» »

PS3 vs. Xbox 360

PS3 vs. Xbox 360

««
3 / 10
»»

Mavrik ::

medenko je izjavil:

Ti je težko premakniti, a ne? Gremo raje brisati.


Na žalost nam tehnične zmožnosti to ne dovolijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

ze znani kaj datumi izzida?

fukich ::

kaj naj kupim ps3 ali naj počakam na ps4?
jaz mislim da bi si zdaj kupil ps3 in čez kako 1 ali 2 leti prodal ter kupil ps4.

Goblin ::

Nabavi sedaj PS3 in počakaj 2 leti, da bo več iger za PS4 in nižja cena.
http://www.goblin.si

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

fukich ::

@filip007
ni mi dobra igra ta god of war

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

Reaper ::

Še vedno jo lahko prodaš in kupiš kakšno drugo.

hojnikb ::

fukich je izjavil:

@filip007
ni mi dobra igra ta god of war

kako ti igra takega profila ni dobra ? 8-O
#brezpodpisa

fukich ::

@hojnikb
preveč fantazije

http://www.bigbang.si/igralne-konzole/p... ta paket si bom vrjetno vzel ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fukich ()

puginho ::

Nebi rad bil pameten ampak:
PS3 GOW 190EUR + Last Of Us 50EUR = 240EUR - prodaja GOW 20 EUR = 220EUR
PS3 Last Of US = 300 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

fukich ::

pa se beli playstation mi ni lepo hah :D

http://www.harveynorman.si/oddelki/iska... če že mi je to boljše

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fukich ()

filip007 ::

Praha se ne vidi, pa saj so igre ugodne na Bolhi, po 15€ na komad.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Anze90 ::

Ker sem čisto nov v svetu konzol me zanima, kaj se bolj splača vzeti, Xbox ali PS? Vem da izideta novi verziji konzol, vendar sta zaenkrat še predragi. Neki sem bral, da bo Xbox podprt še do 2017, PS pa do 2015. Zanimam se predvsem zaradi GTA 5 in Fife 14, saj jih za PC, ki je tako ali tako potreben zamenjave še nekaj časa ne bo. Še to me zanima, pri Goblinu ponujajo neke nadgradnje, se to splača vzeti oziroma ali deluje tako kot original + dodatne funkcije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Anze90 ()

opeter ::

Kakšne nadgradnje? Sicer ti bo Goblin že odgovoril.

Naštete igre, torej tako GTA 5 kot FIFA 14 bosta izdali tudi za (trenutne) konzole. Torej četudi kupiš Xbox 360 ali PS3, z njima ne boš falil. Še en čas bosta za obe konzoli izhajale igre.

Z nakupom novih, torej prihajajočih konzol bi jaz počakal kakšne leto, dve ali tri, da se zadeve pošlihtajo, izdajo cel kup iger ... po možnosti pa še kakšno slim verzijo konzole. Prve verzije konzol so bolj tako-tako. Edino Nintendo zna to nekako poštimat, da ni nekih večjih napak (pregrevanje itn.).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kriko07 ::

Aja pa igrca uncharted 3 ali uncharted 2 je na PS3 Store free to play,lahko igramo multiplayer :)

Goblin ::

Podpora za stare konzole bo še dokler se bodo igre zanje prodajale. Upoštevaj, je trenutno baza Xbox+PS3 konzol 150 milijonov - pokvarjeni. V letu 2014 pa dvomim, da bo prodano več 15M novih konzol (verjetno bo celo več prodanih starih konzol). Skratka dokler bodo razvijalci zaslužili več z izdelavo iger za stare konzole, jih bodo še naprej izdajali. Za popularne igre bo podpora še vsaj 5 let. Pa tudi še vsaj 2 leti bo več novih iger za PS3/X360 kot za PS4/XOne.
http://www.goblin.si

hojnikb ::

ja ta gen konzol nebo šou še kr v pozabo... tak da nimaš z nakupom kej sfalit. še vedno pa lahko zadevo prodaš, če se naveličaš.
#brezpodpisa

cordoba ::

