» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
24 / 63
»»

Karaya 52 ::

No, KPK gotovo ni kriva, je pac skupina zagretih uradnikov. Gregor Virant se je prvi dramaticno odzval, mogoce je bil se v soku, bi moral vso zadevo se enkrat prespati, lahko da mu je Klemencic zato predcasno pokazal porocilo. Politicna kriza bo imela svojo ceno ,borza dol, obveznice gor (Mici, si ze prepozen), odgovornost pa bodo morali prevzeti tisti, ki bodo prvi zapustili vlado. Spodobilo bi se, da vlozijo konstruktivno nezaupnico, ne pa da neke roke postavljajo. Naj po mosko izglasujejo konec vlade.

Daedalus ::

Spodobilo bi se, da vlozijo konstruktivno nezaupnico, ne pa da neke roke postavljajo. Naj po mosko izglasujejo konec vlade.


Jap. To, al pa direkten izstop iz koalicije, če je res tako bad. Ne pa spet neko slepomišenje...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

dstr17_ ::

Politicna kriza bo imela svojo ceno ,borza dol, obveznice gor

Kam gre borza je v bistvu vseeno. Obveznice so pa povsem v mejah normale (~4.7%).

Predčasne volitve ne bi bile nič tragičnega. Ravno nasprotno, so dobrodošle.

Odin ::

Jap. To, al pa direkten izstop iz koalicije, če je res tako bad. Ne pa spet neko slepomišenje...
Lahko pa koalicija tudi obstane in se samo Jansa zamenja. Z odstopom iz koalicija pac ta varijanta ne bi bila mozna.

Kam gre borza je v bistvu vseeno. Obveznice so pa povsem v mejah normale (~4.7%).
Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Odin ()

Goody ::

dstr17_ je izjavil:

Politicna kriza bo imela svojo ceno ,borza dol, obveznice gor

Kam gre borza je v bistvu vseeno. Obveznice so pa povsem v mejah normale (~4.7%).

Predčasne volitve ne bi bile nič tragičnega. Ravno nasprotno, so dobrodošle.


počakaj še malo (čeprav tudi 4,7% ni v mejah normale) pa boš videl. Kaj pa bodo predčasne volitve prinesle? Spet kakšno spin stanko, malo šaltanja od PS do SDS in ponoven razkol levo-desno. Kolikor jih bo sds izgubil jih bodo pa sls, nsi, dl dobili...

Daedalus ::

Lahko pa koalicija tudi obstane in se samo Jansa zamenja. Z odstopom iz koalicija pac ta varijanta ne bi bila mozna.


Glede na trenutne komentarje s strani SDS, to za SDS ni opcija. Osebno tudi na to ne računam kaj preveč... Bi pa bila to najmanj boleča varianta.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Karaya 52 ::

Njemu je borza brezvezna, obveznice, ki so vrednosti papir drugacne oblike, s katerimi se trguje tudi na borzah pa ful pomembne. Pusti ga. :)

Goody ::

Odin je izjavil:

Jap. To, al pa direkten izstop iz koalicije, če je res tako bad. Ne pa spet neko slepomišenje...
Lahko pa koalicija tudi obstane in se samo Jansa zamenja. Z odstopom iz koalicija pac ta varijanta ne bi bila mozna.

Kam gre borza je v bistvu vseeno. Obveznice so pa povsem v mejah normale (~4.7%).
Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti


Varianta da JJ odstopi koalicija pa ostane, bi bila za davkoplačevalce in celotno koalicijo najboljša. Le JJ na to nikoli ne bio pristal...

dstr17_ ::

Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti
Bile so malo pod 6%, kar je še vedno sprejemljivo. Seveda pa to ne prileti iz neba: do te vrednosti so prišle zaradi stalnega blokiranja prejšnje vlade in nesposobnosti trenutne. To je edini razlog za višanje obveznic, ki velja še celo v tem trenutku zdaj.

