» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
28 / 63
»»

jype ::

Ramon dekers> Dobri pri nas ne dobijo možnosti.

Bullshit.

Ramon dekers> Sem zadnjič spozna dva magistra na FRI - ju, oba brez dela.

Če si magister FRI ne zna zrihtat dela, to ni problem države, temveč faksa - al pa mogoče clo nesposobnih magistrov samih.

Ramon dekers> Sicer pa, kolikrat bo potrebno povedati, brez industrije, gradbenih del boste tudi IT - jevci brez dela. Lahko se igrate freelancerje, ampak resno delo SKUPAJ z dobrim plačilom je drugje.

Ne. Ti rajš posluši, kaj se v resnici dogaja.

Pa kako zgleda dot com bubble v primerjavi s tem, kaj se z IT dogaja zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Haha jurček sem si pogledal tale video že enkrat. In veš kaj Jure Leskovec se je motil.

IT - jevec bo recimo v Avstraliji težje dobil delo kot prodajalec. Enostavno jih je preveč!!

Če si magister FRI ne zna zrihtat dela, to ni problem države, temveč faksa - al pa mogoče clo nesposobnih magistrov samih.


Seveda, kot inžinirjev gradbeništva, arhitektov...

jype ::

Ramon dekers> IT - jevec bo recimo v Avstraliji težje dobil delo kot prodajalec. Enostavno jih je preveč!!

Nonsense. (Razen če smatraš za ITjevca nekoga, ki parkrat na dan z miško klikne "Next" - potem je nesporazum očitno v tem da ti ne veš, kaj je to IT.)

Ramon dekers> Seveda, kot inžinirjev gradbeništva, arhitektov...

Tega ne razumem - a ti praviš, da bi morali za eno področje specializirani kadri vedno imeti delo, tudi kadar tisto področje stagnira oziroma se krči?

V letu 1780 smo pač potrebovali več doktorjev kovaških znanosti, zdaj pa potrebujemo več doktorjev komunikologije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

Poznam sistem. Od diplome naprej te držijo na raznih "raziskovalnih" projektih, magistriraš pod varnim dežnikom mentorja, projekt se izkaže za nevzdržnega, in potem se nenadoma zajdeš - magister znanosti na cesti.

Kriv si pa sam.

dstr17_ ::

Nisi kriv sam. Kriv je sistem, ker je v nekaterih segmentih narobe zastavljen.

Ramon dekers ::

Nonsense.


No ko boš v postopku iskanja delodajalca tam se lahko naprej pogovarjava.

Tega ne razumem - a ti praviš, da bi morali za eno področje specializirani kadri vedno imeti delo, tudi kadar tisto področje stagnira oziroma se krči?


Saj problem je da pri nas vse stagnira. Povej mi en sektor ki je v razcvetu????

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

Povej mi en sektor ki je v razcvetu????
Turizem.

Vsaj za časa Radićeve je kar letel gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Ramon dekers ::

Turizem.


Hahah. Ja če damo tujcem prostitutke na cesto bo res cvetel. Sicer pa če bi tako cvetel bi se prekvalificirali in šli v kelnarjenje.
Vem, sarcasm:))

Cervantes ::

dstr17_ je izjavil:

Nisi kriv sam. Kriv je sistem, ker je v nekaterih segmentih narobe zastavljen.


Bullshit.

Kriv si sam. Če nimaš sposobnosti najbolj osnovnega predvidevanja, si čisto sam kriv svoje nezgode.

Ramon dekers ::

Kriv si sam. Če nimaš sposobnosti najbolj osnovnega predvidevanja, si čisto sam kriv svoje nezgode.


Ali lahko predvidevaš kakšna izobrazba bo za tvojega sina čez 10 let najboljša?

dstr17_ ::

Cervantes je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Nisi kriv sam. Kriv je sistem, ker je v nekaterih segmentih narobe zastavljen.


Bullshit.

Kriv si sam. Če nimaš sposobnosti najbolj osnovnega predvidevanja, si čisto sam kriv svoje nezgode.
Sistem je zgrešen, če iz inteligentnih mladih ljudi počne take stvari. Niso mladi nič krivi.

jype ::

Ramon dekers> No ko boš v postopku iskanja delodajalca tam se lahko naprej pogovarjava.