Pri goblin.si sem kupil live za 3 mesece, dobil pa sem v roko za vsak mesec posebaj, pa še to odprto kodo, da vsak lahko vidi in si zapiše. Za 1 mesec, sem vpisal in je delalo, danes pa mi poteče in hočem vpisat kodo in mi nobena od preostalih dveh ne prime. Kaj naj naredim? Je to pogosta napaka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

Reaper ::

Reklamiraj, nimaš kaj drugega.

cordoba ::

Ja to itaq, ampak a je kakšna varianta, da xbox live kej urejajo in, da bo kasneje prijela?

krepki ::

Katera konzola ima lepšo sliko na tv Ps3 ali Xbox 360 oziroma kakšno resolucijo imajo klonzole

hojnikb ::

vse imajo šrot resolucijo..

cod ghosts ima recimo 880x720..

evo še ena lista
http://beyond3d.com/showthread.php?p=11...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

In kako pol folk igra igre če je tako slaba slika,a lahko kak primer recimo slab divx film,ker zdajle nameravam nekaj kupit pa ne vem če bom pol zadovoljen z nakupom.
Tako švoh pa menda ja ni.

ker neve kaj je dobra slika :)

Zdaj res nima smisla kupit ps3/x360, razn če bi rad preigral kake exkluzive...
#brezpodpisa

krepki ::

In kaj se splača zdaj počakat na ps4 ali kaj,samo zadeva je veliko dražja.

hojnikb ::

kupi rabljeno x360/ps3 za 100-150€ in preigraj kar misliš preigrat, potem pa kupi ps4/xbox1, ko pride prva pocenitev..
#brezpodpisa

kratos ::

Ne poslušaj hojnikb-ja ker nima o konzolah veliko pojma. Grafika je vrhunska za tak hardware, ti kar nabavi zdajšno generacijo konzol, slika bo bila precej dobra - če mi ne verjameš pa poglej par gameplayou na youtubu (recimo red dead redemption, gta 5, forza 4,...), ob špilih boš užival, res da nebo 1080p resolucije ter 60fps-jev kar je za geeke kot je hojnikb najbolj pomembno, vendar če želiš samo uživati v igrah ter zgodbi potem je vsekakor konzola pravi nakup - če pa ne potem ti pa ne preostane drugega kot high budget pc za drkalice ki jih boš prek neta preigraval cele dneve brez vsake zgodbe v upanju da boš prvi :)

hojnikb ::

kratos je izjavil:

Ne poslušaj hojnikb-ja ker nima o konzolah veliko pojma. Grafika je vrhunska za tak hardware, ti kar nabavi zdajšno generacijo konzol, slika bo bila precej dobra - če mi ne verjameš pa poglej par gameplayou na youtubu (recimo red dead redemption, gta 5, forza 4,...), ob špilih boš užival, res da nebo 1080p resolucije ter 60fps-jev kar je za geeke kot je hojnikb najbolj pomembno, vendar če želiš samo uživati v igrah ter zgodbi potem je vsekakor konzola pravi nakup - če pa ne potem ti pa ne preostane drugega kot high budget pc za drkalice ki jih boš prek neta preigraval cele dneve brez vsake zgodbe v upanju da boš prvi :)

Bila "vrhunska". leta 2006/07 In vem kaka je, sj si lastim 3 konzole te generacije..

