» »

Najboljši/Najslabši admin/mod na slotech debata

Najboljši/Najslabši admin/mod na slotech debata

Temo vidijo: vsi
1
...
3 4
5
»

Vajenc ::

OrkAA je izjavil:

Link? Ker jaz se razen brisanja očitnih trolpostov PNGjev ne spomnim nič takega, kar bi bil potencialen konflikt.

To je tvoje mnenje. Linkov se mi ne da iskat.
Edit: za GW vzamem nazaj, ker Ziga očitno ni sodeloval pri debati.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

kr1ženska ::

oemdzi je izjavil:

Čak ti si ženska in nimaš pravice tle pisat ! Pa ne zato, ker ne bi bila enakovredna moškemu, ampak si na slotech pač celo večvredna ... Admini imajo drugačne kriterije če si ženskega spola


Tuki not se pa celo strinjam s tabo. Mi mal beden. Je pa res da trolam res in samo v loži v temah ki so že same po sebi trololo.
Glede na to da naj bi bila oba spola enakopravna, bi bilo pošteno ko bi nas admini tudi tako začeli obravnavati.
Kaj pravite?

garamond je izjavil:


kr1ženska je izjavil:

Tudi Loža ima svoje meje; je zapisal eden od adminov ko je folk nakladal o bstoju nezemljanov v srdišču zemlje :) Kva je bla to že ena tema? Sem se nasmejala do solz :))

To je bila tema o votlih planetih. Trenutno najbolj zabavna tema je seveda o Koncu sveta z eno osebo, ki resnično verjame (ampak ne v ekstremno teorijo o koncu človeštva, čeprav mi nikoli ne upa odgovoriti na moje teorije :)). Zadnjič sem skoraj krepnil od smeha!

A ti to resno? :)) Mal bom še tale protokol brala pa grem pol pogledat kva se tm dogaja... :D

Zgodovina sprememb…

OrkAA ::

Vajenc je izjavil:

OrkAA je izjavil:

Link? Ker jaz se razen brisanja očitnih trolpostov PNGjev ne spomnim nič takega, kar bi bil potencialen konflikt.

To je tvoje mnenje. Linkov se mi ne da iskat.
Edit: za GW vzamem nazaj, ker Ziga očitno ni sodeloval pri debati.


Če pa obtožuješ moderatorje kršenja takih osnovnih stvari. Jaz sem tudi (bil) mod in bi protestiral, če bi kaj takega videl pobrisanega, pa se ne spomnim ničesar.

Ziga Dolhar ::

Morda nisem sodeloval v GW temi, sem se pa zagotovo kdaj oglasil v kakšni drugi, kjer sem (tudi) kaj pomoderiral. Pri kakih Chemtrailsih in ostalih zarotnicah zihr!
https://dolhar.si/

Vajenc ::

V srčni temi o homoseksualnih porokah si bil precej aktiven komentator in moderator.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

OrkAA ::

Pa tudi to, da kolegu moderatorju rečeš naj pobriše namesto tebe nekaj kar se tepe s pravili je normalno - sam se ne smeš vmešat, ker ni higienično, lahko pa namigneš, pa potem kdo drug po svoji presoji pobriše. Tudi druge moderatorje, če grejo čez črto.

trololo2 ::

Najslabši moderator na slo-techu? Brez dvoma Žiga. Dokaz je tema o arbitražen sporazumu, kjer je nekako zadnji moment pred zaklenitvijo napisal post, tako da replike niso bile mogoče. Racionalnemu človeku pove vse kar je treba.

OrkAA ::

To lahko nardi vsak k ma uro s sekundnim kazalcem.

kr1ženska ::

OrkAA je izjavil:

Pa tudi to, da kolegu moderatorju rečeš naj pobriše namesto tebe nekaj kar se tepe s pravili je normalno - sam se ne smeš vmešat, ker ni higienično, lahko pa namigneš, pa potem kdo drug po svoji presoji pobriše. Tudi druge moderatorje, če grejo čez črto.

Vse je del velike zarote! :D
Mal pretiravaš. Najbrž se jim ful da gledat kva njihovi kolegi zganjajo. Če si pa že kdaj privoščijo kaj takega pa, ej ko boš ti enkrat moderator izvolijo...
Vsak ima zase dovolj dela in se najbrž s takimi traparijami ne ukvarjajo. Niso otroci. Pač brišejo po svojemu občutku. Kakršen koli je že ta.

