» »

Psihadeliki

Psihadeliki

stric_tom ::

Zdravo, je kdo tukaj že poskusil/redno jemlje psihadelike?

Meni sta pred kratkim pod roke prišla LSZ ( Lysergic acid 2,4-dimethylazetidide @ Wikipedia )in AL-LAD AL-LAD @ Wikipedia ), lisergamida, sorodnika LSDJA

5 pivnikov z 150ug LSZja



10 pivnikov z 150ug AL-LADa



1 lsz (vsi lszji in al-ladi so 150ug tko da ne bom posebi pisu)
zacne se poznat nekje po 20 min (prežvečš pogoltneš, če držiš v ustih baje dl draja), samo prva stvar k jo opaziš niso kaki vizualni učinki (ubistvu je tega ful mau), ampak ta lažje razmislas o svojih problemih, kako bise dal rešt, ... pač tko introspektivno
in to pol počas narašča nekje 3 4 ure (takrat čist na vrhu ja malenkost vizualnih učinkov)
ni nč stimulativn da bi te silil neki okol hodt pa tko (lohk pa, če maš željo)
kšnga strahu ni
fizičnih stranskih učinkov tud ne (ok, mogoče se mal bl potiš)

3x al-lad (to je blo prvo kar se teh novih ergoloidov tiče)
začne se poznat spet po 20 min, s tem da zdej se namesto miselnih učinkov vidijo vizualni učinki (malenkst klastičnih psihadeličnih + zanga edinstveni, nism probu lsdja pa bi primerju kok so podobni, na netu pravijo da kr, razen da so barve mal drugačne) podrobnosti se ne spomnim več, k je blo že neki nazaj, se pa spomnm nečasa zanimivga - pomoje lih nek na peaku jst tko ležim na pojstli (ni mus, sam pač tko sm hotu) in pišm nekomu učinke no in fora je ta, da takoj ko nisem biu skoncentriran nisem bil več ob računalniku ampak na plaži s peskom in vsm ( ne tok privid bolj kokr sanje), s koncentriranjem sm lohk pa poljubno menju med rl pa plažo
tud ta ni stimulativn, ne povzroča strahu, brez fizičnih stranskih učinkov (zame, eni na netu pravjo sicr da jih srat prime)

2x al-lad (prva 2 od unih 10 s slike)
ok ta je dost podobna prejsni tko da ne bom pisu

ok nažalost je blo kmal po 2xal-lad tko da toleranca in šit
anyway kr dobim neko noro idejo da pojem useh 8 (sm mel polno bajto benzotov tko da sm si mislu v najslabšm primeru....)
no in isto se začne normalno, vizualni učiniki pa vse
jst mal gledam film, mal poslušam muzko, mal gledam slike po stenah, na kjerih se v živo dogajajo prizori k so narisani
aja, pa bambientne svetlobe se je spreminjala skup z muzko
no to je blo še normaln, pol sm pa kr naenkrat vidu reči v 4d
ok, to je ful težko razložit
ampak vidu sm recimo mačko kako leži na pojstli, kako hod da se bo ulegla, ...
in pobožu sm lahko kjero kol
mind = blown
no pol je to nehal čez neki časa
in sm vidu kokr da gledam skoz kaleidoskop
pol se pa spomnim, da zuni more bit zihr ful lepo (okol 4 je blo)
in res use rastline blazno lepe
kr rastejo novi poganjki in vse
je pa zanmivo, ko sm se pelju v dvigalu polnem ogledal sem se gledu in se moj obraz ni spreminju
pridem domov še mal opazujem slike, pol so pa učinki že dost švoh, ampak glih tok da ne morm spat
uzamem par benzotoc, zaspim

tud ni blo nobenih fizičnih stranskih učinkov, nikol prisoten strah, nobene stimulacije

če primerjam z 2c-e, je 2c-e mn prjazn do uporabnika (ma stranske učinke, strah, stimulacijo) .... pa kot zanimivost pri temu lahko vidim črke na zaslonih dokaj normalno, z 2c-ejm nikakor, ma pa 2c-e eno prednost - sinastezija je bl izrazita, tuki so sicr bli namigi, ampak z 2c-e dejansko vidš glasbo/slišiš vid

če primerjam z 4-ho-met, 4-ho-met je tud ful prjazn, ma lepe vizualne učinke, sam traja prekratko


zanimivo bi blo probat al-lad in lsz... mogoče kot nasledni eksperiment
  • zaklenilo: zee ()

tt2advanced ::