In ne poslušat console fanboye tipa kratos. Ker zgubijo vso svojo kredibilnost z izjavami "Grafika je vrhunska za tak hardware, ti kar nabavi zdajšno generacijo konzol" in "pa ne potem ti pa ne preostane drugega kot high budget pc za drkalice ki jih boš prek neta preigraval cele dneve brez vsake zgodbe v upanju da boš prvi :) "

Če že konzolo, potem rabljeno. dat 200EUR+ za nekaj, kar je na koncu življenskega cilka, je rahlo neumno...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

medenko ::

so pa igre ugodne :)

kratos ::

nevem kater čapac bi dajal 200€ zdaj za konzolo če jo dobiš lahko že za 100€, daj pokaži mi eno napravo ki je sposobna poganjat grafiko zdajšnih konzol - ajde ti dam budget 200€ da boš vesel.
Sem že parkrat komentiral tvoje prodajanje buč v temi konzole pa se še vedno nisi naučil da nimaš ravno pojma o njih ?
newsflash: igra ima lahko resolucijo 720p pa bo lahko še vedno lepše izgledala kot neka v 1080p - ko ti že toliko pomeni ta resolucija s katero brezglavo trobezljaš po forumih...

Vsekakor se še vedno splača kupovanje konzol te generacije in se bo vsaj še leto-dve (toliko časa dokler bodo prihajali novi naslovi)

hojnikb ::

medenko je izjavil:

so pa igre ugodne :)

jah, za PC so še ugodnejše, če smo že pri tej temi.. :D

kratos je izjavil:

nevem kater čapac bi dajal 200EUR zdaj za konzolo če jo dobiš lahko že za 100EUR, daj pokaži mi eno napravo ki je sposobna poganjat grafiko zdajšnih konzol - ajde ti dam budget 200EUR da boš vesel.
Sem že parkrat komentiral tvoje prodajanje buč v temi konzole pa se še vedno nisi naučil da nimaš ravno pojma o njih ?
newsflash: igra ima lahko resolucijo 720p pa bo lahko še vedno lepše izgledala kot neka v 1080p - ko ti že toliko pomeni ta resolucija s katero brezglavo trobezljaš po forumih...

Vsekakor se še vedno splača kupovanje konzol te generacije in se bo vsaj še leto-dve (toliko časa dokler bodo prihajali novi naslovi)

Prosim link do 100EURkega novega ps3ja/x360..

In govora ni blo o drugih napravah, ampak izkjučno o konzolah 7 generacije. A si kje videl, da sem omenil kak PC ?

To o 720p in 1080p imaš deloma prav. Res ima lahko 1080p slabše texture in zgleda slabše; ampak... dj mi primer, kjer 720p zgleda lepše kot 1080p...
V vsakem primeru bo pa stvar zgledala šrot, če jo boš poganjal pri resoluciji 880x720 (zadnja dva coda). pa lahko ima še take uber texture. Stvar zgleda zmazek.

Sj ta 720p bi bil super, če bi na tej generacij dejansko bilo večina špilov v taki resoluciji. Pa niso.. Razni upscali in dinamićne resolucije... take jajce maš pol..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

krepki ::

Sem malo gledal po bolhi za 100-150€ ni kaj za dobit cene so okrog 200€.

Tudi na youtubu sem pogledal scene zadnjih iger youtube sem zagnal na smart tvju in moram reč da sem razočaran nad videnim,če je to to potem to ni za mene.

Te igre bi mogoče za silo zgledale bolje na kakšnem 24 inčnem monitorju.

hojnikb ::

krepki je izjavil:

Sem malo gledal po bolhi za 100-150€ ni kaj za dobit cene so okrog 200€.

Tudi na youtubu sem pogledal scene zadnjih iger youtube sem zagnal na smart tvju in moram reč da sem razočaran nad videnim,če je to to potem to ni za mene.

Te igre bi mogoče za silo zgledale bolje na kakšnem 24 inčnem monitorju.

this is what i'm talking about..
Sicer pa, včas je treba počakat na dober deal..
#brezpodpisa

krepki ::

Če bolje premislim se mi tudi 100€ zdi škoda dat za takšno kvaliteto igranja.

Tako da smo spet na začetku v nevednosti kaj nabavit.

hojnikb ::

ali se skeširaš pa nabaviš PC, al pa ps4/xbox1..

