» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 63
»»

jype ::

Zahvala gre mtosevu za odličen naslov.

Kdo bo prej spokal? Janša al Janković? The game is on!
  • zaklenil: bluefish ()

Daedalus ::

Slovenija.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Win8NonGrata ::

Upam da vsi, če že moram izbirati med tema dvema, upam da oba, če morem izbirati samo med enemu izmed teh dveh upam da Janša, realno pa ničesar ne pričakujem, ker oba smrdita po pokvarjenosti že leta in leta in za njuno premoženje je vsak videl da se nič ne ujema... Sploh Janša se je pred volitvami predstavljal, kot oseba ki nič nima razen stanovanja na kredit :))

cekr ::

Davkoplačevalci.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

jype ::

Daedalus> Slovenija.

Ich fürchte dass du hast Recht :|

No, kljub temu je to odličen razvoj dogodkov, ki vliva upanje v to, da se prave težave počasi pričnejo reševati.

Vanich ::

Zgleda, da se premožnim zasebnim samoplačnikom v nekem predelu Avstralije, zelo kmalu obetajo luksuzne zdravstvene usluge. :D
Vsekakor pa prej, kot je bilo planirano.>:D

djordjevic ::

jype je izjavil:

Daedalus> Slovenija.

Ich fürchte dass du hast Recht :|

No, kljub temu je to odličen razvoj dogodkov, ki vliva upanje v to, da se prave težave počasi pričnejo reševati.


Must intervene, good sire. - Ich fürchte, dass du Recht hast.

Se pa strinjam z izjavo, do potankosti. Namreč, da bomo nahebali mi.
No grave is deep enough to keep us in chains.

dzinks63 ::

Vse se zgodi z razlogom. Virant ni kar na blef dal izjavo na tnalo. Vse se je v naprej preštudiralo. Politika je strateška igra in vedeti je potrebno, kdo je močnejši, kdo ima več pod kontrolo, kdo lahko komu več da. Drugo je seveda kost za glodanje javnosti, za nabijanje po forumuh, gostilnah in pri branjevki. Tole bo neizprosen boj, dva velika egota, očitno je nekdo preveč globoko drgnil in padle bodo glave.

Matev ::

jankovič bi moral prvi dstopiti - ker je dokazov pač preveč

če pa tudi janša ne bo znal obrazložiti pa naj še on odstopi

...

če se pa "izkaže da klemenčič strelja kozle"
pa joj za slovenijo

NissanGTR ::

Jaz bi na Janševem mestu že zdavnaj odstopil in se s čisto drugimi stvarmi ukvarjal. Jaz nikoli ne bi bil tak mazohist, kot je on, da bi bil predpražnik ob katerega si vsak levičarki skrajnež briše čevlje. Kot pravijo dobro "poučeni" novinarji, ima itak milijone dolarjev od šverca z orožjem, tako da materialno mu ne bo težko. Bi pa bil njegov odstop pravi psihični pretres za ljudi kot je recimo Vlado Miheljak, ki bi izgubili vsak smisel svojega življenja...

Kdo od njiju bo pa prej odstopil pa ne vem. Če odstopi Janković, potem Janša sigurno druge možnosti ne bo imel, saj bo linč in pritisk, da odstopi tudi on, prevelik. Če pa bo obratno, da Janša odstopi, pa ne verjamem, da se bo na to Janković kaj oziral in mu sledil. Ne vem, zakaj bi Jankovič sploh odstopil, saj ga razen enega brezveznega Viranta k temu ni še nihče pozval. Njegov odstop pa zahteva kakšnih 20 ljubljanskih volivcev. Če pa bi spet kandidiral, bi pa dobil enako ali pa še več glasov v Ljubljani.

Go-ahead ::

NissanGTR je izjavil:

Kot pravijo dobro "poučeni" novinarji, ima itak milijone dolarjev od šverca z orožjem, tako da materialno mu ne bo težko.



Če je to res, potem je res mazo*ist. Meni nerazumljivo.

ABX ::

Nič se ne bo zgodilo, bilo kdo bo šel stran (če bo) ga bo nadomestil podoben pajac.