Haha. Zakaj bi pa tam iskal delodajalca?

Ramon dekers> Saj problem je da pri nas vse stagnira. Povej mi en sektor ki je v razcvetu????

Huh? IT, komunikacije, turizem, marketing, avtomatizacija, finančne storitve, promet, trgovina, ... Naj nadaljujem?

Ramon dekers> Ali lahko predvidevaš kakšna izobrazba bo za tvojega sina čez 10 let najboljša?

Ja, lahko: Znat mora programirat, matematiko, statistiko, humanistiko, management in družboslovje, pa je praktično nemogoče, da ne bi zaslužil bistveno več kot jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Haha. Zakaj bi pa tam iskal delodajalca?


Ja, zakaj?

Huh? IT, komunikacije, turizem, marketing, avtomatizacija, finančne storitve, promet, trgovina, ... Naj nadaljujem?


Potem Janševa vlada ne dela tako slabo. SDS way to go!

Ja, lahko: Znat mora programirat, matematiko, statistiko, humanistiko, management in družboslovje, pa je praktično nemogoče, da ne bi zaslužil bistveno več kot jaz.


Pa že ko pride ven iz riti potrebuje 5 let delovnih izkušenj.

Sicer pa počakaj še malo stvari se hitro obračajo. Boš mi čez nekaj let povedal kako gre kaj v tvojem poslu.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Potem Janševa vlada ne dela tako slabo. SDS way to go!

Kaj ma pa Janševa vlada z gospodarsko rastjo ZDA in severne evrope?

Ramon dekers> Sicer pa počakaj še malo stvari se hitro obračajo. Boš mi čez nekaj let povedal kako gre kaj v tvojem poslu.

Ja, s tem je par ljudi pametovalo okrog leta 2001, ko "je slabo kazalo", kot so oni "lahko videli".

No, ti bom povedal čez nekaj let.

Ramon dekers ::

Kaj ma pa Janševa vlada z gospodarsko rastjo ZDA in severne evrope?


Midva govoriva za Slovenijo! Daj sledi malo, prosim.


Ja, s tem je par ljudi pametovalo okrog leta 2001, ko "je slabo kazalo", kot so oni "lahko videli".


Pojma nimaš kako je udarilo ljudi, ki so servisirali televizorje v prejšnem stoltju, nova era računalnikov, telefonov in preprosta logika menjaj in ne popravljaj. Zgodovina se ponavlja, in tista teorija Jureta je bolj floskula kot nekaj kar bi držalo kot pribito.

jype ::

Ramon dekers> Midva govoriva za Slovenijo! Daj sledi malo, prosim.

Ja, in Janša nima ničesar s tem, da določeni deli gospodarstva napredujejo (gospodarska rast partnerjev, ki napredovanje financirajo, pa ima). Kvečjemu s tem, da otežuje napredek z bedastim zavlačevanjem. Niti R od reforme dela še ni predlagal, pa mu je vlada že praktično propadla.

Ramon dekers> Pojma nimaš kako je udarilo ljudi, ki so servisirali televizorje v prejšnem stoltju, nova era računalnikov, telefonov in preprosta logika menjaj in ne popravljaj.

Pojma nimaš kako fizikov in matematikov že 100 let ni udarila nobena kriza.

Ramon dekers> Zgodovina se ponavlja, in tista teorija Jureta je bolj floskula kot nekaj kar bi držalo kot pribito.

Raje bom stavil na ljudi, ki dejansko imajo intelektualno sposobnost slediti tehnologiji in trendom v sodobnem svetu (in ne volijo SDS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Ja, in Janša nima ničesar s tem, da določeni deli gospodarstva napredujejo (gospodarska rast partnerjev, ki napredovanje financirajo, pa ima). Kvečjemu s tem, da otežuje napredek z bedastim zavlačevanjem.


Straw man. Vpšral sem te kateri segmenti v Sloveniji napredujejo?

Pojma nimaš kako fizikov in matematikov že 100 let ni udarila nobena kriza.


Mogoče pa ti samo veš ne za njih, in tu tiči zanka.

