» »

Router in visok ID v emule & edonkey - Odgovor

Router in visok ID v emule & edonkey - Odgovor

Tiger ::

Našel sem tole slovensko stran, kjer je lepo razloženo kako nastaviti SMC Barricade 7004BR za visok ID. Enako verjetno velja tudi za ostale routerje.

http://users.volja.net/mrtweak/

Če koga zanima prav, drugače pa naj bo vsaj v bazi za search.

Ziga Dolhar ::

BO v bazi -- zato imamo tisto veliko temo o P2P omrežjih.

BlackHole ::

Ravno to rešitev iščem, vendar je problem, da ko kliknem na tisti IP naslov, ki bi me popeljal do tistega programčka, se ne zgodi nič, kot da ni pravi naslov.

Tiger ::

Misliš http://192.168.123.254 ?

Sej je napisano, da je to samo lokalni ip naslov routerja. Za SMC 7004BR router je default tak kot je napisano. Če imaš pa kakšen drug router pa poglej v navodila kako prideš v njegove nastavitve.

BlackHole ::

Pomeni, da ko me bo vprašalo za uporabniško ime in geslo, da je to tisto pravo. Katero uporabniško ime pa tam vpišem? Je to isto kot ob prijavi v sistem?

Tiger ::

Ponavadi te vpraša samo za password, in ta password nima nobene veze z windowsi, ponavadi če ga nisi spreminjal na routerju je admin, preveri v navodilih routerja.

Torej si ti kupil router in ga še nisi nič nastavil? Ali pa ti ga je nastavil nekdo drug, ti bi bi rad sedaj spremenil nastavitve? Za kateri router gre?

BlackHole ::

V službi imamo ta router, ki ga je nastavil naš operater. Se da kako videt na serverju ta podatek (username, password)?

Tiger ::

Aja to pa ne bo šlo, operater je zagotovo dal kakšen tak password, da ga verjetno ne boš uganil, pa tudi če slučajno ga boš, boš imel pa težave, ker je očitno on zadolžen za router. Lahko ga sicer prosis, naj nastavi router tako, da ti bo delal emule ali edonkey, vendar dvomim, da v službi to dovolijo.

Cuoresportivo ::

ima kdo kakšna navodila za planet -ov router xrt-401c?
lep pozdrav(best regards)

Lith ::

XRT-401C tuki najdeš mal več tehničnih info., tuki XRT_c_series/EM-XRTCV1.pdf pa maš direkt link do njihovih navodil (iščeš po download-u)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lith ()

Editor ::

Pozdravljeni!

Sem novopeceni lastnik ruterja SMC 7004VBR V2 vendar imam veliko tezavo
za katero upam, da so bo nasla dobra duša in pomagala z nasvetom, da moj problem izgine.
Prosil bi pa za nastavitve omenjenega ruterja na katerega imam povezana dva racunalnika
trenutno lahko z obeh normalno dostopam do interneta, težava se pa pojavi pri emule kjer ima visok id samo sam upload ne gre vec kot 2k (drugace je slo vsaj 15k).
Ker omenjeni link http://users.volja.net/mrtweak/ vsaj pri meni ne deluje bi prosil za
nastavitve ruterja, da bo vse delalo bp.

hvala editor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Editor ()

Zheegec ::

Tiger: Error 404, not found.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zheegec ::

OK, sem že drugje našel :D
Če kdo rabi nastavitve za LevelOne slučajno če link zgoraj ne prime...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Editor ::

Juhu!

Kaj res nihče nima omenjenega ruterja????

editor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z routerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81132 (836) pingec
»

Nastavitev routerja za eMule

Oddelek: Omrežja in internet
173661 (2959) Tody
»

Kater ROUTER

Oddelek: Kaj kupiti
6916 (804) sash
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555201 (3931) plavko61
»

Problem z internetom po vzpostavitvi routerja in priključenih računalnikov!!

Oddelek: Omrežja in internet
101068 (884) plavko61

Več podobnih tem