» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
33 / 63
»»

djordjevic ::

Evo, sem vedel, da se da! Tudi, če sodiš v nižji srednji razred, lahko imaš veliko posestvo, luštno jahtico in joškato presico!

Pa so mi pravili, da je nemogoče!

/sarc off
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ramon dekers ::

Saj ni joškata? Je luštna, pametna ampak jošk pa nima, vsaj velikih ne.

djordjevic ::

Hej, če že sanjam, menda ne bom sanjal deske. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Double_J ::

Termin korupcijsko tveganje je precej stalinističen. Vsak predstavlja korupcijsko tveganje, dokler je živ.;)
Dve šivanki...

Marat ::

Double_J je izjavil:

Termin korupcijsko tveganje je precej stalinističen. Vsak predstavlja korupcijsko tveganje, dokler je živ.;)

Ja, kar tolažte se janševiki

Okapi ::

Saj korupcijsko tveganje bremeni Zokija. Jajota bremeni neprijavljeno premoženje, ki je za povrhu neznanega porekla.

O.

Marat ::

ja, to je res. Jajo bo moral pojasnjevati od kje mu toliko keša. Bomo videli če bodo izgovori "mama/tata mi je dal" pomagali...

Če ne drugega mu pa še vedno ostanejo njegove računalniške veščine >:D

Gregor P ::

... ja saj če mu jih je dal recimo oče, mora samo dokazati od kje očetu ta denar8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Magic1 ::

Mogoče mu je Murko posodil.
Magic

TESKAn ::

Marat je izjavil:

ja, to je res. Jajo bo moral pojasnjevati od kje mu toliko keša. Bomo videli če bodo izgovori "mama/tata mi je dal" pomagali...

Če ne drugega mu pa še vedno ostanejo njegove računalniške veščine >:D

Jih je dobil ob neznanem času na neznanem kraju od neznane osebe>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

sidd ::

Double_J je izjavil:

Zanimivo, da so tudi Kanglerja obtožili korupcije ravno v času, ko so se začenjali protesti. Najmanj kar je, v točno določenem času privlečejo stvari iz predala. V primeru Klemenčiča gre za politika...

Ne potvarjaj resnice. Kangler je bil na sumu že doooooolgo pred tem. In veliko njegovih potez to tudi potrjuje. Zato so bile podane že tudi ovadbe dolgo pred protesti. Vse ostalo je dobro znano.
Ne nabijat, ok?
Jajo pa več kot očitno ne more dokazat (vsaj pravno-legalno) od kot mu denar. Če ne, bi to že naredil, samo zdaj pa ne more. Vsi izgovori sem pa tja - ne držijo vode. Niti za jankota, v kolikor se mu dokaže, da je dejansko na nelegalen način kaj pridobil.
no idea for signature
signed
I

Invictus ::

JJ je na sumu od leta 1991.

Takrat zaradi orožja.

Sploh ne vem kako pri vsej znano slovenski fovšiji folk sploh voli takega človeka, ki je na veliko zaslužil. Ali vam plača za glas?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

T-h-o-r ::

upam, da bomo mi, ljudstvo, čim prej potrdili njegove teorije o državi in demokraciji


Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

upam, da bomo mi, ljudstvo, čim prej potrdili njegove teorije o državi in demokraciji


In kaj potem? Če pride Lukšič zopet ne bo prav in bo potrebno odstraniti njega, če pride Virant bo zopet potrebno odstraniti njega zaradi zneskov, ki jih je prejemal...

Bla, bla, bla. Stanje ne more biti boljše, lahko pa je precej slabše, ampak zombiji pač tega ne vidijo, kaj češ.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Ramon dekers , da se zelo enostavno, reče se sodni sistem po ps. Nekako tako, da če je ugotovljena Kaznivo dejanje ali um tak in drugačen, se bo prva faza postopka končala v roku 3 mesecev. E pa da vidimimo. Sedaj stvari trajajo toliko časa, da se na koncu niti ne ve zakaj se je sploh začelo ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

šernk ::

T-h-o-r je izjavil:

upam, da bomo mi, ljudstvo, čim prej potrdili njegove teorije o državi in demokraciji




marsikaj drugega je še izjavil v tistem času, pa se svojih izjav nekako ne spomni. Saj veste kratek spomin.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

eric_cartman ::

Ne, on je le izjema.. Zanj te pravila ne veljajo. Saj bi se moral držati tudi zakona, pa se ga ne drži.