What Else Is There?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zlati šus in adijo...
#brezpodpisa

kuplunga ::

hojnikb je izjavil:

zlati šus in adijo...

ignoranca at its best.
od psihadelikov še noben ni umrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuplunga ()

hojnikb ::

in kaj te ustavlja da preklopiš na kej hujšega ?
#brezpodpisa

einstein :P ::

volja? sploh pa, saj zdaj še ni v hudem stanju, zdaj ve, da si je sam kriv, če se mu kaj zgodi in, kaj te briga, če to jemlje?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

hojnikb ::

kot sem rekel... zlati šus in adijo...


stay away from drugs, kids... posebej teh iz labolatorjev
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

einstein :P ::

Vse droge so bile testirane v laboratorijih, tako da...

Pa ni pri vseh tako, kot misliš... Nekateri se lahko brez večjih težav odvadijo oz. to nadzorujejo. Sam bo pa določil, če je tega zmožen ali ne.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

blackbfm ::

droge v "rekreativne" namene so totalni bluz..karkoli drugega se spraviš delat je sigurno bolj produktivno, pa verjetno tut bolj zdravo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

einstein :P ::

seveda je, ampak eni pač to želijo izkusiti in jim je všeč ane, pa jih pač ne briga toliko za druga, bolj produktivna dela...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

stric_tom ::

No enim se vidi, da govorijo o rečeh, o katerih nimajo pojma.


>in kaj te ustavlja da preklopiš na kej hujšega ?
vse nas ustavljajo naše misli
kaj je na tvojih tako različnega, da te bo ustavilo pred uporabo (recimo) heroina, medtem ko pa jaz komaj čakam da....



> stay away from drugs, kids... posebej teh iz labolatorjev
ta je še bolj neumna
da je nekaj prisotno v naravi ni nobena garancija, da je ok
datura raste v naravi pa upam, da je ne priporočaš nobenemu
še če gremo na temi bližje področje - halucinogene gobe
večina ima manj stranskih učinkov s sintetičnim psilocibinom kot gobami


zasvojenosti pa psihaadeliki ne povzročajo - itak jih ne moreš uporabljat neprestano, ker hitro nehajo delovat

če bi hotel kako o škodljivosti brez da izpadeš bedast, bi omenil možnost da sprožijo shizofrenijo (če jo imaš v genih), hppd, flash backe, bad tripe, .....

Machete ::

Kar podroben in slikovit opis stanja :)
Zanimivo da se to še dobi. Kašen je sploh pot teh nalepkastih zadev do kočnega (eu,slo..?) trga?

stric_tom ::

Tole zdj ni še dobi, ampak šele dobi. Je pa baje nekdo pogruntal sinezo, ki se izogne prepovedanim umesnim spojinam. Hkrati pa so v VB prepovedali vse NBMOEje (te halucinogeni so pa bili dejansko nevarni in so povzročili veliko smrti), kar je dalo na voljo ogromen trg.

O tem kako in kje se pa dobi pa ne bi.

blackbfm ::

pa jih pač ne briga toliko za druga, bolj produktivna dela...

Sej briga te pol čez čas, ko vidiš da od vseh teh neumnosti nisi odnesel popolnoma nič uporabnega. Od zadetosti imaš ravno tok kot od enih random brezveznih sanj.

če bi hotel kako o škodljivosti brez da izpadeš bedast, bi omenil možnost da sprožijo shizofrenijo (če jo imaš v genih), hppd, flash backe, bad tripe, .....


Ena stvar je da lahko narediš nesrečo sebi ali še huje, komu drugemu zarad napačnega dojemanja okolja...druga stvar pa to da se ti lahko kemija v možganih poruši kot opisuješ, AMPAK ne si domišljat da se tebi to nikakor ne more zgoditi;)

einstein :P ::

blackbfm je izjavil:

pa jih pač ne briga toliko za druga, bolj produktivna dela...

Sej briga te pol čez čas, ko vidiš da od vseh teh neumnosti nisi odnesel popolnoma nič uporabnega. Od zadetosti imaš ravno tok kot od enih random brezveznih sanj.

če bi hotel kako o škodljivosti brez da izpadeš bedast, bi omenil možnost da sprožijo shizofrenijo (če jo imaš v genih), hppd, flash backe, bad tripe, .....