Goody ::

Karaya 52 je izjavil:

Njemu je borza brezvezna, obveznice, ki so vrednosti papir drugacne oblike, s katerimi se trguje tudi na borzah pa ful pomembne. Pusti ga. :)


Tu in edino tu pa se z njim strinjam. Slo borza je navaden peskovniček za striženje ovc in nič drugega...

Odin ::

Glede na trenutne komentarje s strani SDS, to za SDS ni opcija
Ampak to jaz potem vidim kot problem SDSa in ne DL (ali Desusa in SLS - bomo danes videli kaj se odlocijo). Za moje pojme je 10 dni cisto elegantna resitev.

Goody ::

dstr17_ je izjavil:

Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti
Bile so malo pod 6%, kar je še vedno sprejemljivo. Seveda pa to ne prileti iz neba: do te vrednosti so prišle zaradi stalnega blokiranja prejšnje vlade in nesposobnosti trenutne. To je edini razlog za višanje obveznic, ki velja še celo v tem trenutku zdaj.


Pa fak dej si ti izračunaj kolk pomeni na letni ravni 2% razlika za financiranje slo dolga. Ej pa to so realni dodatni milijoni, ki jih moramo plačati davkoplačevalci tujim bankam. Ker si nekje prebral da je pod 7% še sprejemljivo sedaj tule trosiš takšne oslarije...

Daedalus ::

In the other news - abramba lika in dela Janeza Janše. Sej ne veš, a bi se smejal, al jokal...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

dstr17_ ::

Goody je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti
Bile so malo pod 6%, kar je še vedno sprejemljivo. Seveda pa to ne prileti iz neba: do te vrednosti so prišle zaradi stalnega blokiranja prejšnje vlade in nesposobnosti trenutne. To je edini razlog za višanje obveznic, ki velja še celo v tem trenutku zdaj.


Pa fak dej si ti izračunaj kolk pomeni na letni ravni 2% razlika za financiranje slo dolga. Ej pa to so realni dodatni milijoni, ki jih moramo plačati davkoplačevalci tujim bankam. Ker si nekje prebral da je pod 7% še sprejemljivo sedaj tule trosiš takšne oslarije...

Med malo pod 6 in 4.7% ni 2% razlike. Še enkrat izračunaj.

Ker vidim da nisi obveščen, ti bom še povedal OM po katerih se je zadolževala Pahorjeva vlada: bile so med 3.5 - 4.5%. Celo še bolje: Pahorjeva vlada je dosegla (minimalno) gospodarsko rast, ampak žal so vse njene poskuse reform blokirali iz vseh koncev in krajev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Odin ::

Med malo pod 6 in 4.7% ni 2% razlike. Še enkrat izračunaj
Obveznice so dosegle 7% lani.
Ce pa ti ne vidis velike razlike med 4.7 in 7%, potem si pa financo nepismen. Pa ne mislim to kot zaljivko, ampak kot dejstvo.

dstr17_ ::

Obveznice so dosegle 7% lani.
Od kje ti ta podatek?

Gregor P ::

Daedalus je izjavil:

In the other news - abramba lika in dela Janeza Janše. Sej ne veš, a bi se smejal, al jokal...

Jah to (zvestoba do zadnjega) je njih držalo cca 20 let skupaj:8) ... in bo lahko tudi njihov konec ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Goody ::

dstr17_ je izjavil:

Goody je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Imas pa res kratek spomin. Obveznice so se pred kratkim bile dosti visje zaradi politicne krize. Ni to nekaj kar iz neba prileti
Bile so malo pod 6%, kar je še vedno sprejemljivo. Seveda pa to ne prileti iz neba: do te vrednosti so prišle zaradi stalnega blokiranja prejšnje vlade in nesposobnosti trenutne. To je edini razlog za višanje obveznic, ki velja še celo v tem trenutku zdaj.


Pa fak dej si ti izračunaj kolk pomeni na letni ravni 2% razlika za financiranje slo dolga. Ej pa to so realni dodatni milijoni, ki jih moramo plačati davkoplačevalci tujim bankam. Ker si nekje prebral da je pod 7% še sprejemljivo sedaj tule trosiš takšne oslarije...