In tudi če dobimo Chuck Norrisa kot predsednika države še vedno bomo jokali kako nam je hudo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jype ::

djordjevic> Must intervene, good sire. - Ich fürchte, dass du Recht hast.

Maš prov! Preveč švedščine zadnje čase :(

cen1 ::

Realno noben.

jype ::

Kakšna škoda, pa tko smo se veselil.

ttommy ::

Spokat bi morala večina, namesto njih pa postaviti mlad, pošten, razgledan kader.
Kri mi poledeni v žilah, ko slišim v kakšne nepoštene posle so vpleteni ljudje, ki bi morali uživati zaupanje Slovencev.
Odšel bo pa prej Janković.
Gamer

Matako ::

Po mojem Jajo, saj ima že pripravljen ranč v Avstraliji točno za te namene. Mislim, sicer bi denar stran metal ne?
/\/\.K.

djordjevic ::

jype je izjavil:

djordjevic> Must intervene, good sire. - Ich fürchte, dass du Recht hast.

Maš prov! Preveč švedščine zadnje čase :(

Jebenti, da ne znam švedsko. Bi ti sicer kojci ponudil svoje usluge. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Buggy ::

Ne Ivane pa res ni nic kriv, spet gre za politicen konstrukt stricev...kar naj povejo kako so dobili informacije obdolzili, da ima na neznanem kraju, (delno) neznano kolicino denarja, ki jo je dobil na neznan nacin ..ane vi beliverji. :)) ...cisto po pravici povedano me res cudi da se tak strucko zaslepljevanja pusti dobiti na tako preprost nacin ... zgleda so ga tisti kovcki isped let mal prehitro zamikal >:D

Kar se pa Jankovica tice se vsaj ni sprenevedal kot Ivan plesasto posteni, se pohvalil se je rad da je najbogatejsi zupan...a kaj bo izplen tega sprasujeje OP?

Dva do tri tedne jokcanja po forumih in medijih, nekaj splosnega hypa tudi med parlamentarci, potem bo pa kot ze vsaka svinjarija od MB letalisca naprej vse potonilo v pozabo...forumski hujskaci pa se bodo spet iz lukenj nazaj bevskat privlkli >:D

eric_cartman ::

Moje mišlenje je bilo že od začetka tako, da tisti, ki je v kazenskem postopku sploh nebi smel kandidirati.

Pri nas se na žalost držimo načela: dokler ne dokažejo nisi kriv.. Potem pa sodišča 20 let dokazujejo tvojo krivdo in še potem je vprašanje.

Moje mišljenje je to, da bi mogu jit prvi Jay Jay pol pa še Zoki takoj za njim.

Janša ma za sabo že 20 letno kariero sranja po Sloveniji in mu manjkajo le še brki pa malo več podpore in bi bil na las podoben Hitlerju (po obnašanju).

Jankovič je v tem nekaj manj let kot on. Pa vendar mu nekako uspe, da je čisto isti gnoj kot on.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Moje mišlenje je bilo že od začetka tako, da tisti, ki je v kazenskem postopku sploh nebi smel kandidirati.


Torej, daleč najlažji način kako se znebiš političnega nasprotnika: pokličeš policijo in poveš da ti je posilil hčerko (tako se namreč začnejo kazenski postopki). Res krasna ideja to :)

Pri nas se na žalost držimo načela: dokler ne dokažejo nisi kriv.. Potem pa sodišča 20 let dokazujejo tvojo krivdo in še potem je vprašanje.


I don't even.... Resno. Daj vsaj osnove prava pa bi lahko vsak vedel.
The truth is rarely pure and never simple.

luli ::

Če nekatere navedbe komisije niso čisto trdne, pa je zadeva :
...da je zavezanec v letu 2005 prodallastniško zemljišče v Trenti podjetju Eurogradnje, d. d., za 31.457.482 takratnih tolarjev (131.269,70 evra).
...Po pridobljenih podatkih je vrednost nepremičnine (parcel v Trenti, ki jih je prodal zavezanec) ocenjena na med 2.500.000 in 4.300.000 tolarjev (11.200 do 18.000 evrov)

zame nesporen dokaz koruptivnosti.
Janša, čas je da spokaš.

Mr.B ::

Jurček bo prišel, ta obvlada si še Ata od njega sposoja.