Ena stvar je da lahko narediš nesrečo sebi ali še huje, komu drugemu zarad napačnega dojemanja okolja...druga stvar pa to da se ti lahko kemija v možganih poruši kot opisuješ, AMPAK ne si domišljat da se tebi to nikakor ne more zgoditi;)


Prvi stavek:

Sem že rekel, da nekoga pač niti ne zanima nekaj uporabnega - nebi se rad vsak konstantno nekaj učil in delal, niso vsi enaki tebi.

Drugi stavek:

Niti približno nebi rekel - očitno česa takega pač še nisi probal, da govoriš na pamet. Pa še kako zanimiva izkušnja je lahko...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

stric_tom ::

to z nesrečo maš čist prav in jst si nč ne domišljam, da sem glede tega poseben.....g ne vem od kje tebi to
za visoke doze vsekakor priporočam prisotnost trezne osebe, ki skrbi, da ne poškodujemo sebe, drugih, se ne zgubimo (če smo na prostem), ne zapademo v bad trip (za tole je lepo imeti na voljo še par benzotov.. večina pride ven brez benzotov in če jih uporabimo razlog da je prišlo do bad tripa dostikrat ostane nerazrešen), .....

> Sej briga te pol čez čas, ko vidiš da od vseh teh neumnosti nisi odnesel popolnoma nič uporabnega. Od zadetosti imaš ravno tok kot od enih random brezveznih sanj.
evo s tem se ne strinjam iz 2 razlogo
prvi je ta da v življenju rabimo neke vrste sprostitev, naj si bo to gledanje tvja, zadetost, ...
ne živimo zato da delamo ampak delamo zato da živimo

drugi je pa to, da zadevo lahko izkoristip za boljše spoznavanje samega in delovanja svojih možganov
recimo če si prebral tisti del o lszju, reč je bila zelo introspektivna in mi je omogočila videt par stvari v življenju, ki jih ne delam prav in jih upajmo izboljšat. hkrati lahko opazuješ delovanje svojih možganov (tole je težko opisat)... recimo vidne halucinacije niso random ampak povezane s tem kako možgani procesirajo input, sniestazija kaže na to da reč še obstaja v odraslih možganih, vendar je ponavadi ugasnjena..... 4d vid kaže da procesiranje ni linearna

einstein :P ::

Evo, je stric tom čisto v redu povedal.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

GamerBoy ::

Einstein si ti kdaj sploh kaj več od alkohola "vzel" ? Imam občutek, da še slednjega nisi dovolj "raziskal". S tem ne mislim, da je to slabo(sam tudi ne pijem, droge sem pa vseeno malo raziskal, ampak sem že par let clean, oz. sem vedno bil izven nevarnosti neke odvisnosti od tega), ampak si zaradi tega daleč od tega, da imaš "pravico" karnekaj pisat v tri krasne kakor veleva "kmečka logika".

Niti približno nebi rekel - očitno česa takega pač še nisi probal, da govoriš na pamet. Pa še kako zanimiva izkušnja je lahko...

No pa povej svojo "izkušnjo"... Ne moreš ? My point exactly...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

stric_tom ::

seveda pa ne trdim da je reč za vsakogar in da bi morali vsi probat

recimo vsekakor bi odsvetaval vsaj:
- tistim, ki nočejo
- tistim, ki imajo v družini določene mentalne bolezni, ker jo lahko sproži (za travo naj bi isto veljalo, čeprav se nisem nikoli poglabljal v to, ker me trava ne zanima)
- tistim, ki imajo ravno kako slabo obdobje dan
- tistim, ki jemljejo antidepresive (ne bo delovalo)
- tistim, ki nimajo primernega kraja/časa (brez skrbi obstajajo tudi psihadeliki s hitrejšim delovanjem, če nimate celega popoldneva)


potem si izbereš kakšne vrste izkušnjo bi rad (samo malo pomočil prste v vodo), nekaj bolj vizualnega, nekaj bolj v glavi, ..... na podlagi tega izbereš psihadelik (obstaja jih res ogromno, naravni, sintetični, legalni, nelegalni ni da ni....jaz bi ti priporočal edino da se izogneš celi nbome družini (razen če kupuješ od preverjenega vira v blotter obliki, ker so edini popularni psihadeliki, ki so povzročili veliko smrti*



*za to je več razlogov, kot prvo imajo relativno ozko terapevtsko območje (recimo 1mg je kul 5mg te lahko ubije. Na voljo so kot praški (1mg ne stehtaš na kitajski tehtnici iz dx). In pol so jih idioti šli snifat. Drug razlog so lopovski dilerji, ki so za đabe kupili ta prašek ga dali na blotterje in prodajali kot lsd. Ljudje misleč da majo lsd so ji vzeli recimo 10 (z lsdjm je overdose praktično nemogoč.