Med malo pod 6 in 4.7% ni 2% razlike. Še enkrat izračunaj.

Ker vidim da nisi obveščen, ti bom še povedal OM po katerih se je zadolževala Pahorjeva vlada: bile so med 3.5 - 4.5%. Celo še bolje: Pahorjeva vlada je dosegla (minimalno) gospodarsko rast, ampak žal so vse njene poskuse reform blokirali iz vseh strani in koncev.


Jao ravno tvoj Pahor (in Križanič) je naredil tole luknjo med prihodki in odhodki. Zakaj je šla obrestna mera gor: zaradi enostavnega razloga ker se je v 3 letih Pahorja luknja med prihodki in odhodki skokovito povečevala. Pa saj kupci obveznic niso slepi...(pa ne mi sedaj o blokadi Pahorjevih reform: uveljavitev tistih reform bi v naslednjih letih prineslo bore malo za zmanjšanje luknje)

Matako ::

dstr17_ je izjavil:

Obveznice so dosegle 7% lani.
Od kje ti ta podatek?


Na kratko je povzetek gibanja tukaj:

http://www.delo.si/gospodarstvo/finance...

Potem ko je bil še v začetku septembra lani donos do dospelosti slovenske 10-letne obveznice nad psihološko mejo sedmih odstotkov,
/\/\.K.

Daedalus ::

Obveznice so dosegle 7% lani.


Krivec zato pa je bila pretežno Vlada sama, v enem primeru kr JJ osebno - link.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Karaya 52 ::

Pomoje je Virant malo pretiraval aka se zadriblal na golovi crti minuto pred koncem tekme. Zdaj pa umik ni mozen. Mogoce je genij, ki vidi sirso sliko in ve kaj dela. Ali pa se je res samo zadriblal. Klemencic je tudi malo "drama queen". "Al se kj spremeni al nas pa pozaprejo". Resno? Po teh dveh izjavah smo ze vsi imeli pulz na 150, tako da bo karkoli manj od masovnega ognjemeta, orgij in zastonj alkohola ob odstopu JJ in ZJ pravo razocaranje.

dstr17_ ::

Matako je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Obveznice so dosegle 7% lani.
Od kje ti ta podatek?

Na kratko je povzetek gibanja tukaj:

http://www.delo.si/gospodarstvo/finance...

Potem ko je bil še v začetku septembra lani donos do dospelosti slovenske 10-letne obveznice nad psihološko mejo sedmih odstotkov,
Imaš prav, nisem vedel da so jeseni OM tako narasle.

Matako ::

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon na volitvah.
In to velja tako za vlado, ki itak ohrani do razpustitve pooblastila, kot za demolišn group. Vsi bi se malo skulirali. Oziroma saj zaposlili s pripravami. Ja, ok, kampanja bo tipično primitivna... samo to si lažje doziraš, medtem ko so trenutna nabijanja in preigravanja nadležna kot ščurki na MDMA.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

dstr17_ ::

Goody je izjavil:

Jao ravno tvoj Pahor (in Križanič) je naredil tole luknjo med prihodki in odhodki. Zakaj je šla obrestna mera gor: zaradi enostavnega razloga ker se je v 3 letih Pahorja luknja med prihodki in odhodki skokovito povečevala. Pa saj kupci obveznic niso slepi...(pa ne mi sedaj o blokadi Pahorjevih reform: uveljavitev tistih reform bi v naslednjih letih prineslo bore malo za zmanjšanje luknje)
Luknja med prihodki in odhodki je nastala zaradi balona v gradbeništvu, ki je nastal v času prejšnje Janševe vlade in zaradi Virantove plačne reforme, ki je tudi nastala v času prejšnje Janševe vlade. To in pa svetovna gospodarska kriza je osnovni vzrok za padec BDP, s katerim se je morala Pahorjeva vlada soočiti (in soočila se je uspešno, žal so stalne blokade onemogočile da bi svoj posel opravila do konca). Če misliš, da je Pahorjeva vlada kriva za omenjena dva osnovna vzroka, se hudo motiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Odin ::