Raje bom stavil na ljudi, ki dejansko imajo intelektualno sposobnost slediti tehnologiji in trendom v sodobnem svetu (in ne volijo SDS).


No super. Bova videla kako ti bo šlo:))sicer upam, da čimbolje ampak človek nikoli ne ve. Mogoče se boš pa nekoč prekvalificiral v kuharja.

jype ::

Ramon dekers> Straw man. Vpšral sem te kateri segmenti v Sloveniji napredujejo?

In jaz sem ti napisal. Če ti ne razumeš, da Slovenci delamo predvsem za tuje trge, od katerih smo tudi primarno odvisni, je to predvsem tvoj problem.

Ramon dekers> Mogoče pa ti samo veš ne za njih, in tu tiči zanka.

Zelo verjetno, ja. Še vedno pa malce manj verjetno, kot da ti poskušaš prepričati sebe in druge, da je tvoja obsedenost z Janšo in SDS smiselna in da nas bosta rešila pogube.

Ramon dekers> Mogoče se boš pa nekoč prekvalificiral v kuharja.

Morda, vsekakor mi čez 10 let ne bo več treba delat ničesar, tako da bom lahko tudi kuhar, če me bo to slučajno veselilo (ampak daleč najverjetneje bom kar še naprej računalničar in fizik, ker me to pač veseli).

Ramon dekers ::

In jaz sem ti napisal. Če ti ne razumeš, da Slovenci delamo predvsem za tuje trge, od katerih smo tudi primarno odvisni, je to predvsem tvoj problem.


In vidim, da nam uspeva!Daj no zbudi se.

Zelo verjetno, ja. Še vedno pa malce manj verjetno, kot da ti poskušaš prepričati sebe in druge, da je tvoja obsedenost z Janšo in SDS smiselna in da nas bosta rešila pogube.


Ja, in ti mi predstavljaš Lukšiča kot rešilno bilko.

Morda, vsekakor mi čez 10 let ne bo več treba delat ničesar, tako da bom lahko tudi kuhar, če me bo to slučajno veselilo (ampak daleč najverjetneje bom kar še naprej računalničar in fizik, ker me to pač veseli).


Will see that.

jype ::

Ramon dekers> Ja, in ti mi predstavljaš Lukšiča kot rešilno bilko.

Ne. Lukšiča kot malo manj slabo opcijo. Zelo malo manj. Raje bi koga drugega, še veliko raje pa ne bi več SDS.

Ramon dekers> Will see that.

Learn some english, Helmet!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mufasa ::

Ramon dekers je izjavil:

Ja če damo tujcem prostitutke na cesto bo res cvetel.


Good point. Itak nikol ne bom zastopu, kako je lahko ena storitev povsem legalna, dokler je free, sicer pa ne.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()

Buggy ::

Uff...tale nocna ucna ura od jypeta je pa nekoga bolela >:D ramon, daj mej malce samospostovanja in bodi raje tiho, kjer se ti ne sanja in umiri svoj SDS fanatizem, da ne bomo se naprej bral takih pownov...mislim dobronamerno.

jype ::

Mufasa> Good point. Itak nikol ne bom zastopu, kako je lahko ena storitev povsem legalna, dokler je free, sicer pa ne.

Če voliš SDS, potem imaš problem, glede na njihova stališča in koalicijskega partnerja, ki bi nad prostitucijo šel z ognjem in žveplom.

Če voliš LDS, potem ga nimaš - prostitucija pri nas je bila dekriminalizirana pod njihovo vlado.

driver_x ::

Pri nas je še precej firm, ki kljub krizi beležijo rast in izplačujejo 13. plače. Seveda pa so to privatne firme, v katerih politika ni imela možnosti kadriranja.

Truga ::

sidd je izjavil:

Malce za šalo, jajo je šel po nasvete:
Azerbaijan ilham aliyev - corruption person of the year

Ne verjamem v nakljucja.

T-h-o-r ::

haha, ko pa stres in RKC začneta zagovarjat jankotiča :D :D :D


gotovo je
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Goody ::

T-h-o-r je izjavil:

haha, ko pa stres in RKC začneta zagovarjat jankotiča :D :D :D


gotovo je



Kaj ti pa je tako čudno, saj sta tako Stres kot Zoki med največjimi tajkuni v slo. Stres z Zvoni celo izdatno vodi.