blackbfm ::

Sem že rekel, da nekoga pač niti ne zanima nekaj uporabnega - nebi se rad vsak konstantno nekaj učil in delal, niso vsi enaki tebi.


prvi je ta da v življenju rabimo neke vrste sprostitev, naj si bo to gledanje tvja, zadetost, ...
ne živimo zato da delamo ampak delamo zato da živimo


Ja, ampak droge so ena izmed najslabših izbir za sprostitev. Čez 5 let ne boš ponosen na noben svoj trip, garantiram. Šport, glasba - igranje inštrumenta, potovanja, kaj jz vem kaj te zanima...100x več imaš od tega kot od kateregakoli tripa.

da zadevo lahko izkoristip za boljše spoznavanje samega in delovanja svojih možganov
recimo če si prebral tisti del o lszju, reč je bila zelo introspektivna in mi je omogočila videt par stvari v življenju, ki jih ne delam prav in jih upajmo izboljšat. hkrati lahko opazuješ delovanje svojih možganov (tole je težko opisat)... recimo vidne halucinacije niso random ampak povezane s tem kako možgani procesirajo input, sniestazija kaže na to da reč še obstaja v odraslih možganih, vendar je ponavadi ugasnjena..... 4d vid kaže da procesiranje ni linearna


ej sem svoj čas tut jz mislu tako, ampak sem prišel do tega da ni introspektivnosti, ni višje resnice - vsaj ne v drogah, vse to so le blodnje, posledica akutne zastrupitve telesa:)

stric_tom ::

>Čez 5 let ne boš ponosen na noben svoj trip, garantiram. Šport, glasba - igranje inštrumenta, potovanja, kaj jz vem kaj te zanima...100x več imaš od tega kot od kateregakoli tripa.
Hecno da omeniš tole, amšak ravno bo 4 leta od mojega prvega tripa. Še danes imam lepe spomine nanj.

16mg 2c-e kupljenega na neki kitajski strani ki ne dela vač, stvar je bila veliko močnejša kot sem pričakoval. Ampak tistega sprehoda po naselju ne bom nikoli pozabil. Normalno lepe reči so bile videti še lepše. Grde pa narvnost grozne. Pot od ene ulične svetilke do druge je po občutku trajala neskončno časa. Doma sem pogledal nek film in glavna igralka, ki že tko lepa je izgledala božansko. Prizori na slikah obešenih po stenah so se dogajali v živo pred mojimi očmi. Nekaj časa sta glasba in vid bila en čut (zanimivo je da se še vedno lahko relativno dobro znašel v okolici in menjal glasbo, filme, ... Še s kolegico sem govoril in ji pravil da je to noro.

Isto se spominjam tega kot ko sem prvič dvignil 100kg nad glavo, čeprav je to rabilo dosti truda in časa.

> ej sem svoj čas tut jz mislu tako, ampak sem prišel do tega da ni introspektivnosti, ni višje resnice - vsaj ne v drogah, vse to so le blodnje, posledica akutne zastrupitve telesa:)
ne verjamem v višjo resnico oziroma neko bitje ki ti jo pove
samo da v tem stanju zaradi drugačnega delovanja možganov lažje vidiš določene napake

einstein :P ::

GamerBoy je izjavil:

Einstein si ti kdaj sploh kaj več od alkohola "vzel" ? Imam občutek, da še slednjega nisi dovolj "raziskal". S tem ne mislim, da je to slabo(sam tudi ne pijem, droge sem pa vseeno malo raziskal, ampak sem že par let clean, oz. sem vedno bil izven nevarnosti neke odvisnosti od tega), ampak si zaradi tega daleč od tega, da imaš "pravico" karnekaj pisat v tri krasne kakor veleva "kmečka logika".

Niti približno nebi rekel - očitno česa takega pač še nisi probal, da govoriš na pamet. Pa še kako zanimiva izkušnja je lahko...

No pa povej svojo "izkušnjo"... Ne moreš ? My point exactly...