Pa še enkrat če so admini spregledal zgornji post.
Res bi bilo lepo od vas ko bi začeli na ženske gledat enakopravno.

black ice ::

kr1ženska je izjavil:


Res bi bilo lepo od vas ko bi začeli na ženske gledat enakopravno.

Na ST ste ogrožena vrsta. Jaz jih popolnoma razumem.


Šala.

@nny ::

To z ogroženo vrsto žal drži...ta hip imam v spominu poleg sebe samo štiri, za katere vem, da so ženske. Torej kr1ženska, figula, Pithlit, Nevone+. Poleg stotinj in stotinj bitij z Marsa!

Auč.

Kljub temu bi morala biti palica enako dolga za vse.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kr1ženska ::

@nny je izjavil:

To z ogroženo vrsto žal drži...ta hip imam v spominu poleg sebe samo štiri, za katere vem, da so ženske. Torej kr1ženska, figula, Pithlit, Nevone+. Poleg stotinj in stotinj bitij z Marsa!

Če smo ženske to še ne pomeni da se lahko delamo norca iz vsakega in vsega. Če nismo sposobne normalne debate pač ne pašemo na ta forum. A jebi ga! Pravila naj bodo za vse enaka.
In tipi se ne bodo mogli več pritoževati nad podrejenim položajem celo na tem forumu. ;)

korenje3 ::

@nny je izjavil:

To z ogroženo vrsto žal drži...ta hip imam v spominu poleg sebe samo štiri, za katere vem, da so ženske. Torej kr1ženska, figula, Pithlit, Nevone+. Poleg stotinj in stotinj bitij z Marsa!

Auč.

Kljub temu bi morala biti palica enako dolga za vse.


aha. čak da si napišem imena... ;) ka so ogrožena vrsta na forumu....
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Gigahertz ::

Predlagam da uvedete persono trollus, specialno za par specialcev, tistih res top 10 recimo8-)
"670#2500#8"

Keyser Soze ::

kr1ženska je izjavil:

In tok so fer, da znajo priznat svoj kiks če spoznajo da so ga naredil.

Če so tole naredili, s tehtnim argumentom, se še nikoli nisem preveč bunil. Hudič je ko argumenta ni. Oni to vedo, jih pa boli priznat.

Ni potrebe po tem, da sedaj vse pritožbe proti moderatorjem romajo v isti vrednostni koš.
OM, F, G!

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Res bi bilo lepo od vas ko bi začeli na ženske gledat enakopravno.

Ko bi ti vedla kolk rdečih postov imam... sicer res da so ponavadi brezvezni posti ki se nanašajo na druge gluposti ampak vseeno.

Gigahertz je izjavil:

Predlagam da uvedete persono trollus, specialno za par specialcev, tistih res top 10 recimo8-)

bo ogromno dileme pol komu kater naziv dat. Bol malo je 'person trollus' ki še nimajo drugega naziva.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

einstein :P ::

"bo ogromno dileme pol komu kater naziv dat. Bol malo je 'person trollus' ki še nimajo drugega naziva."

preprosto napišejo vse tri nazive... če je treba seveda
STAY OUT OF MY TERRITORY!

amigo_no1 ::

Danes je modra riba v temi https://slo-tech.com/forum/t548331/kone..., potem ko sem mu repliciral na njegovo tezo o tem, kako je bil domnevni strelec v ZDA samotnež in asocialnez z aspergerjevim sindromom z linkom lokalnega časopisa, kjer piše ga je bil v razmerju s punco lepo na tiho pobrisal svoj post :D.


Razočaral me je zee, ki gre po sledi Žige z enakim načinom delovanja (kadija tuži, kadija sudi) Conn. cops: Web "misinformation" to be prosecuted
kogar zanima naj googla za "Newtown Massacre...the MAJOR DISCREPANCIES LIST".

bluefish ::

Brisal sem ti zaradi tega, ker je bil tudi moj komentar offtopic in je šel v smeti.

Imamo pa za tovrstne pritožbe ustrezno temo. Ta to ni.

kr1ženska ::

Pithlit je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Res bi bilo lepo od vas ko bi začeli na ženske gledat enakopravno.

Ko bi ti vedla kolk rdečih postov imam... sicer res da so ponavadi brezvezni posti ki se nanašajo na druge gluposti ampak vseeno.


