! V celotni njeni zgodovini obstaja so bili sposobni samo izdati poročilo, o tem BOJDA protipravno pridobljenem premoženju.
Poročil, mnenj in raziskav (in ukrepov) so naredili na tone, samo ti za to nisi vedel.
Verjetno je bilo še kakšno poročilo, vendar me zanima, ali so bili kakšni večji efekti te komisije? Rasvetli me prosim.
Katarina Kresal naj te razsvetli.
A bejž no bejž. Torej so nefektivni in negiraš sam sebe!
Kaj ti ni jasno: za ta primer pač nimajo pristojnosti, da bi ukrepali. Imajo pa pristojnosti za kakšne druge primere.
V katerem primeru pa so bile uporabljene sankcije? Kakšen odvzem premoženja?
Odvzem premoženja ni v pristojnosti KPK. Je pa recimo denarna kazen, znižanje plače za 10% mesečno (do minimalca), prepoved lobiranja, itd.

Ramon dekers ::

Poročil, mnenj in raziskav (in ukrepov) so naredili na tone, samo ti za to nisi vedel.


Ja in? Kaj naj si s tem? Tudi jaz lahko izdam "poročilo". In?

Katarina Kresal naj te razsvetli.


A bejž no? Kaj pa dela ta mična gospa sedaj? Kakšne sankcije?

Kaj ti ni jasno: za ta primer pač nimajo pristojnosti, da bi ukrepali. Imajo pa pristojnosti za kakšne druge primere.


Sprašujem te da mi poveš kje so bile uporabljen sankcije?? Si nepismen ali butast? Za katere druge primer. Dajmo razčlenit kakšne funkcije sploh KPP ima, če sploh.

Odvzem premoženja ni v pristojnosti KPK. Je pa recimo denarna kazen, znižanje plače za 10% mesečno (do minimalca), prepoved lobiranja, itd.


Uf, ja. Prepoved lobiranja:)) taj dobra. Koga farbaš?

BTW: kje pa je bil Drago Kos vsa ta leta? Dobro plačo vlekel in fuzbal špilal.

Je pa zanimiv moto KPP: INTEGRITETA, ODGOVORNOST, VLADAVINA PRAVA.
Njihov moto bi morali zamanjati z: ZBORČEK FILOZOF KI USTVARJA MNENJA!

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

A bejž no? Kaj pa dela ta mična gospa sedaj? Kakšne sankcije?
Očitno ni več ministrica.

Sprašujem te da mi poveš kje so bile uporabljen sankcije?? Si nepismen ali butast? Za katere druge primer. Dajmo razčlenit kakšne funkcije sploh KPP ima, če sploh.
Ne poznam dela KPK tako natančno, da bi znal povedati kolikokrat so izrekli kakšne od predvidenih sankcij. Lahko pa se sam informiraš, gotovo ti bodo odgovorili na vsa takšna vprašanja.

Kakšne funkcije ima KPK? Funkcija KPK je izvrševanje Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije. Predlagam, da si malo bolj od blizu pogledaš.

Okapi ::

Krivda kršenja Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije je bila dokazana. Postopek je s poročilom KPK zaključen.
In? Naj ga oglobijo s 1200 evri in gremo dalje, a ne? Kje piše, da je kazen za kršenje tega zakona odstop s funkcije?

O.

Ramon dekers ::

Očitno ni več ministrica.


In to na podlagi česa?

Ne poznam dela KPK tako natančno, da bi znal povedati kolikokrat so izrekli kakšne od predvidenih sankcij. Lahko pa se sam informiraš, gotovo ti bodo odgovorili na vsa takšna vprašanja.

Kakšne funkcije ima KPK? Funkcija KPK je izvrševanje Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije. Predlagam, da si malo bolj od blizu pogledaš.


No saj pričakovan odgovor. Rekla kazala.

In? Naj ga oglobijo s 1200 evri in gremo dalje, a ne? Kje piše, da je kazen za kršenje tega zakona odstop s funkcije?


Se mi zdi da si ti še edina pametna in sposobna oseba tu, ki razmišlja racionalno.

Če pridemo do faktov, pa tu vsi utihnejo. Vse lepo in prav, to kar ima KPK napisano, ampak sankcij in resnih dokazov pa ni. Torej ni rezultatov end of story.

To poročilo je zame kot biblija, nič ne vem kdo je pridobil dokaze, kako - na kakšen način...

dstr17_ ::

Kje piše, da je kazen za kršenje tega zakona odstop s funkcije?

Nikjer ne piše, da je kazen odstop. Ampak jaz sem hotel povedati nekaj drugega: da mu je bila krivda kršenja ZIntPK dokazana, za razliko od primera Patrie, kjer postopek še ni končan.

Ramon dekers je izjavil:

Očitno ni več ministrica.

