» »

DMT - THE SPIRIT MOLECULE

DMT - THE SPIRIT MOLECULE

GitaBri ::

No zadne cajte sm se zdej vrgu not u te droge pa to (učim se o njih, ne jemljem XD), ubistvu bolj u te spirit stvari, ki jih skadiš al pa poješ in maš pol tripe, kar se mi zdi zlo zanimivo in sm kr velik že preštudiru, ampak zlo velik je pa tut še ostal :D. In po vsem tem pač sm pogruntu, da nekatere droge pač niso zdej neki, da jih boš začeu jest in do konca lajfa biu junkie pa ti uničjo lajf, dobr tuki ne govorim o heroinu in drugih teških drogah, kaj šele iglah, to je po mojem mnenju res zlo bad ampak tko js sm zmer mislu(LSD naj bi tut biu čis varen kokr trava, se naj nebi zasvojiu z njim, edino, kar se loh zgodi je, da če ga jemleš redno se ti pol ko si starejši um zjebe). Pač js sm se poglobu bol v te kokr sm že reku "halucigene stvari", ker se mi pač zdi zlo zanimivo, da vidiš drugačen svet, duhovni svet, pač vesolje in druge hipi stvari ;D Aja pa to; na youtubu sm vidu videa

in zdej me zanima več o tem DMT. pA ZANIMa me zakaj je po dmt tripu posnet film? A je to kej tko ful posebnga, se ne zgodi usakmu, ki kadi dmt? Aja pa ta beseda droga se mi zdi prov težka beseda za nekatere stvari.. Mislm da rečeš da je trava droga, al pa salvia je droga -.- (nevem no men je to ko duhovna roža ne pa droga xd). Kr težka beseda je ja.. Pa prosm ne zaklent te teme ko prejšnje js sm sam radoveden :p Upam da mate kej pojma o tem :)

gazibo ::

za drogen sekcijo se lahko obrnes na www.drogart.org/forum

black ice ::

Malo še beri o LSD, ker nimaš razčiščenih pojmov o tej drogi.

blackbfm ::

Pač js sm se poglobu bol v te kokr sm že reku "halucigene stvari", ker se mi pač zdi zlo zanimivo, da vidiš drugačen svet, duhovni svet, pač vesolje in druge hipi stvari ;D


Zna bit zabavno če si dobro zadet, če pa iščeš neko višjo resnico, smisel življenja si pa zabluzil. Plus tvegaš zdravje, tistih nekaj ur zabave ni vrednih morebitnih trajnih posledic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Matija82 ::

No, LSD, DMT in podobnei psihadeliki nekih hudih zdravstvenih posledic za večino niti nimajo, če se drži nekih osnovnih pravil (dose/set/setting/integration), niti ni potenciala odvisnosti.

Glede na to, da si najverjetneje še mladoleten in se ti te zadeve zdijo "kul" bi jaz te eksperimente malo odložil. Meditiraj, potuj, zrihtaj šolo, osamosvoji se, potem se pa vrni k tej tematiko. Veliko bolj boš znal ceniti izkušnje s temi substancami, ko daš že nekaj življenja skozi.

womb je podal dober link.

blackbfm ::

No, LSD, DMT in podobnei psihadeliki nekih hudih zdravstvenih posledic za večino niti nimajo, če se drži nekih osnovnih pravil (dose/set/setting/integration), niti ni potenciala odvisnosti.


To je tako kot ko rečeš, če pijem ne bom vozil, ko si pa pijan ti je pa vseeno in greš brez najmanjšega pomisleka za volan. Na psihadelikih so lahko nepredvidljivi učinki, zaradi katerih se pač ne splača tvegat, če 99% ljudem ni nič še ni garancija da tudi tebi ne bo nič. Kar se doziranja tiče zelo tanka meja med "premal" pa "preveč". Od tistih blodenj-halucinacij ti ne ostane nič, sem bil sam v nekem obdobju v podobni fazi kot op, malenkost eksperimentiral, rečem lahko samo stran vržen čas.

Ne gre za to da sem proti in nekaj strašim, ampak v katerikoli drugi stvari je precej več smisla kot v rekreativni uporabi drog in noben hipi me ne bo prepričal kontra>:D

Avenger ::

blackbfm je izjavil:


Zna bit zabavno če si dobro zadet, če pa iščeš neko višjo resnico, smisel življenja si pa zabluzil. Plus tvegaš zdravje, tistih nekaj ur zabave ni vrednih morebitnih trajnih posledic.


No, Terrence McKenna se ne bi strinjal s tem. Sam sicer še nisem nič tega probal, samo z gobicami nimaš kaj falit. Pazit le na "set and setting", na trip s primerno dozo, v primernem okolju, z neko dobro voljo. Če imaš pa neke globoko zakoreninjene strahove in paranoje, pa verjetno ne bo dobro. Če greš na trip le z namenom zabave v veselem pričakovanju halucinacij, potem tudi ne boš imel nekih spoznanj.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

svenica ::

GitaBri je izjavil:

No zadne cajte sm se zdej vrgu not u te droge pa to (učim se o njih, ne jemljem XD), ubistvu bolj u te spirit stvari, ki jih skadiš al pa poješ in maš pol tripe, kar se mi zdi zlo zanimivo in sm kr velik že preštudiru, ampak zlo velik je pa tut še ostal :D. In po vsem tem pač sm pogruntu, da nekatere droge pač niso zdej neki, da jih boš začeu jest in do konca lajfa biu junkie pa ti uničjo lajf, dobr tuki ne govorim o heroinu in drugih teških drogah, kaj šele iglah, to je po mojem mnenju res zlo bad ampak tko js sm zmer mislu(LSD naj bi tut biu čis varen kokr trava, se naj nebi zasvojiu z njim, edino, kar se loh zgodi je, da če ga jemleš redno se ti pol ko si starejši um zjebe). Pač js sm se poglobu bol v te kokr sm že reku "halucigene stvari", ker se mi pač zdi zlo zanimivo, da vidiš drugačen svet, duhovni svet, pač vesolje in druge hipi stvari ;D Aja pa to; na youtubu sm vidu videa

in zdej me zanima več o tem DMT. pA ZANIMa me zakaj je po dmt tripu posnet film? A je to kej tko ful posebnga, se ne zgodi usakmu, ki kadi dmt? Aja pa ta beseda droga se mi zdi prov težka beseda za nekatere stvari.. Mislm da rečeš da je trava droga, al pa salvia je droga -.- (nevem no men je to ko duhovna roža ne pa droga xd). Kr težka beseda je ja.. Pa prosm ne zaklent te teme ko prejšnje js sm sam radoveden :p Upam da mate kej pojma o tem :)


Daj piši prosim vsaj kot polpismen človek. Saj se sploh ne da brat tega zmazka.

blackbfm ::

No, Terrence McKenna se ne bi strinjal s tem.


No ne mi z nekimi hipiji, ker jih ne maram.

Če imaš pa neke globoko zakoreninjene strahove in paranoje, pa verjetno ne bo dobro.


Kako pa veš da jih nimaš? Ravno v tem je hec, ker lahko useka kaj iz podzavesti v potencirani obliki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11621122 (1054) Horas
»

Psihadeliki drugic

Oddelek: Loža
224220 (3637) blackbfm

Psihadeliki

Oddelek: Loža
284246 (3443) imagodei

Uživanje drog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40565488 (50748) dzinks63
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6915342 (13430) gendale

Več podobnih tem