» »

Problemi z routerjem

Problemi z routerjem

Gabro ::

Imam router PLANET XRT-401B in nanj priklopljena dva računalnika, vse nastavitve so OK, vendar po nekem času, v večini primerov če oba računalnika dostopata do interneta ( ko dostopa do interneta eDonkey client ), neha delati. Dela šele ko router resetiram.
Imam kabelski dostop do interneta.
Pomislil sem že če bi mogoče kabelski operater ( Selnica ), motila router, ker dostopam do spleta preko dveh računalnikov. Vendar ne bi rekel, da je za kaj takega zmožna, saj kabelska vidi samo en računalnik in to je moj router ( to vsaj predvidevam ).
Router sem že enkrat zamenjal, pa je isti drek, potem sem celo na novega naložil najnovejši firmware ( misleč, da bom odpravil napako ), pa je zdaj še slabše, zdaj ne zdrži niti 2 minuti, da ne bi crknil.
Ko router preneha delovati, se vanj niti povezati ne morem, je pa zanimivo da povezava med računalnikoma vseeno deluje.

Prosim če mi kdo odpiše in poskuša rešiti problem, ker če to ne bom uredil, potem routerja sploh ne rabim.

COMTRON je zakon

Cuoresportivo ::

imam 401 c xrt od planeta. kriva je firma planet, ker ma zelo zanič routerje oz vsaj ta serija je čudna. sicer pa itak veš.
lep pozdrav(best regards)

Cuoresportivo ::

aja še to. kolk sem sam ugotovil se zafila upload, ker mi je vedno šteknil ko sem nekaj downloadal iz emule. pri "normalni" uporabi pa je delal non stop bp.
lep pozdrav(best regards)

|border| ::

ok...js mam isti router ne...pa mam 1 drug problem...zaka me po določenem cajtu diskonekta z irc, bote dol fukne itd....a je to kej z idlom pa kje se to nastima???hvala

_pobesneli_ ::

jaz mam isti problem kot |border|vse mirc kliente pa bote in bnc-je mi meče dol..skoraj vsako uro...imam pa router LevelONE FBR-1405TX...kaj bi blo narobe???

Cuoresportivo ::

ziher je router. ker ti planeti, cena je nekje okrog 10.000 sit, so tak bolj. malo dnara malo muzike. Level one nikaj boljši baje. Dlink se splača baje samo ne vem točno kateri model, vem samo da je men se zdi 4 portni in edin. Ta je dober, za ugodno ceno seveda. Drugač pa Cisco, samo je cena huda huda, nekje pri 60.000 se začne. samo dela pa 100%.
lep pozdrav(best regards)

pingec ::

Sosed ima enak router in kabelsko je dobil, pa me zanima kako nastavim povezavo da bo delalo ker sem probal vse pa nikakor net noče delat :(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

srec_a ::

PINGEC

KATERI ROUTER IMAŠ ????

Če si že bil priključen s svoji računalnikom, in imaš windows XP zaženi z ukazom

START-> RUN (zaženi) v okence natipkaj CMD, odprlo se bo command okno. V oknu vtipkaj

IPCONFIG /ALL

in preberi podatke pri PHYSICAL ADDRESS : XX-XX-XX-XX-XX_XX

to naslov vpiši v router, kjer te vpraša za MAC naslov WAN porta.

SREC_A8-)

pingec ::

MA sosed ma ta isti router kot avtor topica in mac naslov ki je v pogodbi sem ze vpisal pa tud vse sem ponastavu, pa noce in noce delat :(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116888 (16133) Tilen
»

Omejevanje prenosa

Oddelek: Omrežja in internet
452128 (1456) Tilen
»

router problem

Oddelek: Omrežja in internet
101351 (1223) Gapi
»

Router in visok ID v emule & edonkey - Odgovor

Oddelek: Omrežja in internet
131769 (1316) Editor
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555405 (4135) plavko61

Več podobnih tem