In to na podlagi česa?
Na podlagi sprejemanja politične odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Ramon dekers ::

Na podlagi sprejemanja politične odgovornosti.


Heroism prve vrste.

In kakšna razlika bi bila če ne bi odstopila? Sam ne vidim nikakšrne razlike v končnem rezultatu.

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

Vse lepo in prav, to kar ima KPK napisano, ampak sankcij in resnih dokazov pa ni.
Celotno dokazno gradivo, dokumentacija, tonski posnetki, so shranjeni pri KPK.

To poročilo je zame kot biblija, nič ne vem kdo je pridobil dokaze, kako - na kakšen način...
Se hočeš sklicevati na proceduralne napake, a?

In kakšna razlika bi bila če ne bi odstopila? Sam ne vidim nikakšrne razlike v končnem rezultatu.
Če med odstopom in neodstopom ne vidiš nobene razlike ti pa ne morem pomagati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Ramon dekers ::

Celotno dokazno gradivo, dokumentacija, tonski posnetki, so shranjeni pri KPK.


Potem je potrebno osumljenega kazensko preganjati.

Se hočeš sklicevati na proceduralne napake, a?


Ne, če obstajajo dokazni in resne kršitve potem velja kot že rečeno kazenski pregon.

Če med odstopom in neodstopom ne vidiš nobene razlike ti pa ne morem pomagati.


Gre za arbitrarno odločitev ministra. Kaj ti tu ni jasno?

dstr17_ ::

Potem je potrebno osumljenega kazensko preganjati.
Saj se ga. Oba. Samo ne v okviru nadzora premoženja, ampak v okviru kazenskega postopka, ki se vodi ločeno in za sebe.

Ramon dekers ::

Saj se ga. Oba. Samo ne v okviru nadzora premoženja, ampak v okviru kazenskega postopka, ki se vodi ločeno in za sebe.


Česa sta torej obtožena?

Massacra ::

Ramon_dekers_telebanski spet trola? Kaj je z njim narobe, sa še vedno zagovarja največjo barabo med premijerji v državah EU (trenutno)? Kaj je narobe s tabo Ramon_dekers_telebanski?

Ps: rač.sodišče in kpk sta dala tudi mnenje o Erjavcu. Se spomniš, da je bil odstavljen kot minister za okolje? Ah, spomin gniloživke najbrž...

Ramon dekers je izjavil:

Saj se ga. Oba. Samo ne v okviru nadzora premoženja, ampak v okviru kazenskega postopka, ki se vodi ločeno in za sebe.


Česa sta torej obtožena?


Poznaš razliko med obtožen in obdolžen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Ramon dekers ::

Poznaš razliko med obtožen in obdolžen?


Kadar je obtožnica pravnomočna. Da. Ampak v tem primeru to ni. Torej česa sta obtožena?

Ramon_dekers_telebanski spet trola? Kaj je z njim narobe, sa še vedno zagovarja največjo barabo med premijerji v državah EU (trenutno)? Kaj je narobe s tabo Ramon_dekers_telebanski?

Ps: rač.sodišče in kpk sta dala tudi mnenje o Erjavcu. Se spomniš, da je bil odstavljen kot minister za okolje? Ah, spomin gniloživke najbrž...


Ja in? Kdo ga je pa odstavil? Kakšne kazenske sankcije?

dstr17_ ::

Torej česa sta obtožena?
To v bistvu še ne vemo, ker kazenski postopek še poteka. Potem bo tožilstvo sestavljalo obtožnico in šele potem bomo izvedeli.

Sicer pa je Janša obtožen in obsojen še na drugih koncih. Celo v finski obtožnici je eksplicitno naveden.

Massacra ::

Ramon dekers je izjavil:

Poznaš razliko med obtožen in obdolžen?


Kadar je obtožnica pravnomočna. Da. Ampak v tem primeru to ni. Torej česa sta obtožena?

Ramon_dekers_telebanski spet trola? Kaj je z njim narobe, sa še vedno zagovarja največjo barabo med premijerji v državah EU (trenutno)? Kaj je narobe s tabo Ramon_dekers_telebanski?

Ps: rač.sodišče in kpk sta dala tudi mnenje o Erjavcu. Se spomniš, da je bil odstavljen kot minister za okolje? Ah, spomin gniloživke najbrž...


Ja in? Kdo ga je pa odstavil? Kakšne kazenske sankcije?


Odstavil ga je Pahor oz. vlada. In kakšne kazenske sankcije naj bi bile? Poročilo je Erjavcu očitalo nevestno ravnanje in da ni ukrepal, kot bi moral! Ne vem, ali je temu pripisana tudi kakšna kazenska sankcija in ali je kdo dal ovadbo na sodišče!
««
38 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170434 (142456) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914932 (10744) Buggy

Več podobnih tem