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon
SD bi zmagala in to bi za moje pojme bila katastrofa za Slovenijo. Bolj radikalno nadaljevanje Pahorjeve vlade. Razen ce ne bi dobili dovolj glasov - to pa bi bilo idealno za Slovenije.

dstr17_ ::

Odin je izjavil:

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon
SD bi zmagala in to bi za moje pojme bila katastrofa za Slovenijo. Bolj radikalno nadaljevanje Pahorjeve vlade. Razen ce ne bi dobili dovolj glasov - to pa bi bilo idealno za Slovenije.

SD je edina, ki ima dokaze, da lahko uspešno popelje Slovenijo iz krize.

Matako ::

Ma katastrofa je tudi, da je vlada blokirana in da se to nadaljuje še mesece, jaz mislim, da obe strani sploh še nista pokazala vsega arzenala. Tole se bo šlo do bridkega konca, če se prej ne prekine. Torej predčasne. Klinac bo edino, če bo spet kak amaterizem pri sestavi vlade.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Predcasne volitve pomenijo, da se poslanci PS ne bodo imeli kje spawnati, tako da bodo ravno oni najvec izgubili. IMO zato ta scenarij ni mozen poleg tega, da bi pogresal Gaspar Gasparja ampak to so se moje fore.

edit: not in a gay way

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Predcasne volitve pomenijo, da se poslanci PS ne bodo imeli kje spawnati, tako da bodo ravno oni najvec izgubili. IMO zato ta scenarij ni mozen poleg tega, da bi pogresal Gaspar Gasparja ampak to so se moje fore.


Ma glej, če so se enkrat znašli... se bodo pa še enkrat. Mene ne bi preveč skrbelo za PSovce, saj so domiselna druščina.
/\/\.K.

Odin ::

Briga me za PSovce, dokler so v opozicija. Pravzaprav so kr koristni, ker delujejo kot motivacija za koalicijo, da ostane skupaj

@nny ::

Virant je zaigral na vse ali nič! Lahko se pokoplje ali celo prevzame naslednjo vlado, kdo ve?

Kolikor imata ta dva kljukca masla na lastni glavi - njune besede so prekleto resnične.

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

Ta Lahovnikova "škoda" je takale:

Hayabusa ::

@nny
Lahovnik je postal takšen tip kot Rupel, sodeluje z vsakim.Tudi s sedanjo vlado.

dstr17_ je izjavil:

Odin je izjavil:

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon
SD bi zmagala in to bi za moje pojme bila katastrofa za Slovenijo. Bolj radikalno nadaljevanje Pahorjeve vlade. Razen ce ne bi dobili dovolj glasov - to pa bi bilo idealno za Slovenije.

SD je edina, ki ima dokaze, da lahko uspešno popelje Slovenijo iz krize.

Ona SD, ki je v času svojega vladanja dvignila zadolženost BDPja iz 20 na 40% za kupovanje socialnega miru in ostalih kvazi projektov ? Kaj imamo danes od tega, razen dolga ?
Čisto nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

djordjevic ::

dstr17_ je izjavil:

Odin je izjavil:

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon
SD bi zmagala in to bi za moje pojme bila katastrofa za Slovenijo. Bolj radikalno nadaljevanje Pahorjeve vlade. Razen ce ne bi dobili dovolj glasov - to pa bi bilo idealno za Slovenije.

SD je edina, ki ima dokaze, da lahko uspešno popelje Slovenijo iz krize.

Brez Križkota, Vebra in Meha - mogoče, zgolj mogoče.

S temi in hardkor Lukotom? Spasi se, ko se može.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Odin ::

Virant je zaigral na vse ali nič!
DL ni imela nobenega druge moznosti. Od vsega zacetka se zavzemajo za visoke eticne standarde in to so pokazali ko so Vogrina skenslali.