No vidiš, če po tvoje nimam nobenih pravic, ti pa tudi ničesar ne bom poskušal dopovedovati, ker nimam pravice za to, ane... Pač si trmast in s tem, ko misliš, da si najpametnejši na svetu, si zelo podoben jypetu, pa oba nista niti približno pametna.

blackbfm je izjavil:

Sem že rekel, da nekoga pač niti ne zanima nekaj uporabnega - nebi se rad vsak konstantno nekaj učil in delal, niso vsi enaki tebi.


prvi je ta da v življenju rabimo neke vrste sprostitev, naj si bo to gledanje tvja, zadetost, ...
ne živimo zato da delamo ampak delamo zato da živimo


Ja, ampak droge so ena izmed najslabših izbir za sprostitev. Čez 5 let ne boš ponosen na noben svoj trip, garantiram. Šport, glasba - igranje inštrumenta, potovanja, kaj jz vem kaj te zanima...100x več imaš od tega kot od kateregakoli tripa.

da zadevo lahko izkoristip za boljše spoznavanje samega in delovanja svojih možganov
recimo če si prebral tisti del o lszju, reč je bila zelo introspektivna in mi je omogočila videt par stvari v življenju, ki jih ne delam prav in jih upajmo izboljšat. hkrati lahko opazuješ delovanje svojih možganov (tole je težko opisat)... recimo vidne halucinacije niso random ampak povezane s tem kako možgani procesirajo input, sniestazija kaže na to da reč še obstaja v odraslih možganih, vendar je ponavadi ugasnjena..... 4d vid kaže da procesiranje ni linearna


ej sem svoj čas tut jz mislu tako, ampak sem prišel do tega da ni introspektivnosti, ni višje resnice - vsaj ne v drogah, vse to so le blodnje, posledica akutne zastrupitve telesa:)


Tudi, če bi bil že na pragu smrti zaradi drog, kot sem že rekel, bi si bil sam kriv. A ti misliš, da se jaz in recimo OP ne zavedava tega, da se lahko slabo konča itd..? Seveda veva, saj je to že vsak nemalokrat v življenju slišal, kako je s tem... ...kakor se pa on odloči, je pa njegova odločitev. Mogoče je težko razumeti ampak nekateri zelo radi počnejo nekaj, česar drugi niti povohali nebi.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

furion ::

stric_tom je izjavil:

Zdravo, je kdo tukaj že poskusil/redno jemlje psihadelike?

Meni sta pred kratkim pod roke prišla LSZ ( Lysergic acid 2,4-dimethylazetidide @ Wikipedia )in AL-LAD AL-LAD @ Wikipedia ), lisergamida, sorodnika LSDJA

5 pivnikov z 150ug LSZja



10 pivnikov z 150ug AL-LADa



1 lsz (vsi lszji in al-ladi so 150ug tko da ne bom posebi pisu)
zacne se poznat nekje po 20 min (prežvečš pogoltneš, če držiš v ustih baje dl draja), samo prva stvar k jo opaziš niso kaki vizualni učinki (ubistvu je tega ful mau), ampak ta lažje razmislas o svojih problemih, kako bise dal rešt, ... pač tko introspektivno
in to pol počas narašča nekje 3 4 ure (takrat čist na vrhu ja malenkost vizualnih učinkov)
ni nč stimulativn da bi te silil neki okol hodt pa tko (lohk pa, če maš željo)
kšnga strahu ni
fizičnih stranskih učinkov tud ne (ok, mogoče se mal bl potiš)

3x al-lad (to je blo prvo kar se teh novih ergoloidov tiče)
začne se poznat spet po 20 min, s tem da zdej se namesto miselnih učinkov vidijo vizualni učinki (malenkst klastičnih psihadeličnih + zanga edinstveni, nism probu lsdja pa bi primerju kok so podobni, na netu pravijo da kr, razen da so barve mal drugačne) podrobnosti se ne spomnim več, k je blo že neki nazaj, se pa spomnm nečasa zanimivga - pomoje lih nek na peaku jst tko ležim na pojstli (ni mus, sam pač tko sm hotu) in pišm nekomu učinke no in fora je ta, da takoj ko nisem biu skoncentriran nisem bil več ob računalniku ampak na plaži s peskom in vsm ( ne tok privid bolj kokr sanje), s koncentriranjem sm lohk pa poljubno menju med rl pa plažo
tud ta ni stimulativn, ne povzroča strahu, brez fizičnih stranskih učinkov (zame, eni na netu pravjo sicr da jih srat prime)