če imaš zdaj kolker tolk PC, lahko kar tega nadgradiš...ampak to je pa že nekaj za svojo temo :)
#brezpodpisa

Mavrik ::

Meni sicer ni jasno kake vrste butec kupuje igralne naprave po slikah -_-

Lej, preprosto je: obe konzoli imata kup dobrih iger za preigrati. Če so ti všeč in jih hočeš igrati potem daš tistih bogih 200EUR in si vesel (v končni fazi to ni nek denar). Če pač pričakuješ nove igre oz. ti nabor iger ni všeč potem pa itak mečeš denar stran.

To da štejete piksle in se okoli tega drkarite pa mora biti največja neumnost kar sem jo videl to leto. Vse resolucije na tvojem PCju, PS4ki, Xbox Oneu in Wiiju ti ne bodo pomagale če boš hotel pognati Forzo Motorsport 4 ali Okami a ne?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

puginho ::

krepki je izjavil:

Sem malo gledal po bolhi za 100-150€ ni kaj za dobit cene so okrog 200€.

Tudi na youtubu sem pogledal scene zadnjih iger youtube sem zagnal na smart tvju in moram reč da sem razočaran nad videnim,če je to to potem to ni za mene.

Te igre bi mogoče za silo zgledale bolje na kakšnem 24 inčnem monitorju.



Ne vem kak vi pc-jaši sploh zavijete v temo s konzolami. Nam je ja nerodno ko vklopimo ps3 pa nabijamo Uncharted na 50 inčih, no vsaj mislim da je Uncharted, ker je slika zmazek in se nič ne vidi.

hojnikb ::

Mavrik je izjavil:

Meni sicer ni jasno kake vrste butec kupuje igralne naprave po slikah -_-

Lej, preprosto je: obe konzoli imata kup dobrih iger za preigrati. Če so ti všeč in jih hočeš igrati potem daš tistih bogih 200EUR in si vesel (v končni fazi to ni nek denar). Če pač pričakuješ nove igre oz. ti nabor iger ni všeč potem pa itak mečeš denar stran.

To da štejete piksle in se okoli tega drkarite pa mora biti največja neumnost kar sem jo videl to leto. Vse resolucije na tvojem PCju, PS4ki, Xbox Oneu in Wiiju ti ne bodo pomagale če boš hotel pognati Forzo Motorsport 4 ali Okami a ne?

Okami zgleda na PCju bolje kot na Wii :)

Sicer pa ja.. če misliš igrat eksluzive, potem ti je konzola edina opcija. No sej dosti ekskluziv ima kr lepo grafiko glede na starost konzole (gt5 recimo..)..
#brezpodpisa

puginho ::

krepki je izjavil:

Če bolje premislim se mi tudi 100€ zdi škoda dat za takšno kvaliteto igranja.

Tako da smo spet na začetku v nevednosti kaj nabavit.


Še en namig, PC se s svojo super duper grafično lahko skrije po kvaliteti igranja pred konzolnimi ekskluzivami.

hojnikb ::

puginho je izjavil:

krepki je izjavil:

Če bolje premislim se mi tudi 100€ zdi škoda dat za takšno kvaliteto igranja.

Tako da smo spet na začetku v nevednosti kaj nabavit.


Še en namig, PC se s svojo super duper grafično lahko skrije po kvaliteti igranja pred konzolnimi ekskluzivami.

Tudi PC ima eksluzive. In guess what, tut na PC lahko daš kontroler..

Ampak najbolje je pa itk, če maš najboljše iz vseh svetov >:D

kratos ::

Konzole so se in vedno se bodo kupovale po ekskluzivnih špilih ki jih ponujajo. Če vam je grafika zanič potem ste na pc-jih, če vam grafika ne pomeni tolk kot zgodba, igralnost,... potem so tu konzole in njihove masterpiece ekskluzive.

Ne mi sploh omenjat kontrolerja na pc-ju ker je razlika enormna in filing igranja je kot dan in noč.

hojnikb ::

kratos je izjavil:

Konzole so se in vedno se bodo kupovale po ekskluzivnih špilih ki jih ponujajo. Če vam je grafika zanič potem ste na pc-jih, če vam grafika ne pomeni tolk kot zgodba, igralnost,... potem so tu konzole in njihove masterpiece ekskluzive.