Realno pa mislim da epiloga oziroma nekoga drugega še nekaj časa ne bo, ker niso izpolnjeni osnovni pogoji, za kar pa je narod pokazal na sve Slovesnkih protestih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

djordjevic> Jebenti, da ne znam švedsko. Bi ti sicer kojci ponudil svoje usluge. ;)

Jag är rädd att du har rätt. Lih študiram švedsko kinematografijo, pa sem se na to spomnu, pa se mi je zdel, da je švedsko govorečih premalo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Limit-sky ()

luli ::

Mr.B je izjavil:

Jurček bo prišel, ta obvlada si še Ata od njega sposoja.

Realno pa mislim da epiloga oziroma nekoga drugega še nekaj časa ne bo, ker niso izpolnjeni osnovni pogoji, za kar pa je narod pokazal na sve Slovesnkih protestih.


Epilog mora biti. Ne more neko podjetje pri poslovanju s premierjem zemljišča preplačati za 7x. Jebeš tako državo.

Marat ::

Mavrik je izjavil:

Moje mišlenje je bilo že od začetka tako, da tisti, ki je v kazenskem postopku sploh nebi smel kandidirati.


Torej, daleč najlažji način kako se znebiš političnega nasprotnika: pokličeš policijo in poveš da ti je posilil hčerko (tako se namreč začnejo kazenski postopki). Res krasna ideja to :)


Ali pa spraviš v javnost govorice, da si ti nekomu posilil hčerko. Nato se seveda izkažejo za neresnične in ti si uboga žrtev zlobnih zarot nasprotnikov >:D

Naši politiki so z vsemi žavbami namazani :)

djordjevic ::

luli je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Jurček bo prišel, ta obvlada si še Ata od njega sposoja.

Realno pa mislim da epiloga oziroma nekoga drugega še nekaj časa ne bo, ker niso izpolnjeni osnovni pogoji, za kar pa je narod pokazal na sve Slovesnkih protestih.


Epilog mora biti. Ne more neko podjetje pri poslovanju s premierjem zemljišča preplačati za 7x. Jebeš tako državo.

Luli, vsa čast.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Jajo je lansiral kar varianto, da je pofental sina: http://pozareport.si/?Id=mediji&View=no...
/\/\.K.

ABX ::

Mavrik je izjavil:

Moje mišlenje je bilo že od začetka tako, da tisti, ki je v kazenskem postopku sploh nebi smel kandidirati.


Torej, daleč najlažji način kako se znebiš političnega nasprotnika: pokličeš policijo in poveš da ti je posilil hčerko (tako se namreč začnejo kazenski postopki). Res krasna ideja to :)

Pri nas se na žalost držimo načela: dokler ne dokažejo nisi kriv.. Potem pa sodišča 20 let dokazujejo tvojo krivdo in še potem je vprašanje.


I don't even.... Resno. Daj vsaj osnove prava pa bi lahko vsak vedel.


Ne bi bilo boljše imet nek open moderator sistem da takšne poste enostavno zatemnimo?

Določeni odgovori so tako neumni da niso vredni komentarja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Blazz ::

Go-ahead je izjavil:

NissanGTR je izjavil:

Kot pravijo dobro "poučeni" novinarji, ima itak milijone dolarjev od šverca z orožjem, tako da materialno mu ne bo težko.



Če je to res, potem je res mazo*ist. Meni nerazumljivo.


sla po moči je tudi odvisnost...nekateri hlastajo po tem bolj kot po denarju...preberi kako psihologijo in bo bolje razumljivo...

Marat ::

NissanGTR je izjavil:

Jaz bi na Janševem mestu že zdavnaj odstopil in se s čisto drugimi stvarmi ukvarjal. Jaz nikoli ne bi bil tak mazohist, kot je on, da bi bil predpražnik ob katerega si vsak levičarki skrajnež briše čevlje.

Jaz tudi ne vem zakaj je tak mazohist. Takoj po obramboslovski diplomi je postal vodja razvoja v računalniški firmi, kjer je prejemal po 4000 EUR na mesec. Njemu se za službo ni za bat, saj je računalniški strokovnjak. Verjetno ima le tako rad domovino Slovenijo, da se žrtvuje zanjo in nas pelje preko čeri ven iz krize.