Ramon dekers ::

Če voliš SDS, potem imaš problem, glede na njihova stališča in koalicijskega partnerja, ki bi nad prostitucijo šel z ognjem in žveplom.


Uf, bom drugič volil LDS, da bo šel denar med izbrisane.

Learn some english, Helmet!


Me english wery good, thank you. IELTS academic - bandwitch score 7.

Pojma nimaš kako fizikov in matematikov že 100 let ni udarila nobena kriza.


Aja tale je bosa. Gradbeništvo temelji na fiziki, matematiki in kemiji, pa je en kup gradbenih inžinirjev brez dela. Toliko v vednost kako hitro si lahko brez službe.

celada ::

Nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: celada ()

vostok_1 ::

Težko je dobit službo za dostojno plačo, vsekakor. Tudi, če si izjemno dober ni lahko brez, da te nekdo priporoča. Že sama vrjetnost, da izgubijo tvojo prošnjo v kupu drugih je kar velika. Tisti ta izjemni pa ravno za drobiž ne bi radi delali.

Jype, kot zaposlen v času debelih krav ne smeš tako naduto gledat na današnje brezposelne. Probaj recimo za štos pod lažnim imenom poslat tvoje reference (po možnosti tudi pogoje) v kako firmo, da vidiš kaj bi rekli.

Invictus ::

Ramon dekers je izjavil:


Aja tale je bosa. Gradbeništvo temelji na fiziki, matematiki in kemiji, pa je en kup gradbenih inžinirjev brez dela. Toliko v vednost kako hitro si lahko brez službe.

Mislim da so gradbeniki brez posla predvsem zaradi zanič lastnikov, ki jim je SDS dala prevelike in prepoceni kredite ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

sidd ::

Aja tale je bosa. Gradbeništvo temelji na fiziki, matematiki in kemiji, pa je en kup gradbenih inžinirjev brez dela. Toliko v vednost kako hitro si lahko brez službe.

Očitno ne ločiš med inženirji in fiziki in/ali matematiki. Gradbeni sektor se je s pomočjo/spodbudo države sam zaklal. No, seveda ne gre spregledati dejstva vpletenosti politike, tako lokalne kot državne.

Pri nas je še precej firm, ki kljub krizi beležijo rast in izplačujejo 13. plače. Seveda pa so to privatne firme, v katerih politika ni imela možnosti kadriranja.

Hallelujah!

Težko je dobit službo za dostojno plačo, vsekakor. Tudi, če si izjemno dober ni lahko brez, da te nekdo priporoča. Že sama vrjetnost, da izgubijo tvojo prošnjo v kupu drugih je kar velika. Tisti ta izjemni pa ravno za drobiž ne bi radi delali.

Jype, kot zaposlen v času debelih krav ne smeš tako naduto gledat na današnje brezposelne. Probaj recimo za štos pod lažnim imenom poslat tvoje reference (po možnosti tudi pogoje) v kako firmo, da vidiš kaj bi rekli.

V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.
Privatniki pa so tak tak...včasih tvegajo, ponavadi pa kr znance okol povprašajo, če kdo pozna koga, ki zna.

Pojma nimaš kako je udarilo ljudi, ki so servisirali televizorje v prejšnem stoltju, nova era računalnikov, telefonov in preprosta logika menjaj in ne popravljaj.

Ti res ne veš kako se svet vrti? Res, uboge telefonistke, da so izgubile službe! Pa ubogi kočijaži. Poklici umirajo, ter nastajajo. Živimo v prokleto dinamičnem svetu. Prilagodi se, ali ostani zadaj.
no idea for signature
signed
I

Hayabusa ::

V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.

Kot univ dipl. fizik, matematik prideš v NEK/zavarovalnice bp.

jype ::

vostok_1> Jype, kot zaposlen v času debelih krav ne smeš tako naduto gledat na današnje brezposelne.