Ce ne bi tako odreagirali, potem bi v javnosti samo bolj veljali kot Jansevi kmeti. Zdaj pa so gobec zavezali jypetu in podobnim in se predstavili kot neodvisna stranka, ki stoji za svojimi principi.

Karaya 52 ::

Evo, sem ze pozabil, kako je z razpisom predcasnih volitev. Ko ni vec vlade, zacne teci rok, v katerem lahko predlagajo mandatarja. Ce ga ni, se vklopi avtomatizem volitev. Right? Damn, klasicni volilni spomin ali prevec bordeauxa. :8)

Daedalus ::

Ko je lih podobna tematika - delni epilog afere Podkupi evroposlanca. Takrat je Thaler kr hitro odstopil, s precej zanimivo izjavo:

Kot je pojasnil, odstopa zato, da bo omogočil čim bolj temeljito preiskavo brez pritiskov.


V primerjavi z izjavami omenjenih J&J...Link
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

dstr17_ ::

Hayabusa je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Odin je izjavil:

Jaz pa navijam za predčasne še iz enega razloga: do volitev bo manj kavbojskih potez, saj bodo vsi računali da bodo izvedli armageddon
SD bi zmagala in to bi za moje pojme bila katastrofa za Slovenijo. Bolj radikalno nadaljevanje Pahorjeve vlade. Razen ce ne bi dobili dovolj glasov - to pa bi bilo idealno za Slovenije.

SD je edina, ki ima dokaze, da lahko uspešno popelje Slovenijo iz krize.

Ona SD, ki je v času svojega vladanja dvignila zadolženost BDPja iz 20 na 40% za kupovanje socialnega miru in ostalih kvazi projektov ? Kaj imamo danes od tega, razen dolga ?
Čisto nič.
Nekaj imamo (recimo bom omenil le nov protikorupcijski zakon), imeli pa bi še bistveno več, če se ne bi vseh reform blokiralo iz vseh koncev in krajev. BDP je nehal padati, gospodarstvo se je začelo pobirati, izdelanih je bilo precej dobrih reform, ampak nekaterim se je zdelo bolj pomembno da blokirajo čisto vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

jype ::

Odin> Zdaj pa so gobec zavezali jypetu in podobnim

Verjetno si me s kom zamešal.

Karaya 52> Evo, sem ze pozabil, kako je z razpisom predcasnih volitev. Ko ni vec vlade, zacne teci rok, v katerem lahko predlagajo mandatarja. Ce ga ni, se vklopi avtomatizem volitev. Right? Damn, klasicni volilni spomin ali prevec bordeauxa. :8)

Me prov zanima kaj se s Pahorjem zgodi, če ga predlagajo za mandatarja, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

@nny ::

Vlada je še vedno, a lahko opravlja samo tekoče posle do sestavljene nove, kar lahko pomeni tudi pol leta in več mrtvega teka.

Stan: Krasno kašo si nama skuhal, Olie, krasno kašo...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

dstr17_ ::

Pravzaprav so bili nekateri rezultati Pahorjeve vlade zelo hud udarec za desnico: nov protikorupcijski zakon in ureditev meje. Morda pa zato zdaj izgubljajo stik z realnostjo.

sidd ::

Za osvežitev, besede Pahorja leta 2011:
Ob nesprejetju reforme namreč lahko pride do znižanja bonitetne ocene države, kar bi pomenilo dražje zadolževanje in servisiranje dolga. Potrebni bi bili ostri varčevalni ukrepi, ocenjuje predsednik vlade.
Pa ga niso resno jemali :))
Je bil nesposoben, sam prmojdun, prihodnost pa je napovedal u nulo!
Nekdo je pač želel na oblast, pa malce so podpihovali ljudstvo...pa ljudstvo mu tud ni vrjelo...

To sem napisal za vse tiste, ki zdaj kvasite neumnosti glede te vlade, in kako nič ni kriva.