Joj.. Nisem jaz nič bolša. Rdeče strani kar lepo popestrijo črn ekran. :)
Admini res popuščajo. Vsaj na začetku ko sem uletela tle gor, ma jaz bi si sama dala naziv oziroma sem že čakala kdaj me bodo banali ko sem že tok trolala. No ja, sej pol ko sem preživela tist začetni napad iz vseh strani sem mal dvignila nivo, pa vseeno.
Vsaj tok, žaljenje osebkov, ipd... V tem primeru bi bil naziv primeren tudi za ženske. Vse do svoje meje.

einstein :P ::

jaz moram pa pohvalit bluefish-a, ker je zadnje čase bolj toleranten do mene in mislim, da tudi do ostalih, pa še rekel je, da imam še možnost, da mi odstranijo naziv, če se bom lepše vedel. (sem mislil, da nimam več šanse) :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

D3m ::

A res? Potlej mi bojo kmalu izbrisali oz. zmanjšali naziv. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

;-) ::

bluefish je najslabsi mod ever

einstein :P ::

meni se pa zdi gandalfar najstrožji :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

zee ::

amigo_no1 je izjavil:

Danes je modra riba v temi https://slo-tech.com/forum/t548331/kone..., potem ko sem mu repliciral na njegovo tezo o tem, kako je bil domnevni strelec v ZDA samotnež in asocialnez z aspergerjevim sindromom z linkom lokalnega časopisa, kjer piše ga je bil v razmerju s punco lepo na tiho pobrisal svoj post :D.


Razočaral me je zee, ki gre po sledi Žige z enakim načinom delovanja (kadija tuži, kadija sudi) Conn. cops: Web "misinformation" to be prosecuted
kogar zanima naj googla za "Newtown Massacre...the MAJOR DISCREPANCIES LIST".


Argumentiral sem, zakaj je tema zaklenjena. Za pritozbe imas drugo temo. Se vedno tudi stojim za tem, kar sem napisal.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

dzinks63 ::

Ne bom napisal najboljši najslabši, bom pa napisal takole, moderatorji so veliko premili, v mali milion temah se ponižuje soforumaše z vsemi možnimi nazivi, od fašistov, debilov, IQ v vseh variantah sobne temperature in številke čevljev, nestrpnosti do plafona, nekateri določenih ne prenesejo in jih žalijo čez vse meje, forum na nivoju pobertetnikov z nezmožnostjo argumentiranega komuniciranja, ampak s podtikanji, polaganji besed, stavkov in razmišljanj direkt v nasprotnikova usta.

Moderatorji zavzemite se malo za kakovost foruma, katera neprimerno tone, poostrtite kriterije, po nazivih zaklepajte dostop do tem tistim, kateri gredo čez rob. Forumaš dobi naziv PNG in se požvižga na vse, še bolj veselo piše debelizme, ker ve da mu nič ne morete, žali vse okoli sebe in ne sprejema nobene kritike. Dodelajte pravila za te extreme in jih strikno izvajajte, da bo forum na nivoju, kot si ga želimo mi in tudi vi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

D3m ::

Torej jaz spadam v tvoj kriterij?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Galaxy ::

dzinks63 je izjavil:

Ne bom napisal najboljši najslabši, bom pa napisal takole, moderatorji so veliko premili, v mali milion temah se ponižuje soforumaše z vsemi možnimi nazivi, od fašistov, debilov, IQ v vseh variantah sobne temperature in številke čevljev, nestrpnosti do plafona, nekateri določenih ne prenesejo in jih žalijo čez vse meje, forum na nivoju pobertetnikov z nezmožnostjo argumentiranega komuniciranja, ampak s podtikanji, polaganji besed, stavkov in razmišljanj direkt v nasprotnikova usta.

Moderatorji zavzemite se malo za kakovost foruma, katera neprimerno tone, poostrtite kriterije, po nazivih zaklepajte dostop do tem tistim, kateri gredo čez rob. Forumaš dobi naziv PNG in se požvižga na vse, še bolj veselo piše debelizme, ker ve da mu nič ne morete, žali vse okoli sebe in ne sprejema nobene kritike. Dodelajte pravila za te extreme in jih strikno izvajajte, da bo forum na nivoju, kot si ga želimo mi in tudi vi.


Dzinks, zelo lepo napisano, se strinjam. Po potrebi bi lahko dobili tudi ban!

MrStein ::

https://slo-tech.com/forum/t547745/p384...
Yup.

Z moje strani podobno: bolj dosledno izvajanje pravil. Tudi s strani moderatorjev samih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925475 (21717) šajtrga

Peticija zoper naziv Persona rudis (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
8914469 (11177) Mavrik

Več podobnih tem