Pogumno, Janez Ivan!

NissanGTR ::

Spokat bi morala večina, namesto njih pa postaviti mlad, pošten, razgledan kader.


takega kadra pri nas ni... če pogledaš podmadke strank, so enaki ali pa še slabši...

jype ::

Zakaj bi pa podmladke strank gledal?

bluefish ::

Koga pa bi?

jype ::

Ljudi, ki niso v strankah, ker se jim strankarsko povprečje zdi preveč abotno.

bluefish ::

Takih ni ali pa se uspešno skrivajo pred političnim udejstvovanjem.

Limit-sky ::

Ja, v časih najhujše krize po II. sv.vojni bi rabili nove obraze in mlajše ljudi, ki seveda ne bodo "politiki".
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

ABX ::

Jaz optimistično gledam na Piratsko stranko, če ne drugega želijo večjo transparentnost države.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Marat ::

jaz upam da ne bodo posamezniki iz podmladkov oz. štud.organizacije zdaj na sceno prišli, ker tile so isti ali pa še hujši. Poglejte samo študentsko politiko.

kmetek ::

Vsi + 90 posrancev.

Looooooka ::

ABX je izjavil:

Jaz optimistično gledam na Piratsko stranko, če ne drugega želijo večjo transparentnost države.

So mel sanso pa se niso znal zmigat pred volitvami.
Zdej je prepozno in so cisto nepotrebni.
Se posebej ce je njihov glavni cilj neka svoboda na internetu(kar je trenutno tocka ž na listi prioritet).

luli ::

Če sta botra odletela ni nobene potrebe po iskanju novih.

Pahor, Virant, Zver, Vizjak zaenkrat ne delajo slabo.

Čeprav lahko J.J. z lahkoto zavrne velik del navedb z dokumenta, vseeno ostane tisto o več kot 7x preplačilu. Pa ne moreš no tako delat.

Glede balkanskih bojevnikov (očija in jurčka) pa je nesmisel sploh izgubljati besede.

Looooooka ::

Marat je izjavil:

jaz upam da ne bodo posamezniki iz podmladkov oz. štud.organizacije zdaj na sceno prišli, ker tile so isti ali pa še hujši. Poglejte samo študentsko politiko.

Upam, da niso to isti drekaci, ki so leta izkoriscali SOS in SOU za filanje lastnih zepov.
Ce so naj ostanejo kjer so. Ti bi naredili 20x vec skode kot jajo in serif skupaj.

Virant...polna usta. On lahko tud spakira.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Janković, se je sedaj ujel v svoj rep, ko je rekel jurček sedaj mi boš pa malo vrnil, tako da bo še veselo.

Podmladek strank, hm a kateri kaj kritizira ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Whoever wins we loose...or in Slovenian style...Kdorkoli zgubi mi zgubimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

cekr ::

Prvič se strinjam z jankovicem.

"Janković prezaposlen za ugotovitve KPK"

Ima čisto prav. Če so kaj našli, naj dajo na sodišče. Ne pa da se samo hujska narod.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ABX ::

Looooooka je izjavil:

ABX je izjavil:

Jaz optimistično gledam na Piratsko stranko, če ne drugega želijo večjo transparentnost države.

So mel sanso pa se niso znal zmigat pred volitvami.
Zdej je prepozno in so cisto nepotrebni.
Se posebej ce je njihov glavni cilj neka svoboda na internetu(kar je trenutno tocka ž na listi prioritet).


Do novih volitev itak me ne zanima kaj se dogaja, to smo volili in to imamo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jype ::

Limit-sky> najhujše krize po II. sv.vojni

Slab spomin?

vostok_1> loose

Lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Hayabusa ::

Pahor, Virant, Zver, Vizjak zaenkrat ne delajo slabo.

Koliko ministrov poznaš, ki kupijo za 40k (1 letno plačo) delnic državnega podjetja na podlagi (ne)insajder informacij ?

Kaj dela Zver ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

jype ::

luli> Vizjak

Inside trader naj se čimprej odstrani sam, da se ne bo madež prijel še na ostale.
««
«
1 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588162185 (134207) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914362 (10174) Buggy

Več podobnih tem