» »

Iskanje slovenske vsebine po tujih ključnih besedah

Iskanje slovenske vsebine po tujih ključnih besedah

draciel ::

Zanima me sledeča stvar. Predvidevam da večina če ne celo, celota iz slo-techa uporablja "angleške" ključne besede ali pa besedne zveze ko nekaj išče na internetu. Sicer tudi jaz to delam, vendar obstajajo razlike, npr če iščem nekaj v zvezi s programiranjem bom napisal:

"How java threads work" ali če bom iskal kako kakšna stvar deluje bom mogoče napisal "how CPU works" itd.

Recimo če bom želel iskati nekaj o določeni živali npr o medvedu bom napisal v iskalnik preprosto: "Medved", ker bom o njemu dobil zadosti informacij ki me zanimajo.

Se pa dobijo kakšni ki vseeno ne vpišejo v iskalnik slovenske besede ampak angleško, vendar bi še raje videli slovensko vsebino. Tudi npr pisanje v slovenščini je lahko kdaj zahtevno, npr dvomim da kdo pisal v iskalnik "Kako navoj jave deluje" (tak prevod mi je predlagal google translate)

Sedaj pa mene nekaj zanima. Recimo da bi imel spletno stran, pa bi hotel imeti kakšno vsebino ki jo ljudje ne vpisujejo v slovenščini v google, kaj bi recimo moral napisati kot naslov "h1", če bi hotel na moji strani imeti sicer slovensko vsebino ampak da bi ljudje dobili po angleškem naslovu?

Sicer mal sem spackal , upam pa da me razumete.
Je to sploh možno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318202 (7749) gnomee
»

Pomoč pri optimizaciji!

Oddelek: Izdelava spletišč
223775 (3174) Housy
»

Google prenovil iskalni algoritem

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
259461 (7182) MrStein
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243010 (2337) Icematxyz
»

Rad bi da stran najde google

Oddelek: Izdelava spletišč
172966 (2547) Meki

Več podobnih tem