2x al-lad (prva 2 od unih 10 s slike)
ok ta je dost podobna prejsni tko da ne bom pisu

ok nažalost je blo kmal po 2xal-lad tko da toleranca in šit
anyway kr dobim neko noro idejo da pojem useh 8 (sm mel polno bajto benzotov tko da sm si mislu v najslabšm primeru....)
no in isto se začne normalno, vizualni učiniki pa vse
jst mal gledam film, mal poslušam muzko, mal gledam slike po stenah, na kjerih se v živo dogajajo prizori k so narisani
aja, pa bambientne svetlobe se je spreminjala skup z muzko
no to je blo še normaln, pol sm pa kr naenkrat vidu reči v 4d
ok, to je ful težko razložit
ampak vidu sm recimo mačko kako leži na pojstli, kako hod da se bo ulegla, ...
in pobožu sm lahko kjero kol
mind = blown
no pol je to nehal čez neki časa
in sm vidu kokr da gledam skoz kaleidoskop
pol se pa spomnim, da zuni more bit zihr ful lepo (okol 4 je blo)
in res use rastline blazno lepe
kr rastejo novi poganjki in vse
je pa zanmivo, ko sm se pelju v dvigalu polnem ogledal sem se gledu in se moj obraz ni spreminju
pridem domov še mal opazujem slike, pol so pa učinki že dost švoh, ampak glih tok da ne morm spat
uzamem par benzotoc, zaspim

tud ni blo nobenih fizičnih stranskih učinkov, nikol prisoten strah, nobene stimulacije

če primerjam z 2c-e, je 2c-e mn prjazn do uporabnika (ma stranske učinke, strah, stimulacijo) .... pa kot zanimivost pri temu lahko vidim črke na zaslonih dokaj normalno, z 2c-ejm nikakor, ma pa 2c-e eno prednost - sinastezija je bl izrazita, tuki so sicr bli namigi, ampak z 2c-e dejansko vidš glasbo/slišiš vid

če primerjam z 4-ho-met, 4-ho-met je tud ful prjazn, ma lepe vizualne učinke, sam traja prekratko


zanimivo bi blo probat al-lad in lsz... mogoče kot nasledni eksperiment


Zanimivo. Probaj se obicen LSD pa reportiraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Boeing ::

einstein :P je izjavil:

volja? sploh pa, saj zdaj še ni v hudem stanju, zdaj ve, da si je sam kriv, če se mu kaj zgodi in, kaj te briga, če to jemlje?


briga me predvsem zato, ker takile zadetki, ki slej ko prej prešaltajo na močnejše "alternative" (ne zdaj razpravljat o "volji" narkomana...), potem ko se enkrat pošteno nadozirajo, navlečejo, napikajo in kar je še podobnih metod, postanejo metadonarji in izključno po lastni butasti glavi v breme našega zdravstvenega sistema.

In to plačujemo vsi.

Jaz pa nočem plačevati zdravljenja zblojenih narkomanov.

Kot je napisal hojnikb, zlati šus in adijo.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Buddah ::

Wau...Boeing upam, da lahko vsaj rečeš da si star. Srčno upam da taka miselnost ni prisotna pri ljudeh, ki so stari do 20-40let.
Komaj čakam da nekdo naredi povezavo marihuana-heroin.

blackbfm ::

A ti misliš, da se jaz in recimo OP ne zavedava tega, da se lahko slabo konča itd..?


Po stilu pisanja / odnosa do drog bi rekel da se res ne zavedata.

zee ::

- krsenje pravil foruma
- napeljevanje h kaznivemu dejanju (uzivanje prepovedanih substanc)
- ad hominem napadi
- ...

Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

imagodei ::

Mimogrede, če boste držali nivo in se sledili tem, je za debato na voljo nekaj sorodnih threadov:

Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi
Določitev količine prepovedanih drog za osebno uporabo [workthread]
Vpliv mednarodnih pogodb na legalni status konoplje
Halucinogene droge
Rak na kosteh - osteo sarcoma - kje dobiti marihuano ( legalno ) in ostala vprašanja.


3. odstavek 4. člena Pravil sicer pravi:
Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij.

Tako da, preden začnete pametovati po teh temah z izjavami, ki po vaše še zagotovo nikomur niso prišle na misel, se spodobi preleteti vsaj zadnjih nekaj strani. In če nimate novih informacij, teme ne odpirate ponovno.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11621084 (1016) Horas
»

Nore gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514447 (12466) Cervantes
»

Potrebujem knjigo o kemiji za začetnike

Oddelek: Šola
132526 (2279) HugoL
»

Psihadeliki drugic

Oddelek: Loža
224213 (3630) blackbfm
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6915327 (13415) gendale

Več podobnih tem