Moral bi biti tudi v zgled ljudem.. Pa tudi to ni.

Če čisto poenostavim. Jajo ima željo samo vladati in diktirati. On se v tej koži pač počuti najbolje. In tega mu nobeden ne bo dopovedal, da se more odpovedati prestolčku.

Moje mnenje je, da je Jajo izjemno škodoželjen človek, ki mu negre zaupati. Pokazal je že tudi kako se odzove na to, če mu kdo poskuša prevzeti oblast. To pač ni normalen človek.

solatko ::

Popitova partijska šola.
Delo krepa človeka

Ramon dekers ::

Mr.B je izjavil:

Ramon dekers , da se zelo enostavno, reče se sodni sistem po ps. Nekako tako, da če je ugotovljena Kaznivo dejanje ali um tak in drugačen, se bo prva faza postopka končala v roku 3 mesecev. E pa da vidimimo. Sedaj stvari trajajo toliko časa, da se na koncu niti ne ve zakaj se je sploh začelo ?



Ampak jaz govorim o alternativi? V Sloveniji vlada brezdelje in ko bomo dobili novega lederja in bomo videli da so stvari še slabše kaj potem? Apatija? Ne štekam.

Jajo ima baje kliniko v Avstraliji, da bi se hebal tu za tri jurje, hmm kaj pa vem. Baje ima tudi ogromno denarja od orožja, nevem zakaj potemtakem ne spoka v tujino. Res, kje je logika. Tri jurje je mizerija za predsednika vlada.

Mr.B ::

Alternativa, bi bilo delujoči pravni sistem. Tega pa zaradi prostitucije ni možno izvajati. To da čista lopata stoji na nuli, še ni pravnomočne obsodbe, ali pa poanta Patrije, kjer se zgodba odvija na nivoju semantike, kako je na neznani način dobil podkupnino, ali pa recimo tisto o mafijozu, ko obbe tožilki, brez posledic opravljata isto delo, za nekaj kar v osnovi, če bi imele pojma o pravnem redu, nebi niti prišlo na sodišče. Ok je res, morda so se hoteli začetni blamaži izogniti, da mi Slovenci , pa nič nimamo, davčna pa tudi ne zna pojasniti izvore premoženja. Ojoj, a ne no. Lahko se obrnemo na policijo, ki v ljubljani kjer je cca 140 kamer, ni posnela kam se je odpeljal črni avto, ker so kao imeli ravno tisti trenutek za dve uri vzdrževanje, ali pa zgodba slivnika, ki se mu je pri samomoru pištola še 2x repetirala, itd...

Ko se bo take banalne stvari uredilo, se bo našla alternativa, pot ki jo je narod izbral, je pa nivo mafije dol južno v Italiji, kjer se nekateri prostituirajo za male, pare, to da pa ravno zaradi od tistih, za keter se prostituirajo, so v vedno slabšem stanju, to pa ne. To bo zahtevalo odgovornost.

Če bi JJ, imel jajca, bi dal v parlament zaupnico, pa da vidimo komu bi gopce zaprlo. Karlu zagotovo, saj po trenutnih Anketah nebi niti v parlament prišel, itd...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Ramon dekers> Tri jurje je mizerija za predsednika vlada.

Zmotno misliš, da je katerikoli človek predsednik vlade zaradi osebnega dohodka, ki ga to prinaša.

Malajlo ::

V Azerbajdžanu unmu tud ni hudga, pa je še kr tm. Še Zoki bi lahko odhebal vse, pa še vztraja. Mirko Tuš? Bavčar (pred leti)? A jim v Sloveniji kaj manjka, da bi morali s tem denarjem že spokat?
Saj tudi jaz se precej v redu tukaj počutum. Mam vse, samo jahte ne (pa tud ne deske:)))
Častitelji Janeza I. pač še niste čez planke pogledali in se sosedu čudite, zakaj v tej kloaki še vztraja. Sosed pa mojito pije v svojem bazenu tist cajt...

