» »

kazen za nasilneže

kazen za nasilneže

vir ::

Kakšna kazen bi bila primerna za tiste huligane, ki na protestih mečejo granitne kocke.
Jaz bi vsakemu poleg tega da plačajo zdravljenje poškodovancev in vse škode ki se je zgodila, dodatno kazen, naprtil tud poskus umora. Poleg tega bi pa še vsakekga nabunkal ko vola!
  • predlagal izbris: chrush ()

Isotropic ::

lol ti mas issues

Zgodovina sprememb…

theBill ::

Neplačano družbeno koristno delo. Sam kaj, ko naša zakonodaja tega ne dopušča.

Ne Isotropic, ti mas issues, če misliš da tako ravnanje lahko ostane nekaznovano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

Isotropic ::

itak da dopusca, po presoji sodnika pac.

menjalnik ::

Družbeno koristno delo, sj večinoma je to nevzgojena mularija, ki išče samo nasilje

theBill ::

Ma pusti tisto ujčakanje, to bi morale biti delovne brigade kot v stari jugi, namesto strojev bi oni vihteli kramp, pa recimo kakšno čiščenje gozdov, skratka nekaj takega, da bi naslednjič dobro premislil, ali bo šel na demonstracije samo zato, da bo skušal poškodovati čimveč policajev.

Ganon ::

Se absolutno strinjam. To, kar se dogaja, je grozljivo.

Blinder ::

se splača bit huligan. potem se p**** lepijo nate.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

PaX_MaN ::

Za en teden bi ga dal v hišni pripor k OP-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

eric_cartman ::

Men gre samo to na živce, ker jih skupijo bogi policaji, ki niso nič krivi.. Zakaj ne grejo kr direktno na Kanglerja pa Janšo metat kock..

Ni prov, da to delajo in si zaslužijo veliko kazen.. Samo je pa še ena stvar.. Ko se pri nas politiki in ostale osebe zabarikadirajo na svoj stolček, ga ni človeka, ki bi jih spodil na lep način.. Včasih potem preostane le še zgrda.. Samo sej pravim.. Id*oti so ker v policiste mečejo.. Nejo gredo kr direkt nad politike..

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

sej majo ščite in čelade:P no prijetno ravno ni...meni je bolj bolano ko jim svetijo z laserjem v oči

kuglvinkl ::

Najprej postopek, potem pa ob ugotovljeni odgovornosti ustrezna sankcija. Ampak živali ne bodo nikoli razumele, da lahko "zahtevajo" samo postopek. Njim je samo do krvi.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenamerni pobeg-Mejni prehod Sentilj Slo->Austria (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519464 (6637) TheBlueOne

Grozi odvzem vozniške (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6718148 (15320) MrBrdo
»

Sodnik za prekrške

Oddelek: Loža
92104 (1729) Miha 333
»

Vdor v Home Depot večji kot Target

Oddelek: Novice / Varnost
156582 (4627) mojca
»

Storil sem kaznivo dejanje - pravna pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6321741 (19253) lpknjst

Več podobnih tem