» »

All-Stars 2003

All-Stars 2003

rap3r ::

Če kdo spremla kej NBA pol ve da je dons ponoč tekma useh zvezdnikov...mot me edino to da nikje ne prenašajo tekme niti na HRT 3 kjer so to počeli zadnja leta!Zanima me če je kdo ugotovu kje če bo kje prenos!Poleg tega bi pa še reku par grdih besed naši naiconalki sej gnoji niti NBA action ne predvajajo več!Prekleti debili!Samo še to pofukano smučanje gledamo s tem da naši nimajo pojma!Nej si zaslužjo da bodo na tv ne pa da je 15ti najbolši in je že "uspeh"!Uglavnem kaj si vi mislte o tem!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Thomas ::

Jah kaj ... s prezirom zaničljivo plujemo po programih nacionalke in preklapljamo na relaciji DC-NG-BBC-AnimalPlanet ... in nazaj.

Na Eurošportu pa gledamo sumo borce občasno.

Iz čiste zlobe do tekmovalnega športa sploh.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

morphling1 ::

Zgleda da so kapitalno vsi zapufani in noben nima več denarja za prenose. Zanimivo je da tudi hrvatje nimajo prenosov, čeprav imajo nekaj igralcev v NBA, zgleda da so cene zelo visoke. Tud DSF mislim da letos nima nič, kriza. Upam, da bodo vsaj all star tekmo kje prenašal. Sicer mi jo bo kolega snemal, ker ima digitalno satelitsko in je na nekem francoskem programu že včeraj snemal Got milk rookie proti drugo letnikom tekmo ter zabijanje in trojke (Peja in Richardson sta spet zmagala). Je pa res sramota to, da ne morajo par tistih res dobrih tekem odkupit in jih prenašat, sploh v Sloveniji kjer je zanimanje za košarko veliko. Pismu ful bi rad kako tekmo od Rašota videl ko ima letos špila v najboljši formi do sedaj
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

rap3r ::

Ja morf to sm slišu ja kapo dol peđi:D američani nej se pojejo da je en evropejc 2x zapored najbolši v 3cah.
Ej ti bi men lahk posodu tekmo?Itak sm ta tedn doma k sm bolan tko da če bi se ti dal posodt!Drgač pa za hrvate se zdi čudno da ne prenašajo, sam osebno mislm da je še bl čudn za dsf ker oni majo dirka ki je tud v top formi pa nč neprenašajo pa še v ekipi all-stars je tko da čudn je tole use skp.
Za rašota sm pa vidu učer k je biu Nba action pa je eno ful hudo odšpilu k so neki kazal!
Drgač pa ja hudo igra mogoče če bi biu mal bol gibčn da bi biu med top centri v NBA.Tko pa mislm da mu mal manka.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

segi ::

jup zgleda da bomo pstali brez prenosa. Samo čudno, da ne bo DSF prenašal, saj so vsi nori na Dallas.

Če pa kdo kaj izvoha, pa naj pove...:\
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

zaspanka ::

Cista beda to s prenosi samo smucanje s resnicno neukusnimi kometatorji da me mine se tisto malo veselja ki imam da bi gledala vsaj deskanje bi lahko predvajali. NBA je Peja spet zmagal in to baje po ponovljenih metih nekaj se je vmes sirena oglaila in so gledalci izsilili da je ponovil mete 22 pik je dosegel (koliko je rekord?), jaz bi pa tako gledala tekmo pa je ni...:O
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

shock ::

Rekord je vseh 30 pik oz 25 košev

morphling1 ::

Rekord trojk ima Craig Hodges iz all stars 86 dosegel je 25 točk . Je pa 22 četrti najboljši rezultat do sedaj. Je bilo pa ful napeto letos v prvi seriji sta oba (Wesley Person) zadela po 20 točk, tako da sta imelo ponovitev in začel je Peja, ko se je po 24 sekundah po pomoti oglasila sirena, kar ga je zmedlo da je zadel samo 13 kom, Person jih je 16. No potem so mu dali še eno možnost kjer je raztural z 22 točkami od 30 možnih .
Posneto imam rookie tekmo, za trojke in zabijanja je kolega zaspal :) Je pa danes okoli 2 zjutraj All star tekma, kjer bodo skoraj sigurno med polčasom pokazali najboljše zadeve iz vseh stranskih tekmovanj, je pa posneto iz canal+ se pravi francosko.
Moram pogledat če kaka nemška telivizija slučajno kaj prenaša, al pa če kdo od vas kaj ve
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Binji ::

Ce ksn zvej kjer kanal bo to prenasal nej PLIIIIS povej!!! Velja za All-star in pa za tista tekmovanja.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

zaspanka ::

mnorphiling1: pa na canalu+, ne bo prenosa?
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

morphling1 ::

Meni je tako rekel, canal+ ima več različnih programov in zgleda da preko dig satelitske (mogoče ima celo kaj odkodiran) je prenos. Tako da mi bo posnel celo tekmo pa kar koli bo še zraven.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

zaspanka ::

;) , hvala
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

Binji ::

Se priporocam za posnetk:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

Resno mislim..ce je ksna varjanta da to kdo posname in da na CD/VHS nej me kontaktira pol..
Hvala!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DrSergioDJ ::

prenosi so na strani:

all-stars


prenaša "mreža plus" (bosna), "alpha" (makedonia), "anem" (crna gora) in "b92tv" (srbija).

pa se ostale no.. :D
...

Zgodovina sprememb…

andrej ::

tukajsni mediji (Seattle) ze cel dan govorijo o tej tekmi. danes zjutraj so meli tako diskusijo, da sem se mogo kar smejat. Ce ne bom kje odzunaj bom definitivno pogledal zadevo.

segi ::

Jordan 20 točk, Iverson 35...
Garnet 37 točk, Brynt 22...
Več tukaj!

Zmagal West za 10 točk po dveh podaljških!;((
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

rap3r ::

Tm kjer je pisal kdo prenaša sta bla tud makedonija in črna gora oba programa mam na telčeviziji pa noben ni prenašu!;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

btw danes ob 5tih je posnetek na DSFu
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

rap3r ::

to pa vem ja tanx anyway
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Ej mam posneto iz premiere, z angleškim komentarjem JUPY :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

rap3r ::

Ej ql stari boš posodu a ne:)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Ja ni problema
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Binji ::

Yaa Ming 2 piki
Shaq 19:D :D :D

Morphling preglej mejl!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

segi ::

ta posnetek na DSF ob 17.00 je bil za kurac!!!
Vse so ven spuščali....kreteni...;(( pa še reklame;(( ;(( ;((

Jordan pa rula!!
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: segi ()

DrSergioDJ ::

morphling: jst bi tud posnetek, lepo lepo prosim ;)
...

morphling1 ::

Email Binji , pa se zmenita (to velja tudi za ostale) ker bo nekaj lepega naredil, ko mu jaz pošljem nuff said :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DrSergioDJ ::

hehe, oki doki
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197154 (94463) Samael
»

union olimpija:žalgiris prenos tekme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12010852 (8953) primozzzz
»

NBA

Oddelek: Loža
131096 (956) segi

Več podobnih tem