Mr.B ::

Mirko Tuš? - pa ti misliš da on živi v Sloveniji.
Bavčar ? - je pravnomočno obsojen ?, Za stalno prebivališče pa ne vem ?

So so na Krku jahte gorele, morda je pa katera od unih Tajkunov, ker ni plačal...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Malajlo ::

Ok, Mirko je nazadnje, ko sem ujel info, še živel v SLO. Ampak point je, da večina ostaja doma. Vsaj tak občutek imam. Ne berem Lady pa podobnega. Očitno si ti bolj na tekočem.

Buggy ::

Nisem vsega cirkusa spremlajl par dni , mi lahko kdo pove kaj se sedaj dogaja s takoimenovanim odstopom koaliciskih strank, ki so ga tako udarno napovedovali prejsni teden? Kje je napovedana Jajceva izjava, ki jo je obljubljal za konec tedna. Kje so nadaljni ukrepi po ugotovitvah KPK? Hvala!

jype ::

Brezigarjeva je že založila ovadbo, Janša in mularija se pa zdaj ne morejo zmenit, kdo je na potezi.

Buggy ::

aha, potem je bilo nametane spet malo mane za nas navadne naivne ljudi. Torej... psi tuljio, karavana gre dalje!
Ehh pa sem res mislil, da bo ta vikend kaj konkretnega za slisat.

T-h-o-r ::

toš gre v zapor


drži se, ded
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Okapi ::

Kje so nadaljni ukrepi po ugotovitvah KPK?
Da je s tole KPK nekaj sistemsko hudo narobe dokazuje tudi primer Kresalove. Že leto in pol si prizadeva na sodišču dokazati, da obtožbe proti njej niso bile utemeljene, pa se še to niso uspeli zmeniti, katero sodišče je sploh pristojno za to. V resnici je res malo kruto, da te lahko kar ena komisija javno obdolži in to po možnosti še kariero uniči, ti se pa niti pritožit ne moreš.

Bomo videli, če bosta Jajo in Zoki imela več sreče z iskanjem sodišča, kjer bosta lahko iskala svojo pravico.>:D

O.

Cervantes ::

Pritožiti zoper kaj?

In the end of the ends, to (poročilo KPK) se lahko tretira zgolj kot obrekovanje.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Ja no, tudi če te kdo obrekuje, se lahko pritožiš in mora recimo javno objavit popravek oziroma opravičilo. Proti mnenju komisije se za zdaj očitno ne moreš pritožit.

O.

Cervantes ::

Okapi je izjavil:

Ja no, tudi če te kdo obrekuje, se lahko pritožiš in mora recimo javno objavit popravek oziroma opravičilo. Proti mnenju komisije se za zdaj očitno ne moreš pritožit.

O.


Jasno. je pa to lahko podlaga za zasebno tožbo. Proti KPK? Državi? Klemenčiču osebno? WZF?

Po uradni dolžnosti?:)):)):))

Cervantes ::

BTW, je bilo ravno danes v Dnevniku na SLO1. Kresalka se je pritožila na Upravno sodišče. Kolikor sem uspel razbrati iz prispevka, tudi tam ni nikomur jasno, kaj s to pritožbo sploh početi, lahko se motim.

Tukaj vas je kar nekaj pravnikov, ali lahko kdo kaj komentira?

jype ::

Sej je ona pravnica, pa ji nč ne pomaga.

Cervantes ::

Ji nič ne pomaga, OK, kaj pa pravni sistem, ali se lahko sploh lotiš KPK... razen zaradi obrekovanja?:D

Ali se lahko lotiš US... zaradi obrekovanja?:)):))

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

jype je izjavil:

Brezigarjeva je že založila ovadbo, Janša in mularija se pa zdaj ne morejo zmenit, kdo je na potezi.