I don't. Jaz samo trdim, da obstajajo področja, na katerih praktično ne more biti preveč kadra - ker zahtevajo daleč preveč dela za doseganje minimalnega uporabnega nivoja znanja in ker so podlaga za praktično vsa gospodarska in tudi druga področja dejavnosti v civilizaciji.

vostok_1> Probaj recimo za štos pod lažnim imenom poslat tvoje reference (po možnosti tudi pogoje) v kako firmo, da vidiš kaj bi rekli.

Ravno v tem je problem, da ljudje mislijo, da se zaposluje na podlagi izključno referenc. Ne. Bistvo tega, da se dobro prodaš, je dober marketing. Ti moraš igro voditi tako, da si te delodajalec želi (in pametno je, da potem tudi upravičiš njihova pričakovanja). Jaz imam vsekakor srečo z IT in s prostim programjem, ki mi je omogočilo, da so delodajalci kar sami ugotovili, da me v resnici poznajo že od prej in da sem jim že enkrat pomagal rešiti težave, a druga področja niso bistveno drugačna v smislu mreženja - tisti, ki se odločajo, koga bodo zaposlili, vedno veliko bolj cenijo priporočila ljudi, ki jih poznajo, kot pa kakršenkoli CV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Hayabusa ::

jype
Si nedavno kaj testiral svojo hipotezo v RL ?
Svet je poln knjig in nasvetov o poljubni temi, vendar s tem služijo samo avtorji.

jype ::

Ramon dekers> Uf, bom drugič volil LDS, da bo šel denar med izbrisane.

Izbrisani si odškodnino vsekakor zaslužijo, pa če se celo vesolje postavi na glavo (in naj ne bo nobenega dvoma: LDS je še najbolj odgovorna za to, da se težave izbrisanih niso rešile hitro in brez visokih odškodnin).

Hayabusa> Si nedavno kaj testiral svojo hipotezo v RL ?

Katero hipotezo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Hayabusa ::

O njej pišeš v zadnjem postu.
https://slo-tech.com/forum/t550837/p387...

jype ::

V tem postu je ene par hipotez. Katera točno te zanima?

Hayabusa ::

Ravno v tem je problem, da ljudje mislijo, da se zaposluje na podlagi izključno referenc. Ne. Bistvo tega, da se dobro prodaš, je dober marketing. Ti moraš igro voditi tako, da si te delodajalec želi (in pametno je, da potem tudi upravičiš njihova pričakovanja). Jaz imam vsekakor srečo z IT in s prostim programjem, ki mi je omogočilo, da so delodajalci kar sami ugotovili, da me v resnici poznajo že od prej in da sem jim že enkrat pomagal rešiti težave, a druga področja niso bistveno drugačna v smislu mreženja - tisti, ki se odločajo, koga bodo zaposlili, vedno veliko bolj cenijo priporočila ljudi, ki jih poznajo, kot pa kakršenkoli CV.


tako kot predlaga vostok_1
https://slo-tech.com/forum/t550837/p387...
Probaj recimo za štos pod lažnim imenom poslat tvoje reference (po možnosti tudi pogoje) v kako firmo, da vidiš kaj bi rekli.

jype ::

Ja saj to je odgovor na njegov post. Ne moreš enačit referenc neznanega junaka in referenc nekoga, ki je (vsaj strokovni, še bolje če splošni) javnosti viden predstavnik stroke.

Če hočeš, da se delodajalci zate tepejo, morajo najprej vedeti zate - v nasprotnem primeru si pa zgolj eden izmed tistih mnogih, ki iščejo delo tako kot so jih naučili v šoli ali na zavodu za zaposlovanje.

Ramon dekers ::

Hayabusa je izjavil:

V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.

Kot univ dipl. fizik, matematik prideš v NEK/zavarovalnice bp.



Ja, tam pa delaš za 700€ do max 1000€. Kolega dela kot fizik v NEK. Žalostno.

jype ::

Ramon dekers> Ja, tam pa delaš za 700€ do max 1000€.

Delaš za tolk, za kokr si prpravlen delat.

Ramon dekers ::

Kaj če bi tebe predlagali Jure kot bodočega mandatarja, ali če bi ti ustanovil kakšno stranko?? Ker ti si res pravi Gandhi, Jezus. Ti imaš odgovore na vsa vprašanja.


