» »

assasin's creed brotherhood

assasin's creed brotherhood

tabl ::

igram igro na xbox360 pa ne vem kako naprej. Namreč znak za začetek misije (memory start) se mi je pojavil na območju, kamor nimam dostopa (če grem naprej mi napiše, da se bo igra desinhronizirala). Na mapi imam še 3 Borgia stolp, ki so tudi na istem zaprtem območju. Mi lahko kdo pomaga kako naprej? Kako odprem ta zaprta območja?

Matevz96 ::

Si poskusil iz druge strani, ker je možnost da je le vmesni del mape zaprt. Na koliko % sinhronizacije si?

tabl ::

vse sem probal, z vseh strani....sem na cca 25 procentih, sem po tistem ko rešiš catarino sforza, piratih, začel sem najemati assasine...memory start znak se je pojavil desno spodaj na mapi...mogoče moram začeti obnavljati akvedukte in podobno? nisem še kupoval teh znamenitosti, samo obnavljal sem ostale stvari...probal sem vse kar mi je padlo na pamet in ne vem kaj naj naredim naprej...

Matevz96 ::

Znamenitosti in stolpov ni potrebno obnavljati/zavzemati, da prideš skozi vse misije. Ne spomnim se točno poteka ampak ali je med tabo in misijo kakšna voda? Če je, jo poskusi prečkati narazličnoh mestih. Rekel bi da imaš verjetno na voljo več misij tako, da poskusi s katero drugo najprej.

eric_cartman ::

Včasih moraš it samo ven iz te naprave.. Ker pač zgodba poteka hkrati še v realnem življenju.. Tko da pejt vn iz tega.. Ker včasih ma še Desmond zgodbo posebej in mal nadleguj une.. Pol ti povejo ene 100 stvari..

Potem pa mislim, da boš lahko nadaljeval.. Sicer pa poglej na mapi, če imaš še kšn klicaj in kšno misijo kje drugje.. Zihr jo maš.. In pojdi najprej druge misije narest.. Pol se ti pa kr naenkrat odpre še vse..

Kšne druge ideje pa nimam..

Matevz96 ::

eric_cartman je izjavil:

Včasih moraš it samo ven iz te naprave.. Ker pač zgodba poteka hkrati še v realnem življenju.. Tko da pejt vn iz tega.. Ker včasih ma še Desmond zgodbo posebej in mal nadleguj une.. Pol ti povejo ene 100 stvari..


A si elektriko že priklopu? (upam, da to ni iz katerega drugega dela :))

tabl ::

fantje hvala za vse ideje, vendar sem to že vse probal. na mapi je samo en klicaj (memory start) tako, da več misij ni možno. Šel sem vn iz tega življenja in nazaj noter pa se nič ne spremeni. Ko grem v realno življenje imam sicer res timer naštiman 10 minut in ne vem kaj naj bi to pomenilo (morem še raziskat). elektrike ni...vode ni tudi vmes...klicaj samo eden...rekrutiral skoaraj vse, ki jih lahko, pokupil skoraj vse kar se da pokupit.. :( še enkrat hvala za ideje, če pa se kdo še kake spomni bi bil res zelo hvaležen... hvala

Matevz96 ::

pogovarji se z folkom zuni

tabl ::

to misliš v bližini tam kjer moram čez? sem se, sem najdu zaenkrat samo naloge( kot hitro prečkanje poti in podobno). Bom prbal še enkrat vse prehodit...jezi me...že tri dni iščem pot naprej...

Matevz96 ::

tabl je izjavil:

to misliš v bližini tam kjer moram čez? sem se, sem najdu zaenkrat samo naloge( kot hitro prečkanje poti in podobno). Bom prbal še enkrat vse prehodit...jezi me...že tri dni iščem pot naprej...


Poskusi iti iz naprave, in se pogovarjaj z svojo ekipo zunaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Control (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8010996 (466) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864208 (10049) Pithlit
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782864 (56010) Heisenberg
»

Prototype

Oddelek: Igre
492945 (1183) Outsajder
»

Hitman 2 Silent assasin

Oddelek: Igre
8968 (908) VuLc4n0

Več podobnih tem