Brezigarca ni več na DT, temveč je sekretarka na MNZ (od 29.3 2012).

http://www.vlada.si/o_vladi/kdo_je_kdo/...
http://www.reporter.si/slovenija/brezig...

dstr17_ ::

kaj pa pravni sistem, ali se lahko sploh lotiš KPK...
Po ustavi imaš zagotovljeno sodno varstvo, če vse drugo odpove. Drugače pa je možnost upravni spor (to so Kresalovi zavrnili) ali pa civilna tožba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Cervantes ::

OK, civilna tožba. Zoper koga? Državni organ?

Civilna tožba zoper US tudi pride v poštev? Civilna tožba zoper ESČP?

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Kpk.

jype ::

Hayabusa> Brezigarca ni več na DT, temveč je sekretarka na MNZ (od 29.3 2012).

Založi še zmer loh kej!

Cervantes ::

Pri katerem organu se torej lahko prtožim čez odločitev US ali ESČP?

Okrajno sodišče?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Nekje se vedno konča (če ne pri nas, na kakšnem EU sodišču), ampak KPK ni ravno institucija, pri kateri bi se končalo. Oziroma popravek - ne bi smela biti.

O.

Cervantes ::

OK, bom direkten. Kam se lahko pritoži Jajo, na Upravno sodišče? Kakšne pristojnosti ima to vs. KPK?

Ali Upravno sodišče lahko sproži postopek proti KPK? Da bom še malo bolj zopern, ali Upravno sodišče lahko sproži postopek proti US?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Ja, saj to sem malo prej napisal - kot zaenkrat kaže, se ne more nikamor pritožit. Vsaj Kresalovi v poldrugem letu ni uspelo odkriti pristojnega sodišča, pa kot pravnica verjetno obvlada sceno.

O.

Cervantes ::

No, saj ti se mi je skoz že dozdevalo.

In zoper koga bo Jajo sprožil sodni postopek v torek, 22. tm?

Okapi ::

Sproži lahko marsikaj, vprašanje, če bo kaj zaleglo. Ti se lahko mirno pritožiš na sodišče X, ki ti potem čez pol leta sporoči, da ni pristojno za tvojo pritožbo.

O.

dstr17_ ::

OK, bom direkten. Kam se lahko pritoži Jajo, na Upravno sodišče? Kakšne pristojnosti ima to vs. KPK?
Lahko poskusi, ampak upravno sodišče je take poskuse že večkrat zavrnilo (med drugim Kresalovo), zato ker niso izčrpane druge možnosti: to je civilna tožba.

Glavna razlika med upravnim sporom in civilno tožbo pa je to, da v civilni tožbi ne moreš doseči razveljavitve poročila od KPK. Lahko pa doseže vsaj to, da opere svoje ime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Cervantes ::

Oh. Hvala. In kako lahko opere svoje ime, poročilo pa še zmerej stoji?

Se opravičujem sem totalen butec-:'(

Kaj a upravni spor pa lahko razveljavi poročilo KPK?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Lahko pa doseže vsaj to, da opere svoje ime.
Veliko vprašanje, če lahko. Ti sicer lahko Klemenčiča ali KPK tožiš, da so te obrekovali, ampak če sodnik oceni, da ni pristojen za presojo pravilnosti mnenja KPK, si avtomatično izvisel.

To je nekako tako, kot če te obsodijo zaradi kraje in bi ti potem sodišče civilno tožil, da so te v izreku sodbe obrekovali. Ne moreš, ker se v taki civilni tožbi ne sprašujejo o pravilnosti odločitve sodišča, ki te je obsodilo. Za to se moraš pritožit na višje sodišče, in ne zaradi obrekovanja, temveč zaradi krive obsodbe.

Se pravi, kot jaz razumem, bi se moral pritožit proti odločitvi komisije (napačna obtožba), ne proti posledicam odločitve komisije (obrekovanje). To se pa ne moreš.

O.

Ramon dekers ::

Ne bo čisto držalo. Tu bi šlo dejansko lahko za razžalitev dobrega imena in časti, duševne bolečine, osebno prizadetost in trajanje duševnih bolečin.
««
33 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170442 (142464) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914932 (10744) Buggy

Več podobnih tem