Ne mi sploh omenjat kontrolerja na pc-ju ker je razlika enormna in filing igranja je kot dan in noč.

Yup maš prav. Ko prklopiš DS3 na PC, so dirkačice čisto nekaj drugega >:D
#brezpodpisa

kratos ::

V mislih sem imel ostalih 90% iger. Edine igre ki jih lahko igraš prek kontrolerja so športne igre (dirkanje, fuzbal,..) in se seznam iger konča.

Pesimist ::

Reje povejte tisti ko ste bli glasni da jih muller dobi 1 tedn po izidu kje se da dobit v fizicni trgovini se.

St235 ::

kratos je izjavil:

V mislih sem imel ostalih 90% iger. Edine igre ki jih lahko igraš prek kontrolerja so športne igre (dirkanje, fuzbal,..) in se seznam iger konča.


ne govori neumnosti. Z izjemo strategij, mmo in FPS kontroler povozi navezo tipkovnice in miške.

LitralSM ::

hojnikb je izjavil:

vse imajo šrot resolucijo..

cod ghosts ima recimo 880x720..

evo še ena lista
http://beyond3d.com/showthread.php?p=11...

Na PS3. Na X360 je resolucija menda 660p? Ali pa je kar na obeh 660p? Ne vem, vem da en čas še CoD še HD ni bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

St235 ::

resolucija na ps3/xbox360 je okrog 720p. Glede na to da so konzole namenjen v prvi vrsti igranju v dnevni sobi ga ni heroja ki vidi razliko med 720p in 660p. ŠE za 1080p in 720p rabiš konkretno veliko televizijo al pa sedet en meter stran.

hojnikb ::

LitralSM je izjavil:

hojnikb je izjavil:

vse imajo šrot resolucijo..

cod ghosts ima recimo 880x720..

evo še ena lista
http://beyond3d.com/showthread.php?p=11...

Na PS3. Na X360 je resolucija menda 660p? Ali pa je kar na obeh 660p? Ne vem, vem da en čas še CoD še HD ni bil.

ni res... kr lepo 880x720 je...

St235 je izjavil:

resolucija na ps3/xbox360 je okrog 720p. Glede na to da so konzole namenjen v prvi vrsti igranju v dnevni sobi ga ni heroja ki vidi razliko med 720p in 660p. ŠE za 1080p in 720p rabiš konkretno veliko televizijo al pa sedet en meter stran.

cod ghosts je sicer res 720p, ampak ne tak kot si ti misliš. 880x720 in 1280x720 (pod čemer si mi predstabljamo 720p) je pa ogromna razlika.

še za skeptike
http://www.eteknix.com/call-duty-ghosts...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

St235 ::

cod ghosts je sicer res 720p, ampak ne tak kot si ti misliš. 880x720 in 1280x720 (pod čemer si mi predstabljamo 720p) je pa ogromna razlika.


brez dvoma, samo razlika pri igranju na 42 inčnem tvju z treh metrov ne vidiš. Verjamem pa, da če se nalimaš pred TV to seveda vidiš in se potem tolčeš po prsih v online debatah. Na samo igranje pa to bore malo vpliva. Pa saj se vsi strinjamo, da za grafične kurbe je edina izbira PC in grafična za 1000 EUR.

hojnikb ::

če ne vidiš razlike s 3 metrov, rabiš pregled pri okolistu ;)

mam tut 42" TV z fhd pa je razlika, če igraš 1080p, 720p in kvazi 720p... Or maybe thats just me..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kratos ::

Pač imaš slab tv hojnikb, pri smart tv-jih za jurja+ ti sfiltrita sliko tako da zgleda 1x lepša.
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199280 (76453) radovednik
»

Sony prodal 5,3 milijona konzol PlayStation 4, Microsoft zaostaja

Oddelek: Novice / Konzole
4113793 (11455) dope1337
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10533980 (23175) Pesimist

Več podobnih tem