Ona SD, ki je v času svojega vladanja dvignila zadolženost BDPja iz 20 na 40% za kupovanje socialnega miru in ostalih kvazi projektov ? Kaj imamo danes od tega, razen dolga ?
Čisto nič.

Že n-tič. Poglej si strukturo dolga! Bemtiš! Pa kdo je za ker delež kriv.
no idea for signature
signed
I

Hayabusa ::

Dosežki za nobelovo res ;((:
http://www.financnitrgi.com/novice/slov...

Kaj smo na račun povišanega dolga dobili? Število brezposelnih se je od tretjega kvartala leta 2008, ko smo vstopili v krizo in se začeli izdatno zadolževati povišalo za 48259 na 107562. Na lestvici konkurenčnosti svetovnih gospodarstev, ki jo objavlja svetovni gospodarski forum (WEF) smo v konkurenci 142 držav izgubili 12 mest in pristali na 57. mestu.

Zaradi vse višjega dolga imamo na mednarodnih trgih vse težji dostop do finančnih virov. Najhujše pa je, da obljubljenega gospodarskega okrevanja oziroma ponovne gospodarske rasti ni od nikoder. Gospodarstvo praktično stagnira na najnižji točki BDP, ki smo jo dosegli po poletju leta 2008. V primerjavi s tem obdobjem so slabše kot Slovenija do danes okrevale le štiri evropske države.


Medtem ko vse več evropskih držav že dosega najvišjo vrednost BDP izpred let Slovenija še niti ne okreva. BDP stagnira 95 odstotkov vrednosti BDP iz leta 2008 in ne kaže nikakršnega okrevanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

jype ::

Hayabusa> Kaj smo na račun povišanega dolga dobili?

Tri pomembne reforme, ki smo jih na referendumih zavrnili. Kdo je pozival k zavrnitvi, se seveda mnogi še vedno spominjamo.

kmetek ::

Zakaj sploh rabimo politiko? Čisto resno vprašanje, kakšno korist imamo?

jype ::

Hayabusa> Medtem ko vse več evropskih držav že dosega najvišjo vrednost BDP izpred let Slovenija še niti ne okreva. BDP stagnira 95 odstotkov vrednosti BDP iz leta 2008 in ne kaže nikakršnega okrevanja.

To je zato, ker premalo delate.

Odin ::

sidd, to je Pahor rekel, ki je veljal za dokaj sredinskega.
Luksic je pa kar se ideologije tice na neki drugi ravni. Koliko sledim, bi on neki keyneske resitve uvajal, ki v Slovniji nimajo niti najmanjse moznosti uspeha. Ta opcija ne bi trajala leto dni, vsaj dokler imamo evre.

Hayabusa ::

kmetek je izjavil:

Zakaj sploh rabimo politiko? Čisto resno vprašanje, kakšno korist imamo?

Mi nobene, oni veliko 8-O.

jype je izjavil:

Hayabusa> Medtem ko vse več evropskih držav že dosega najvišjo vrednost BDP izpred let Slovenija še niti ne okreva. BDP stagnira 95 odstotkov vrednosti BDP iz leta 2008 in ne kaže nikakršnega okrevanja.

To je zato, ker premalo delate.

Work smart, not hard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

kmetek ::

na siolu se je folku zbezlalo?

Kaj bi bil v danih razmerah najboljši scenarij za Slovenijo?
tehnična vlada 373
nova koalicija 155
obstoječa koalicija z novim premierom 473
obstoječa koalicija s starim premierom 926
predčasne volitve 604
vseeno mi je 75

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

jype ::

Odin> Luksic je pa kar se ideologije tice na neki drugi ravni. Koliko sledim, bi on neki keyneske resitve uvajal, ki v Slovniji nimajo niti najmanjse moznosti uspeha. Ta opcija ne bi trajala leto dni, vsaj dokler imamo evre.

Nonsense, ampak važn da ti veš, kako to gre.
««
24 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170464 (142486) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914935 (10747) Buggy

Več podobnih tem