Ostali živimo v jamah.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Bil bi izrazito slab mandatar ali politik.

Da imam odgovor na večino trivialnih vprašanj in da rad oporekam napačnim trditvam ali implikacijam pa vsekakor drži.

Hayabusa ::

Ramon dekers je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.

Kot univ dipl. fizik, matematik prideš v NEK/zavarovalnice bp.



Ja, tam pa delaš za 700€ do max 1000€. Kolega dela kot fizik v NEK. Žalostno.

O plači nisem rekel nič.
Izpodbijam mantro, da kot naravoslovec ne moreš dobiti službe.

Dobro poglej kaj je napisal sidd:
https://slo-tech.com/forum/t550837/p387...
V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.


jype je izjavil:

Ja saj to je odgovor na njegov post. Ne moreš enačit referenc neznanega junaka in referenc nekoga, ki je (vsaj strokovni, še bolje če splošni) javnosti viden predstavnik stroke.

Če hočeš, da se delodajalci zate tepejo, morajo najprej vedeti zate - v nasprotnem primeru si pa zgolj eden izmed tistih mnogih, ki iščejo delo tako kot so jih naučili v šoli ali na zavodu za zaposlovanje.

Torej ne, če delodajalec ne ve da si jype, potem te gladko odjebe že takoj na začetku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Invictus ::

Zavedni državljani so ovadili Janeza Janšo.

http://www.mladina.si/119709/kazenska-o...

Me zanima kako kazen jim bo zdaj Gorenjak napisal. Kritiziranje in omalovaževanje lika Ljubljenega Vodje?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Daedalus ::

V Sloveniji brez vez i poznanstva ne prideš nikamor. Pa če si še tako sposoben. Fakt. Večkrat preverjen, predvsem v JS (zavodi, občine - tu je lep primer mariborksa z kanglico, ter šole, banke, železnice). Večkrat preverjen fakt, dejanski primeri.


To je samo problem v primeru, da te dejansko zanima ubiti svojo kariero in igrat fikusa v JS (zaposlitev na občini, kakih obskurnih zavodih). Pa tudi sicer ni tako slabo, se je pa treba malo potruditi in delati na tem, da se nekomu zdiš vreden zaupanja in te zaposli. To se pa ponavadi začne zelo zgodaj...

Me zanima kako kazen jim bo zdaj Gorenjak napisal. Kritiziranje in omalovaževanje lika Ljubljenega Vodje?


Gorenak bo uporabil zveze na svojem državnem tožilstvu in zadeva bo šla v predal. Al pa bo zavrnjena s kakimi obskurnimi izgovori o nekaznivih koruptivnih dejanjih. Vemo, zakaj se je tožilstvo spravilo v pristojnost zvestega partijskega kadra.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

blackpirat ::

Prej ko se bo zamenjala oblast, boljše bo. Manj sedežev SDS-a v parlamentu pomeni manj korupcije in nepotizma.

Gorenak, bo ziher dal ovadbo na ustavno presojo, da če Jajota zaprejo, nastanejo ustavne posledice...>:D
"I do not argue with people, I correct them"

Daedalus ::

Da ne bom samo SDS-a mel skoz na tapeti - tolko o "PS alternativi". Na vrhu Vlade bi podprli kogar koli pametnega? WTF? Fucking komedijanti...

Pa eden izmed neuradnih kandidatov za vodjo PS-ja, ne vidi razloga za odstop Jankoviča z mesta župana MOL. Kopija SDS, v drugi barvi...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Vanich ::

Invictus je izjavil:

Zavedni državljani so ovadili Janeza Janšo.

http://www.mladina.si/119709/kazenska-o...

Me zanima kako kazen jim bo zdaj Gorenjak napisal. Kritiziranje in omalovaževanje lika Ljubljenega Vodje?


Zanimivo, da se v ovadbi omenja kot dejstvo tudi jajotova "klinika v Avstraliji", kar se je do sedaj smatralo samo za "rekla-kazala". Je to sedaj res dejstvo? Hmmm...
««
28 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170457 (142479) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914935 (10747) Buggy

Več podobnih tem